‘عید پاک از تنهایی’: مسیحیان در سراسر جهان خوانده شده را علامت یکشنبه عید پاک در میان coronavirus

شهر واتیکان – صدای انعکاس از طریق تقریبا خالی کلیسای سنت پیتر یک غم انگیز پاپ فرانسیس در جشن یکی از عجیب ترین جشن عید پاک در واتیکان در تاریخ یکشنبه میان ملی ایتالیا lockdown برای coronavirus بیماری همه گیر.

فرانسیس بازیگران شکل انفرادی به او خطاب وقوع است که تاکنون بیش از 110,000 زندگی در سراسر جهان نزدیک به 20 ، 000 از آنها در ایتالیا است که در اطراف شهر واتیکان. بیش از 20,600 که مردم در ایالات متحده است. این بیماری همه گیر است و باعث قرنطينه و اجتماعی فاصله سفارشات در سطح جهان از چین که در آن آغاز شد و در سراسر اروپا و امریکای جنوبی و ایالات متحده آمریکا

“این عید پاک از تنهایی زندگی می کردند در میان متاسفم و مشکلات همه گیر است و باعث اعم از جسمی رنج می برند و یا مشکلات اقتصادی” فرانسیس گفت در ایتالیایی.

میلیون ها نفر از مسلمانان جهان جشن عید پاک به مناسبت قیام عیسی مسیح پس از مصلوب شدن. در سراسر ایالات متحده بسیاری از کلیساها شد برگزاری مشابه خدمات از راه دور در نظر گرفته شده برای کمک به کاهش عفونت را گسترش.

هر دو رئیس جمهور تهمت و معاون رئیس جمهور مایک پنس برنامه ریزی برای حضور در عید پاک خدمات از راه دور. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او می خواهم به تماشای یک سرویس آنلاین به رهبری کشیش رابرت Jeffress از 4000 عضو اولین کلیسای باپتیست در دالاس و یک فاکس نیوز عامل است.

این اولین سال ریاست جمهوری او که برنده نشده سفر به فلوریدا رفت و آمد مکرر برای عید پاک که در آن او و خانواده اش معمولا حضور عید پاک در کلیسای اسقفی که در آن او و بانوی اول Melania Trump ازدواج کرده بودند در سال 2005.

همچنین لغو این ماه: سالانه کاخ سفید رول تخم مرغ عید پاک است که قدمت آن به سال 1878 و قبلا لغو شده و یا منتقل شده در طول دو جنگ جهانی, با توجه به کاخ سفید تاریخی انجمن.

فرانسیس ذکر کسانی که به طور مستقیم تحت تاثیر گسترش ویروس از جمله پرسنل پزشکی که بیمار مرده و اعضای خانواده عزاداری ضرر و زیان خود را. این گریه به دور از یکشنبه عید پاک یک سال پیش زمانی که حدود 75,000 مردم بسته بندی شده در میدان سنت پیتر به عنوان فرانسیس خواست کسانی که در مناطق درگیری به سلاح خود را زمین بگذارند.

در روز یکشنبه جرم او به نام علی از خانه برای حفظ ایمان خود را به آنچه که او به نام “بار تلاش.”

“دنیای ما این است که در حال حاضر با آن مواجه دورهای چالش های” پاپ گفت. “در حال حاضر آن است که مظلوم با یک بیماری همه گیر است که به شدت تست ما تمام خانواده انسان است.”

در خارج از کلیسای در میدان سنت پیتر کارکنان امنیتی است که به طور معمول خواهد بود اطمینان حرکت امن وفادار به مربع برای انبوه شد به جای تبدیل آنها به دور است.

با وجود بودن قادر به حضور در عید پاک خدمات در فرد گفت: بسیاری از 83 ساله پاپ هنوز به آنها قدرت است. آنا ماریا Donaldson, 39, is a U. N. مشاور از نیوجرسی که با حضور پاپ در عید پاک توده سالانه پس از انتقال به رم در سال 2015. در این سال او به تماشای پخش زنده روی لپ تاپ خود را از او نزدیکی آپارتمان.

“من احساس می کنم قوی تر پس از تماشای توده” دونالدسون گفت. “شما می توانید وزن از بیماری همه گیر در شانه ها از پاپ به عنوان او در جشن جمعی. او در حال قوی برای کمک به ما قوی تر باشد.”

آنچه به دیده بان: یکشنبه عید پاک streaming راهنمای: Andrea Bocelli و بیشتر

برخی از رهبران کلیسا و سیاستمداران محافظه کار در ایالات متحده در مبارزه علیه تعطیلی و اجتماعی فاصله سفارشات اگر چه بسیاری از کلیساها بودند پس فاصله دستورالعمل.

در کانزاس دولت بالاترین دادگاه است که با توجه به اینکه به لیبریا لورا کلی قدرت به ممنوعیت مذهبی و مراسم عزاداری بیش از 10 شرکت کنندگان در طول coronavirus بیماری همه گیر.

و در کنتاکی رژیم صهیونیستی. اندی Beshear گفت: هر کسی که حضور یک توده جمع آوری چنین به عنوان یک سرویس کلیسا ممکن است پلاک خود ثبت بنابراین شرکت کنندگان می توانند تماس گرفته شود توسط مقامات دولتی و نیاز به خود قرنطینه برای 14 روز.

باز چیست: چه فروشگاه باز عید پاک یکشنبه 2020? در اینجا لیستی که باز است و کسی که خواهد ماندن بسته

به گزارش ایسنا ، رند یک جمهوری خواه که نشان دهنده کنتاکی گفت که بیش از حد می رود. “گرفتن پلاک در کلیسا؟” پل توییتی اواخر جمعه. “Quarantining کسی برای بودن مسیحی در عید پاک یکشنبه ؟ کسی که نیاز به یک گام به عقب در اینجا.”

در مریویلل کلیسای باپتیست در کنتاکی پاستور جک رابرتز گزارش داد که کسی بی شمع ناخن در اطراف کلیسا پارکینگ در ساعت قبل از در فرد خدمات تنظیم شد آغاز خواهد شد. رابرتز خدمات برگزار شد روز شنبه به خود جلب کرد که 40 نفر و وزارت بهداشت به منظور جلوگیری از برگزاری چنین گردهمایی.

رابرتز بود که مصر در برگزاری خدمات یکشنبه استدلال محله های کشیش نشین خود را یک حق در قانون اساسی به عبادت و تحت پوشش خود پلاک. چندین رانندگان دیگر بود همان چیزی که اگر چه هیچ نشانه ای از تهدید به اجرای قانون و نظارت است.

لیمان گزارش از شهر واتیکان. هیوز گزارش از دنور.

کمک: سارا Ladd لویی پیک مجله.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>