در میان بحران پاسادنا, La Porte, رویداد, سالن انتظار, امید,

در طول تعطیلات آخر هفته از ماه مارس 13-15 این پاسادنا برگزاری رویداد نقره چنار میزبانی یک عروسی و یک بازار کشاورزان. که در حال حاضر به نظر می رسد مانند مدتها پیش به صاحب جکی Spigener به عنوان هریس کشور hunkers را به سوار کردن اثرات رمان coronavirus بیماری همه گیر.

“ما تا به حال نسبتا خوب مردم در انتخابات برای بازار کشاورزان تمام فروشندگان به حال دست عفونی و مردم واقعا خرید این اقلام به خصوص غذاهای تازه. اما از آن نقطه در, همه چیز در آمد به توقف” جکی Spigener گفت: از محل 5111 کاج سنت که همچنین شامل یک رستوران و یک تخت خواب و صبحانه و ماکت غرب خیابان اصلی.

همه گیر منجر به لغو رزرو مدرسه ضیافت جوایز شرکت شام دوش عروس و عروسی luncheons و هنر راه رفتن.

“ما تا به حال همه نوع از حوادث برنامه ریزی شده” Spigener گفت.

Lettie سانچز مالک و اپراتور گیتس در خیابان اصلی در 912 W. خیابان اصلی در لا پورته است که در مواجهه با وضعیت مشابه.

“در حال حاضر من نمی بینم هر گونه سوال از طریق ایمیل. من استفاده می شود به حدود هشت ایمیل در روز و در حال حاضر آن را به یکی چون مردم نمی خواهند به ارتکاب به هر چیزی در حال حاضر و بسیاری از آنها نگران از دست دادن شغل خود را,” او گفت:. “این دشوار است.”

Spigener به توافق رسیدند. “این یک عمده مشکلات. هر رزرو ما تا به حال ما در B&B را لغو کرده است و ما در رستوران ما را به یک هشتم عادی ما فروش است.”

Spigener و سانچز تایید آنها بوده است تغییر زمان حوادث و یا در سانچز مورد لغو برخی از.

سانچز گفت: عدم اطمینان از ویروس’ گسترش و چقدر طول خواهد کشید که باعث می شود آن را به چالش می دانم که چگونه به جلو حرکت کند. اما او ماندن امیدوار و انعطاف پذیر به عنوان وضعیت پخش کردن.

Spigener هنوز لغو هر گونه حوادث اما گفت که بسیاری از مشتریان را به تعویق انداخته و یا موکول برای سقوط به ویژه مراسم عروسی.

“حق دور ما موکول حدود شش عروسی,” او گفت: به تازگی. “دیگران را فقط به تعویق افتاد و در حال حاضر به طوری که آنها می توانید ببینید که اگر این در حال رفتن برای پایان دادن به هر زمان به زودی. این فقیر عروس فقط خیلی تاکید کرد.”

با وجود عدم فوری کسب و کار سانچز گفت که تا کنون او شده است قادر به نگه داشتن به او و سه کارمند. اما پیمانکاران او به طور معمول با این نسخهها کار برای میزبان رویدادهای نیست دریافت هر گونه کار از او.

در نقره چنار, Spigener گفت که او تا به حال به تر و تمیز کارکنان خود را به طور موقت از حدود 30 نفر پرسنل حدود ده. او را نگه می دارد چند baristas در کافی شاپ, برخی از کارکنان دفتر و برخی از کارکنان رستوران برای مقدار کمی از مواد غذایی کسب و کار آنها داشته باشد.

“من همه گفتن به قطع در آن وجود دارد و ببینید که چه ما می توانیم انجام دهیم و امیدوارم این همه کار خواهد کرد” او گفت:, و اضافه کرد او خوشحال بسیاری از کارکنان جوان هستند افرادی که در خانه زندگی می کنند با پدر و مادر.

اما برای کسانی که خانه های خود و یا حمایت از خانواده, او آنها را تشویق به رسیدن برای کمک مالی و یا موقت تاخیر در پرداخت بدهی مشاوره او را پس از خودش.

“من به آنها گفتم آنها فقط می توانید به نظاره نشست و اجازه دهید این اتفاق می افتد به آنها” Spigener گفت.

با وجود این وضعیت او خودش را می یابد در سانچز گفت: او را نمی دید.

“من ماندن مثبت و من هیچ برنامه ای برای تعطیل,” او گفت:. “من فقط دعا که خدا ما را از این.”

Spigener گفت: او مثل سانچز انتظار جزر و مد به نوبه خود. در عین حال او را به انجام آنچه او می تواند برای کمک به محلی پرستاران و پزشکان شاغل با COVID-19 بيمار توسط عامل “Casseroles برای مراقبان” کمپین از رستوران کاج خیابان کافه.

“آن را خالص راحتی, مواد غذایی,” او گفت:. “مردم می توانند با تماس به رستوران و صرف یک غذای مرکب از گوشت وارد به (هوستون بهداشت و درمان جنوب شرقی). این کمک می کند تا ما با کمی درآمد و نگه می دارد برخی از کارکنان شاغل و ما نیز تغذیه مردم است.”

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>