واشنگتن – آمریکایی ها باقی می ماند تقریبا به طور مساوی تقسیم بیش از استیضاح از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن او پس از تبرئه در سنا هر چند بسیاری یافت سنا استیضاح محاکمه ناعادلانه با توجه به Monmouth University نظرسنجی دوشنبه منتشر شد.

چهل و نه درصد گفت: آنها با موافقت سنا رای به تبرئه تهمت و اتهام سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره ناشی از اتهامات که او با استفاده از کمک های نظامی به فشار اوکراین به باز کردن تحقیقات خود سیاسی بهره مند شوند. و 47 درصد مخالف از مجلس سنا رای به تبرئه.

مستقل رای دهندگان تقریبا, تقسیم, تصویب تبرئه 48%-45% در حالی که 92 درصد از جمهوری خواهان تایید آرا و 84 درصد از دموکرات ها نیست.

در حالی که بیشتر آمریکایی ها مورد علاقه مغلوب ساختن پیشی جستن را تبرئه اکثریت (51%) با توافق Dec. 18 مجلس رای به استیضاح او در مقایسه با 46 درصد کسانی که مخالف این استیضاح رای می دهند.

“ما رفت و به روند استیضاح با شدت تقسیم شده و ما بیرون آمدن از آن با شدت تقسیم عمومی گفت:” پاتریک مورای مدیر Monmouth University نظرسنجی موسسه.

بیست و دو درصد از پاسخ دهندگان به طور کلی – و 56 درصد از جمهوری خواهان فکر مغلوب ساختن پیشی جستن چیزی اشتباه به حکم استیضاح در وهله اول. اما 30 درصد دیگر گفت: “برخی از اقدامات نادرست, اما آنها نمی رود به سطح استیضاح.” و 46 ٪ — از جمله 89 درصد از دموکرات ها — گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن “اقدامات قطعا زمینه را برای استیضاح.”

اکثریت هم فکر می کردم آن زمان برای قرار دادن استیضاح رسیدگی به بقیه.

اگر چه 59% سایتهای سنا تصمیم به تماس شاهدان و 58 درصد گفت: در سنا محاکمه انجام نشده بود نسبتا تنها 43 درصد گفت: مجلس باید در ادامه به بررسی این امر اوکراین خواستار اضافی شاهدان مانند سابق مشاور امنیت ملی John Bolton. پنجاه و یک درصد گفت: آن زمان برای پایان دادن به تحقیقات.

و 52 درصد (از جمله 89 درصد از جمهوری خواهان) گفت: آن زمان برای پایان دادن به تمام خانه در تحقیقات به طور بالقوه impeachable جرائم در حالی که 44 درصد (از جمله 77 درصد از دموکرات) گفت: مجلس باید در ادامه به بررسی در آن نقش نظارتی.

“که در آن شما سقوط در استیضاح ممکن است یک تست تورنسل از حزب وفاداری در حال حاضر. اکثریت جمهوری خواهان به نظر می رسد به سمت تهمت و ادعا می کنند که خود را از اوکراین تماس کامل بود.” موری گفت. “وجود ندارد اشتها بزرگ به جز در میان دموکرات ها برای حفظ استیضاح شعله زنده در این نقطه است. اکثر آمریکایی ها می گویند از آن زمان به حرکت در تاریخ است.”

استیضاح نیست که یک تاثیر مثبت بر روی آمریکایی ها اعتقاد به دموکراسی است. تنها 6 درصد گفت: تماشای روند افزایش ایمان خود را در این سیستم در ایالات متحده از دولت در حالی که 48 درصد آن گفت: افزایش شک و تردید خود را. یکی دیگر از 43 درصد گفت: استیضاح نمی تغییر چشم انداز خود را یک راه یا دیگری.

نظرسنجی انجام شده از فوریه. 6-9 با یک حاشیه خطا از به اضافه یا منهای 3.3 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de