در میان coronavirus نگرانی NCAA بالا افسر پزشکی می گوید: محرومیت برای طرفداران مسابقات خواهد بود “بدترین سناریو’

NCAA است به بررسی یک “بدترین سناریو” برای آینده مردان و زنان مسابقات بسکتبال که بارها تماشاگران از بازی و پیش نمایش ورزشکاران برای بیماری های NCAA افسر ارشد پزشکی گفت: در مصاحبه ای با وال استریت ژورنال.

رسمی برایان Hainline به نام گزینه “بسیار بعید” و “نه یک استراتژی منطقی” به عنوان کشورهای مختلف اعلام کرده اند شرایط اضطراری بیش از این چشم انداز مثبت در تایید موارد از coronavirus COVID-19 از جمله چندین ایالت را به میزبان مارس جنون بازی در اواخر این ماه.

“من فکر می کنم بدترین سناریو این است که این بازی در پشت درهای بسته” Hainline به این روزنامه گفت. “این امر می تواند بسیار دشوار است برای انصراف از مسابقات قهرمانی و باید آن را در هر زمان دیگری است.”

NCAA صادر کرده است دو یادداشت به مدارس عضو با لینک به منابع در سفر coronavirus علائم و موضوعات مورد بحث با پردیس رهبری و در هفته گذشته تاسیس یک مشورتی متشکل از کارشناسان پزشکی و ورزشکار رابط “به راهنمای پاسخ به شیوع بیماری کروناویروس.”

در بیانیه صادر شده در جمعه پانل مشاوره توصیه نیست لغو و یا عمومی فاصله ورزشی و اخبار مرتبط.

“پانل اعضای این باور است که ما نیاز به درک بهتر COVID-19 در حالی که همچنان به کار با محلی و ایالتی و فدرال مقامات بهداشتی مانند CDC” خواندن بیانیه ای. “مهم این است که برای همه ذینفعان و ورزشکاران برای تمرین کاهش خطر در همه حوادث. در حال حاضر پنل نیست توصیه لغو و یا عمومی فاصله های ورزشی و مرتبط با حوادث برنامه ریزی شده رخ می دهد در فضاهای عمومی در سراسر ایالات متحده است.”

مسابقات مردان برنامه ریزی شده است برای شروع در 17 مارس قبل از گسترش به دور اول و دوم از رقابت در 19 مارس ، زنان مسابقات میله میله برای شروع در 20 مارس با باز دور بازی های انجام شده در این دانشگاه از مسابقات را بالا دانه ها قبل از گسترش به سایت های منطقه ای در تگزاس, ایندیانا, کارولینای جنوبی و اورگان است.

بخش سوم مردان مسابقات بسکتبال بازی های برگزار شده در دانشگاه جانز هاپکینز در بالتیمور شده اند بدون طرفداران در حضور یک تصمیم ساخته شده توسط این دانشگاه بر اساس دستورالعمل صادر شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در مورد مارکت ها.

“در مریلند به تازگی تایید موارد COVID-19 و بر اساس CDC راهنمایی برای اجتماعات بزرگ ما تعیین کرده اند که آن را محتاطانه به برگزاری این مسابقات بدون تماشاگر” این دانشگاه گفت: در بیانیه ای که در آن دو و میدانی سایت.

بسیاری از کشورهای میزبانی دور اول و دوم این مسابقات را تجربه کرده اند شیوع COVID-19 یا با نیویورک اعلام کرده اند متحده از شرایط اضطراری. آلبانی نیویورک میزبان دور باز ابتدا در مارس 19 و نیویورک, شهرستان Madison Square Garden میزبان منطقه ای شرق یک هفته بعد.

“شکی نیست که عظیم قرنطینه بهترین راه برای کاهش سرعت گسترش” رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو نیویورک خبر داد.

اسپوکن واشینگتن برگزار خواهد شد در اوایل دور به عنوان تعدادی از موارد مستند از COVID-19 در ایالت واشنگتن در صدر 100 اکثر اطراف سیاتل و حومه اطراف آن. دانشگاه واشنگتن روز جمعه اعلام کرد که این امر می تواند حرکت تمام کلاس های آنلاین برای سه هفته بعد برای آن 57,000 دانش آموزان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>