واشنگتن – سن. برنی ساندرز به عنوان برنده در نیوهمپشایر اولین-در-این-ملت ابتدایی سهشنبه, اما شهردار سابق پیت Buttigieg ازمایش کرده از نزدیک در پشت. سناتور. ctq سوم به پایان رسید.

“با تشکر از شما نیوهمشایر” ساندرز گفت: هواداران است. “اجازه بدهید از این فرصت برای تشکر از مردم نیوهمپشایر برای یک پیروزی بزرگ امشب.”

اما ساندرز’ پیروزی باریک برگ دموکراتیک زمینه بی قراری با روشن frontrunner.

این سناتور ورمونت شده بود به شدت مورد علاقه را به نفع خود دولت که در آن او مذکور را شکست دموکرات هیلاری کلینتون در سال 2016 بیش از 20 درصد است. در روزهای منتهی به پنج شنبه اولیه ساندرز بود راحت سرب در دولت رای گیری نزدیک به 7 درصد به طور متوسط توسط Real Clear Politics.

ساندرز نیز تا به حال یک خانه-زمینه مزیت او به عنوان سناتور از همسایه ورمونت و نیز مبارزه کرد و در گرانیت دولت قبل است.

اگر چه ساندرز را شتاب از پیروزی خود را, آن را به اندازه کافی به او اجازه می دهد برای شکستن دور از بسته.

ساندرز’ مقام اول را به پایان برساند در نیوهمپشایر می آید روز پس از او به پایان رسید در بالا و دو در آیووا قفقاز. آیووا حزب دموکرات گفت: Buttigieg برنده ترین متعهد نمایندگان هر چند ساندرز برنده یک کمی بزرگتر از محبوب آرا

Buttigieg چالش ها در دو دموکراتیک مسابقات نوادا حزبی در فوریه. 22 و کارولینای جنوبی اولیه در فوریه. 29. دو کشور بسیار متنوع تر از آیووا و نیوهمپشایر و Buttigieg تلاش کرده است برای به دست آوردن حمایت از رای دهندگان سیاه پوست و لاتین.

در اینجا برخی از takeaways از نیوهمپشایر اولیه.

Klomentum

Klobuchar است که با داشتن یک لحظه. حداقل او در نیوهمپشایر. این سناتور ایالات متحده از ایالت مینه سوتا تا به حال به پایان رسید و در مکان پنجم در آیووا. اما در نیوهمپشایر او جای کسی را گرفتن سن. الیزابت وارن – که تا به حال مزایای گرانیت دولت که همسایگان وارن ایالت ماساچوست است.

بیشتر: Sanders, Buttigieg, Klobuchar پیشرو نیوهمپشایر اولیه زمینه را به عنوان دو نامزد رها کردن

“با تشکر از شما, New Hampshire. We love you, New Hampshire” Klobuchar گفت: حامیان او در مبارزات انتخاباتی دفتر مرکزی آن در کنکورد, N. H. “قلب من پر است امشب. در حالی که هنوز رای گیری در سمت چپ به تعداد ما را مورد ضرب و شتم شانس هر مرحله از راه است.”

Klobuchar رز به نقطه سوم در رای گیری فقط یک روز قبل از اولیه تقویت شده توسط او را قوی بحث عملکرد در روز جمعه در نیوهمپشایر. نزدیک به نیمی از رای دهندگان در دولت گفت: آنها ساخته شده تا ذهن خود را که آنها را به رای دادن در دو روز گذشته منجر به اولیه.

Klobuchar به بازیگران خودش را به عنوان یک میانه رو جایگزین برای ترقی خواهان مانند ساندرز و وارن.

“من نمی باید به بزرگترین نام در این مرحله نیازی نیست که من بزرگترین بانک حساب,” او گفت: در بیانیه پایانی در این بحث است. “من نه سیاسی تازه وارد با هیچ سابقه ای اما من یک رکورد از مبارزه برای مردم… من از شما میخواهم به این باور است که کسی که کاملا معتقد است آمریکا می تواند برنده این دلیل که اگر شما خسته از افراط و تفریط در سیاست و سر و صدا و بی معنی شما باید یک خانه با من است.”

Klobuchar را پایان قوی می تواند کمک به در مقدار مورد نیاز پول به عنوان او به نظر می رسد نسبت به نوادا حزبی در فوریه. 22 و کارولینای جنوبی اولیه در فوریه. 29. Klobuchar ایستاده است در پایین تک رقمی در هر دو این کشورها با توجه به متوسط رای گیری از Real Clear Politics.

مینه سوتا سناتور که تبلیغ او میانه ریشه در تلاش برای به دست آوردن کشش با سیاه پوست و لاتین رای دهندگان. با توجه به ژانویه واشنگتن پست/ایپسوس نظرسنجی Klobuchar است در 0 ٪ با رای دهندگان در سراسر کشور.

از مانع بعدی برای Klobuchar است برای دیدن اگر او می تواند به حفظ انرژی که رفتن به جلو را بسیار متنوع تر متحده است.

“شتاب در این مسابقه سخت است برای گرفتن” دیوید Plouffe 2008 مدیر کمپین باراک اوباما گفت: در MSNBC. “او در حال حاضر به قرار دادن با هم یک کمپین ملی در مدت یک شب.”

Klobuchar مدیر کمپین جاستین Buoen در توییتر نوشت که مبارزات انتخاباتی مطرح کرده بود بیش از 2.5 میلیون دلار از این نظرسنجی بسته شده در نیوهمپشایر.

خروج سنجی

نظرسنجی از رای دهندگان قبل از انتخابات بسته در گرانیت دولت مشخص شده که تا چه حد این مسابقه بود در شار.

نزدیک به نیمی از افراد مورد مطالعه گفتند که تصمیم گرفت نامزد خود در چند روز گذشته با توجه به خروج نظرسنجی انجام شده برای سی ان ان و دیگر شبکه های تلویزیونی.

در حدود نیمی از افراد مورد بررسی در این مورد گفت: این بحث در منچستر بود و یک عامل مهم در تصمیم گیری رای خود را برای رئیس جمهور.

توسط حدود 2-1 حاشیه رای دهندگان گفت: آنها به دنبال یک نامزد که می تواند ضرب و شتم رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بر کسی که موافق با آنها در مسائل. هشت در 10 پاسخدهندگان گفته بودند “عصبانی” در مورد تهمت و دولت.

حدود چهار در 10 ذکر شده در مراقبت های بهداشتی به عنوان مهم ترین مسئله و شش در 10 گفت: آنها می توانند حمایت یک دولت طرح مانند مدیکر برای همه, یک پیشنهاد تبلیغ توسط ساندرز. تغییر آب و هوا بود و بعد در اغلب موارد ذکر شده موضوع را با حدود 3 در 10 نامگذاری آن خود کند.

خروج سنجی انجام شده توسط ادیسون تحقیق برای انتخابات استخر بودند و بر اساس مصاحبه های انجام شده در طول روز با 1,947 به صورت تصادفی انتخاب دموکراتیک اولیه رای دهندگان در 45 بخش در نیوهمپشایر. نتایج جستجو برای نمونه تا به حال یک حاشیه خطا از به اضافه یا منهای 4 درصد است.

“ما انجام داده ایم بسیار با هم’: اندرو یانگ به پایان می رسد مبارزات انتخاباتی خود برای ریاست جمهوری

جو بایدن

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن قرار می گیرد پنجم در نیوهمشایر, پشت, Warren نشان که مطرح شده جدید شک و تردید خود را در مورد زنده ماندن. او آمد و در چهارم در آیووا.

زمانی که دموکرات سناتور بایدن دیده می شود که ملی نظرسنجی شماره شاقول پس آیووا از دست دادن.

بایدن نمی چوب در اطراف به انتظار نیوهمپشایر نتایج. او در راس به جای کارولینای جنوبی یک دولت با بخش بزرگی از رای دهندگان آمریکایی که در آن او شده است پیشرو در پای صندوقهای رای است. بیش از گذشته چند روز بایدن و مبارزات انتخاباتی خود را به حال به دنبال کاهش انتظارات در نیوهمپشایر و آیوا است. آنها استدلال کرده اند که این دو کشور که اکثریت سفید هستند نه نماینده گسترده تر و دموکراتیک رای دهندگان.

بایدن است رای گیری در 31% در کارولینای جنوبی به طور متوسط از نظرسنجی از روشن شدن سیاست است. او تصویری گفتگو به نیوهمپشایر تجمع از کلمبیا, کارولینای جنوبی به عنوان نتایج اولیه همچنان به رول در.

بایدن در ادامه به صحبت با هواداران در کارولینای جنوبی به عنوان نتیجه ادامه به در آمده است. او اشاره کرد که “متعهد ترین حوزه در حزب دموکرات های آمریکایی آفریقایی جامعه” و “سریعترین بخش در حال رشد از جامعه جامعه لاتین,” هنوز به رای دادن.

“پس از شنیدن این همه صاحب نظران و کارشناسان تمام این کابل تلویزیون talkers بحث در مورد مسابقه به آنها بگویید: ‘این است که بیش از ، ما فقط گرفتن آغاز شده است. ما رای شمارش بیش از حد,” او گفت: رای دهندگان در کلمبیا تظاهرات کردند.

بایدن بارها استدلال او بهترین نامزد را در مغلوب ساختن پیشی جستن. اما اخیر خود ضرر و زیان قابل ملاحظه ای تضعیف خود electability استدلال.

کمک: Ledyard پادشاه نیکلاس وو و مورین Groppe

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im