امریکا دشمنان جسارت به انعطاف پذیری ماهیچه های خود را در میان coronavirus

یک دوجین ایرانی قایق سرعت گستاخی ازدحام آمریکا کشتی های جنگی در خلیج فارس. یک جت جنگنده buzzes یک نیروی دریایی ایالات متحده نظارت هواپیما در حال پرواز بر فراز دریای مدیترانه است. کره شمالی آتش سوزی یک مجموعه از موشک های پرتاب شده از زمین و هوا.

همه این حوادث صورت گرفت در اواسط ماه آوریل است. تمام شد نصب شده توسط برخی از امریکا top دشمنان. به عنوان coronavirus ساقه های جهان, جنگیدن, توجه, بودجه دولت و پرسنل در داخل و خارج کشور ایالات متحده دشمنان از مسکو به پیونگ یانگ به نظر می رسد خم و عضلات خود را تست ایالات متحده حل و فصل.

ایالات متحده دفاع و امنیت ملی مقامات می گویند که در حالی که آمریکا همچنان در گارد برای تهدیدات بالقوه که ملت با این نسخهها کار برای غلبه بر تاثیر coronavirus در یک دنیای غیر قابل پیش بینی تا کنون آنها را شناسایی فوق العاده دلایل به صدای زنگ.

سالم ماندن: اولویت برای نیروهای هسته ای میان بیماری همه گیر کوروناویروس

اما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با اینحال ارسال یک هشدار یکشنبه در توییتر: “من دستور نیروی دریایی ایالات متحده به شلیک کردن و نابود کردن هر و همه ایرانی gunboats اگر آنها آزار و اذیت ما کشتی ها در دریا,” او گفت: پرداختن به برخوردهای بین ایالات متحده و ایران در خلیج فارس. مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه هیچ اضافی زمینه.

وزیر دفاع علامت Esper صحبت در تلویزیون مصاحبه امروز ان بی سی نشان می دهد در هفته گذشته گفت: “این سخت است برای گفتن” آیا ایران و روسیه قسمت منعکس تلاش برای بررسی احتمالی ایالات متحده آسیب پذیری در میان COVID-19 همه گیر است که بیمار بیش از 800,000 آمریکایی است.

وزارت دفاع, او گفت:, در نظر گرفته “این هفته عادی.”

هیچ آمریکایی کشته شدند و یا مجروح به عنوان یک نتیجه از ایران و روسیه و کره شمالی اقدامات است. امنیت ملی تحلیلگران می گویند که در زمان وقوع این حوادث ممکن است کاملا تصادفی اما که وجود دارد این است که شواهد کمی برای حمایت از این ایده است که آمریکا را جهانی مخالفان در حال سرمایه گذاری بر شرایط ایجاد شده توسط بهداشت جهانی بیماری همه گیر.

امریکا دشمنان “لزوما انجام هر کاری متفاوت و یا غیر معمول به دلیل coronavirus” گفت: Joseph Cirincione رئیس جمهور Ploughshares Fund واشنگتن مبتنی بر امنیت جهانی پایه و اساس است. “و این چیزی که کاهش هر دو راه: تمام ارتش های نگران دیگران ادراک از آنها در طول زمان بحران” او گفت:.

“زمان مشکوک است ؟ شاید. پویایی همچنین می توانید توضیح این حوادث است.”

برای مطمئن شود, اقدامات تحریک آمیز از سوی دشمنان و رقبای جدید نیست.

در 15 آوریل زمانی که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیروی دریایی بارها و بارها darted گذشته آمریکا کشتی های جنگی انجام تمرینات در آب های بین المللی در شمال خلیج فارس آن را آخرین نمونه از معمول ایرانی آزار و اذیت نسبت به ایالات متحده عروق است که به شدت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خارج شد یک توافق هسته ای با تهران است.

ایران ادعا می کند انتقام برای قاسم سلیمانی. نیروی دریایی ایالات متحده است که هنوز هم یک هدف

که همان روز یک روسی SU-35 جنگنده جت آمد عرض 25 از ایالات متحده, نیروی دریایی P-8A Poseidon نظارت هواپیمای در حال پرواز در حریم هوایی بین المللی قرار دادن خلبانان و خدمه در معرض خطر با توجه به نیروی دریایی ایالات متحده ، نیروی هوایی ژنرال Tod Wolters ناتو عالی فرمانده متفقین در اروپا, مشخص, روسی خلبان مانور از جمله تصویب است که در آن او پرواز وارونه, غیر حرفه ای, به عنوان مخالف به تحریک.

اما این هم درست شد تازه ترین حادثه در یک رشته از برخوردهای بین روسیه و ایالات متحده در جت که نگرانی خطر از هوا برخورد بیش از حریم هوایی اروپا. گزارش 2014 از اروپا رهبری شبکه یک فکر مستقر در لندن گفت: آن را در بر داشت حداقل 40 نمونه آن سال به تنهایی خطرناک حوادث مربوط به روسیه و غرب ارتش در “نقض حریم هوایی ملی اضطراری همونطور دقت اجتناب هوا برخورد و برخورد نزدیک در دریا.”

زمانی که کره شمالی اخراج سالوو مشکوک به موشک های کروز به سمت دریای ژاپن در مارس 14, آنها در میان بسیاری از مشخصات بالا آزمایش موشکی پیونگ یانگ انجام شده است پس از مذاکرات هسته ای با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت متوقف شده است.

این آزمون در آمد در آستانه یک کلید کره شمالی دولت و سالگرد انتخابات پارلمانی در کشور همسایه کره جنوبی. و شیا پنبه یک کارشناس امنیت هسته ای در جیمز مارتین مرکز مطالعات منع گسترش در Middlebury موسسه بین المللی مطالعات هشدار داده بود یک هفته زودتر در یک ستون برای دفاع از اخبار است که کره شمالی است “سیگنالینگ این خواهد بود که آن شلوغ ترین سال از, موشک آزمایش نشده است.” پنبه اشاره کرد که کیم جونگ سازمان ملل متحد رژیم انجام شده نه موشک آزمایش در ماه مارس در یک ماه ثبت شده در موسسه تحقیقات پایگاه داده.

Cirincione گفت که او فکر نمی کنم که ارتش آمریکا بود که بیشتر در معرض خطر ابتلا به پنتاگون در پاسخ داخل و خارج از کشور به COVID-19 بحران بهداشتی با وجود معطل ماندن از ناو یو اس اس تئودور روزولت و یک هسته ای-صفحه ناو هواپیمابر در حال حاضر لنگر انداخت در گوام شده است که در کنار به دلیل صدها نفر از آن ملوانان باید آزمایش مثبت برای این بیماری است.

“ما چنین ظرفیت نظامی” او گفت:. “پایگاه های خود در سراسر جهان و اتحاد سیستم شبیه هیچ دیگر است. آیا کسی با فشار دادن ما در دقیقه ؟ چین و یا روسیه و یا حتی دولت اسلامی گروه تروریستی? من فقط آن را نمی بینیم.”

حدود 3500 فعال وظیفه پرسنل نظامی ایالات متحده از حدود 1.3 میلیون نفر در حال آزمایش مثبت برای coronavirus با توجه به وزارت دفاع.

هنوز یک وزارت امور خارجه ایالات متحده گزارش منتشر شده در این ماه گفت که چین ممکن است مخفیانه هل دادن به جلو با سطح پایین زیرزمینی آزمایش های هسته ای با وجود چین ادعا می کند که این است که به شدت پیوستن به بین المللی توقف در تمام آزمایش های هسته ای.

اگر چه Cirincione گفت: اتهامات که پکن انجام شده است با شدت کم آزمایش های هسته ای است یک ادعای اثبات نشده است که “percolating” برای سال های بسیاری وجود دارد و به آن لینک به این ایده است که چین در حال بهره برداری از یک دوره از ایالات متحده آمریکا ضعف است. چین هنوز هم دست و پنجه نرم کردن با COVID-19 – البته در مرحله بعد.

تریتا پارسی معاون اجرایی رئیس جمهور از کوئینسی, موسسه مسئول Statecraft یک مخزن فکر می کنم واقع در واشنگتن دی سی گفت که قبل از coronavirus به طور کامل در زمان برگزاری در آمریکا این بود که تهمت, دولت, نیست, ایران, است که در ظاهر به مشاهده شیوع بیماری به عنوان یک فرصت برای به دست آوردن مزیت “تقویت” خود را حداکثر فشار استراتژی – این دیدگاه که با فشردن اقتصاد ایران فلج کننده تحریم ها را مجبور تهران به انتخاب بین خود و زنده ماندن اقتصادی و فعالیت های بی ثبات کننده در سراسر منطقه است.

“ایران همه این تحریم ها بر روی آن و در بالا از آن شما باید یک بیماری همه گیر است که باعث می شود آن را بیشتر احتمال دارد رژیم ایران سقوط خواهد کرد. به عنوان یک نتیجه از هر گونه لغو تحریم ها می تواند معکوس شود” پارسی گفت: به طور خلاصه آنچه که او گفت منعکس چگونه مقامات آمریکایی از جمله وزیر امور خارجه مایک Pompeo با نزدیک شدن به ایران موضوع زمانی که در تهران بود با دیدن صدها COVID-19 مرگ یک روز و ایالات متحده آمریکا تا به حال تعداد نسبتا کمی.

او گفت: هر دو طرف را مشاهده شیوع بیماری به عنوان یک پتانسیل میدان نبرد.

اما پارسی گفت: گسترش جهانی ویروس همچنین می تواند ارائه “یک بهانه و فرصت را برای ایرانیان به انجام کاری واقعا شدید است که ممکن است کمتر از یک حرکت نزولی – من نمی گویم وجود ندارد خطرات ناشی از تحت شرایط عادی است.”

یک مثال: در اواسط ماه مارس پنتاگون حملات هوایی هدف قرار دادن ایران مورد حمایت شبه نظامیان شیعه در عراق تصور می شود مسئول حمله موشکی که به کشته شدن و زخمی آمریکایی و نیروهای بریتانیایی مستقر در یک پایگاه در شمال بغداد. در آن زمان به شدت از شیوع کروناویروس بود شروع به روشن تبدیل به برگ برنده دولت است. آن را نمی آن را هر بیشتر. چند ماه قبل از آن در ماه ژانویه یک حمله مشابه در ایالات متحده سربازان آورده واشنگتن و تهران را به آستانه جنگ.

رسمی:پنتاگون راه اندازی حملات هوایی هدف قرار دادن ایران در یمن

یک مقام دفاعی مشخص اخیر ایران و روسیه در حوادث به عنوان “عجیب و غریب” اشاره کرد که روس ها ساخته نشده و چنین خطرناک مانور در برخی از زمان و تمرین در خليج فارس شده بود در جریان یک هفته قبل از ایرانیان پاسخ داد. زمان خواهد شد بگویید اگر این حوادث جدا هستند و یا بخشی از یک الگوی گفت: دفاع رسمی بود که مجاز به صحبت علنی در مورد آنها.

هنوز اضافه کردن به این تصور که ایالات متحده به چالش کشیده شده در برخی از راه در میان همه گیر: در همان روز که مسکو جت جنگنده buzzed یک نیروی دریایی ایالات متحده نظارت هواپیما در دریای مدیترانه نظامی روسیه آزمایش یک سری از موشک است که فضایی آمریکا به فرماندهی ژنرال جی ریموند گفت که قادر به “از بین بردن” ایالات متحده ماهواره در مدار پایین. در آوریل 22, ایران, راه اندازی آنچه در آن شرح داده شده به عنوان اولین ماهواره نظامی به مدار یک حرکت است که می تواند حمایت خود را دوربرد موشک های بالستیک برنامه. تهران موشک زیر بنای بخشی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تنش با ایران به دلیل واشنگتن نگران است می تواند آنها را قادر به حمل سلاح های هسته ای.

موفقیت ایران راه اندازی شده است به طور مستقل تایید نشده است. تلاش های قبلی شکست خورده اند. اما ژنرال حسین سلامی سر از ایران در سپاه پاسداران گفت: آن برنامه فضایی منعکس ایران عضویت از “جهان قدرتمند ترین ارتش.”

تجزیه و تحلیل: مغلوب ساختن پیشی جستن توقف کمک های مالی به چه کسی است. کارشناسان می گویند که ما به آن نیاز دارید در حال حاضر بیشتر از همیشه

این COVID-19 pandemic مجبور شده است که پنتاگون به تغییر آن جای پا باقی می ماند و به مبارزه با نیروهای نظامی چرخش و برخی از روال لجستیکی عملیات شده اند متوقف شده است.

در مارس 14, ارتش ژنرال علامت Milley رئیس ستاد مشترک ارتش گفت که ملوانان روی عرشه ناو یو اس اس هری ترومن دیدم استقرار خود را تمدید به حساب یو اس اس تئودور روزولت برنامه ریزی بیمار در گوام است.

نیروی هوایی ایالات متحده نیز خم عضلات خود را به تازگی با “فیل راه رفتن” است که در آن B-52 بمب افکن ها و دیگر جت taxied بر روی باند فرودگاه در گوام است اندرسن پایگاه نیروی هوایی.

“”فیل پیاده روی” در 13 مارس انجام شد با دارایی های مشترک در سراسر گوام به نمایش گذاشتن نظامی ایالات متحده آمادگی و توانایی تولید مبارزه با airpower در یک لحظه متوجه به اطمینان از ثبات منطقه ای در سراسر هند و اقیانوس آرام” نیروی هوایی سرهنگ سرهنگ مگان Schafer سخنگوی اقیانوس آرام نیروی هوایی گفت: در یک ایمیل.

به دلایل مختلف و آمریکا و دشمنان نیز بیشتر به طور بالقوه مخاطره می انداخت.

در کره شمالی وجود دارد گزارش های تایید نشده کیم جونگ سازمان ملل متحد ممکن است به شدت بیمار زیر عمل جراحی قلب. کره شمالی رهبر بهداشت و درمان شده است تمرکز از حدس و گمان است. او یک فرد سیگاری سنگین و از چاقی رنج می برد. دولت کره جنوبی به عنوان گزارش. اما اگر آن را تبدیل به دقیق کیم جونگ سازمان ملل متحد از مرگ می تواند با قرار دادن هسته ای و کشور جدا شده بر روی مملو استقرار امنیت با ایالات متحده آن را به عنوان معاملات با جانشینی نبرد و شاید صاحب به داشتن COVID-19 عفونت. کره شمالی یکی از تنها تعداد انگشت شماری از کشورها حاضر به انجام این کار.

بیش از 10 ٪ از ایران قانونگذاران کاهش یافته است بیمار مبتلا به کروناویروس به مراتب بیشتر از هر جای دیگری. این بیماری نیز در امان نیست مقامات بالا از جمله اعضای ارشد و معاون رئیس کابینه وزرای انقلابی از اعضای گارد و وزارت بهداشت مقامات.

چند هکرهای فوت کرده اند از COVID-19.

بهداشت عمومی ‘سوپراستار’ یا pro-چین تبليغاتي? که رئیس زمین در تیررس

یک منطقه که در آن COVID-19 زمینه ممکن است بدیهی است که سطح تروریسم با توجه کالین P. کلارک یک متخصص امنیتی در Soufan مرکز مستقر در نیویورک فکر می کنم تانک.

کلارک گفت: coronavirus به رهبری ایالات متحده آمریکا و فرانسه و کشورهای دیگر به خروج برخی نخبگان نیروهای عمدتا به مربیان کمک به مبارزه با گروه های شبه نظامی در سراسر جهان به ویژه در غرب آفریقا است. اما او اشاره کرد “این شبه نظامیان خود را نیز آسیب پذیر است. اینطور نیست که آنها فقط می تواند ادامه زندگی به طور معمول در حالی که نیروهای امنیتی در حال مختل,” او گفت:.

“آنها ممکن است استفاده از این دوره به بیشتر بی پروا اما آنها نیز برای به دست آوردن بیمار است.”

کلارک افزود که یکی از چیزهایی که coronavirus شیوع برجسته است این است که شاید بیش از حد از امریکا نظامی و امنیتی دلمشغولیهای را حول تروریسم و بیشتر متعارف نظامی تهدید از شناخته شده دشمنان است.

“من یک کلاس که در آن از من بپرسید دانش آموزان به رتبه پنج بزرگترین تهدید برای امنیت جهانی است. بیماری های همه گیر جهانی است یکی از آنها است. هر سال می آید و در شماره 5” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer penetrasyon testiistanbul duşakabinmarmaris escorthtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurturkcell mobil ödeme bozdurmavodafone mobil ödeme bozdurmamobil ödeme bozdurmaKamagrakameralı su tesisatçısıen iyi bayan azdırıcı hangisigeciktirici hapAnında KrediKısa Saç ModelleriBağlama BüyüsüEvde Paketleme İşi