آمریکایی ها تقسیم بر مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus پاسخ به رئیس جمهور را تصویب قطعنامه در نظر سنجی پیدا کردن

واشنگتن – آمریکایی ها تقسیم بر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در واکنش به شیوع کروناویروس که به کشته شدن بیش از 1000 نفر در ایالات متحده و باعث ویرانی اقتصادی با توجه به نظرسنجی های اخیر.

رویترز/ایپسوس نظرسنجی آنلاین از بیش از 4000 آمریکایی ها یافت می شود 49 درصد تایید از مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و به COVID-19 بحران در حالی که 44 درصد مخالف.

این نتایج تا حد زیادی کاهش یافت و در امتداد خط حزب. جمهوری خواهان به تصویب رئیس جمهور در پاسخ 83%-13% در حالی که دموکرات ها مخالف 71%-24%. مستقل تقسیم شدند 43%-43%.

یک اقتصاددان/نظرسنجی همچنین نشان داد که 49 درصد از تصویب مغلوب ساختن پیشی جستن مدیریت شیوع با 44 درصد گفت: آنها رد. و به عنوان با مهر, نظر سنجی, نظرات تا حد زیادی کاهش یافت و در امتداد خط حزب.

هشتاد و نه درصد از ثبت نام جمهوری خواهان گفت: آنها تایید شده از مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ, در حالی که تنها 7 درصد گفت: آنها مخالف. در میان دموکرات ها 74% گفت: آنها مخالف در حالی که 21 درصد تایید شده است. مستقل تقسیم شدند: 42% تایید شده و 45 درصد مخالف.

زنده به روز رسانی: خانه آماده OK 2 تریلیون دلار coronavirus بسته در روز جمعه پس از تایید توسط سنا

مغلوب ساختن پیشی جستن مخالفان را به شدت به انتقاد از رئیس جمهور را از دست داده و شیوع آن در حال حاضر افزایش یافته و به حدود 70,000 موارد تایید شده در ایالات متحده آنها استدلال می کنند که دولت باید تحت فشار قرار دادند برای آزمایش در دسترس خواهد بود هر چه زودتر و سازمان های فدرال باید تهیه شده است برای شیوع زودتر.

رییس جمهور, از سوی دیگر, داده خود را نمرات بالا خود را برای پاسخ در خصوص تصمیم خود را تعطیل سفر از این منطقه از چین که در آن ویروس برای اولین بار ظاهر شد. او گفت که حرکت نجات جان هزاران نفر.

رویترز و اقتصاد سنجی در تقابل با دیگر نظرسنجی های اخیر که به نظر می رسد نشان می دهد رای دهندگان بودند محوری رئیس جمهور در میان بحران است. یک نظرسنجی گالوپ منتشر شد سهشنبه در بر داشت 60 درصد از آمریکایی ها فکر مغلوب ساختن پیشی جستن در انجام یک کار خوب از برخورد با این بیماری همه گیر در حالی که 38 درصد مخالف.

و یک ABC News/ایپسوس نظرسنجی منتشر شد سهشنبه یافت 55 درصد تایید شده از مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ 12-درصد-نقطه بهبود بیش از هفته قبل است.

$1,200 چک برای کمک به کسب و کار: در اینجا چه چیزی در تاریخی بسته محرک برای coronavirus

مانند سایر سنجی گالوپ نتایج کاهش یافت, همراه, حزب, خطوط, اما این بررسی نشان داد که مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب امتیاز پرید 8 درصد در میان مستقل و 6 امتیاز در میان دموکرات ها از آن نظرسنجی قبلی. گالوپ اشاره کرد که غیر معمول بود برای رئیس جمهور نسبت داده است که صعود به یک “رالی اثر” اغلب دیده می شود زمانی که کشور در بحران است.

و تهمت را به طور کلی تایید رتبه صعود کرده است در انتخابات به عنوان به خوبی. با توجه به RealClearPolitics خود میانگین تصویب امتیاز است و در 47 درصد بالاترین سطح خود در انتخابات ریاست جمهوری. به طور مشابه رای گیری سایت megyn kelly تا در تصویب سطوح نزدیک به کسانی که او لذت می برد خود را در طول اولین ماه در دفتر.

اگر مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب حال افزایش است چرا که از یک “رالی اثر” آن است که نسبتا کم در مقایسه با افزایش پشتیبانی برای سایر اخیر رئیس جمهور در برخورد با بحران. پس از حملات یازدهم سپتامبر ، 11, 2001, حملات تروریستی, رئیس جمهور جورج دبلیو بوش را تصویب امتیاز مشخصی 35 درصد به گفته گالوپ.

“وجود دارد یک رالی اثر اتفاق می افتد اما رالی فوق العاده ضعیف در مقایسه با دیگر, مدرن, رئیس جمهور” لری Sabato, مدیر دانشگاه ویرجینیا مرکز سیاست گفت: ایالات متحده آمریکا امروز.

“فوق العاده تهمت هنوز نشده عبور از 50% علامت در کار تصویب – بسیار مهم تر اندازه گیری از دیدگاه ها در مورد تهمت را از دست داده و همه گیر. این است که چرا ؟ آمریکایی ها یا عشق تهمت یا نفرت تهمت و اکثریت قریب به اتفاق هرگز تغییر خواهد کرد خود را ارزیابی.”

و مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز کمی مسیرهای پیاده روی به احتمال زیاد دموکراتیک نامزد سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن در یک انتخابات عمومی matchup با توجه به نظر سنجی. رویترز بررسی نشان داد بایدن پیشرو تهمت 42%-36% در فرضی matchup (8% مردد بودند). اقتصاددان نظرسنجی در بر داشت بایدن جلوتر 46%-42% در فرضی matchup.

رویترز/ایپسوس نظرسنجی انجام شد مارس 18-24 با یک حاشیه خطا از به اضافه یا منهای 1.7 درصد است. اکونومیست/نظرسنجی انجام شد مارس 22-24 با یک حاشیه خطا از 3.2 درصد است. این نظرسنجی گالوپ گرفته شد مارس 13-22 با یک حاشیه خطا از به اضافه یا منهای 4 درصد است.

متن کامل: از 2 تریلیون دلار coronavirus محرک لایحه منتشر شد

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>