خطوط هوایی آمریکا پرواز می میرد از coronavirus بالا بردن ترس در صنعت

پل Frishkorn یک فیلادلفیا مبتنی بر خطوط هوایی آمریکا پرواز و نماینده اتحادیه درگذشت دوشنبه از coronavirus هواپیمایی تایید پنج شنبه.

“در اوایل این هفته ما را از دست داده احترام دیرین عضو American Airlines خانواده که تست مثبت برای COVID-19” یک بیانیه از خطوط هوایی آمریکا پنجشنبه منتشر شد به عنوان خوانده شده. “دل ما به پل عزیزان بسیاری از آنها کار را برای آمریکا است.”

لری Bassani رئيس جمهور از انجمن های حرفه ای خدمه پرواز که نشان دهنده 27,000 خدمه پرواز در خطوط هوایی آمریکا در بیانیه ای گفت: “آن است که با غم و اندوه عمیق ما گزارش می دهند که یکی از خود ما … گذشت دور از Covid-19,”

Frishkorn 65 ساله بود که به عنوان یک مدافع خستگی ناپذیر برای پرواز سپاه بود که صرف وقت در فیلادلفیا خدمه اتاق “پاسخ دادن به سوالات و کمک به اعضای ما از طریق این زمان دشوار” قبل از او مریض شد.

“پل برای اولین بار از همکاران ما به از دست دادن زندگی خود را به عنوان یک نتیجه از این ویروس مرگبار است. ما عمیقا غمگین و یادآوری می شود که هیچ احتیاط بیش از حد را در طول این زمان وحشتناک” بیانیه از Bassani گفت.

Coronavirus موارد احتیاط: غرب دلتا, American Airlines, کاهش, مواد غذایی, نوشیدنی, خدمات

صحبت کردن با تلفن به ایالات متحده آمریکا امروز Bassani گفت که Frishkorn مرگ افزایش یافته است در حال حاضر نگرانی عمیق خود را برای خدمه پرواز در کار میان بسیار مسری ویروس.

“هنگامی که این بازدید یک خود را به آن میریزد نور کاملا جدید در coronavirus” گفت: Bassani. “این گسترش ترس بیشتر در میان صفوف ما. این است که یک قاتل ویروس بر خلاف ما را تجربه کرده اند.”

Frishkorn مفتخر شد به عنوان یکی از آمریکایی پرواز سرویس قهرمانان دو بار خود را برای ارتباط با مشتریان است. تریسی از کار افتاده یک پرواز برای خطوط هوایی آمریکا, سی ان ان گفت که او بزرگ تر از زندگی حضور که لذت بردم از رقص روی یخ را دوست داشت و به خنده.

خطوط هوایی آمریکا اعلام کرد این اجرای جدید اقدامات ایمنی که شروع جمعه گذشته از طریق آوریل 3. شرکت های هواپیمایی ارائه خواهد شد “محدود” مواد غذایی و آشامیدنی (persian) گزینه های بیشتر برای ارائه به صورت اجتماعی فاصله و حداقل تماس بین خدمه پرواز و مشتریان”

مسافران همچنین می توانید در حال حاضر سوئیچ کردن ترتیبات صندلی به کمک های اجتماعی فاصله و خطوط هوایی خواهد شد “بلوک” تمام صندلی های مجاور به پرواز صندلی پرش. برای پروازهای کمتر از چهار ساعت و نیم, بدون وعده های غذایی یا میان وعده خدمت خواهد شد. نوشیدنی ها در دسترس خواهد بود “بنا به درخواست.”

پروازهای دیگر را با تنقلات اما خدمت به نوشیدنی به طور معمول و به طور منظم ارائه وعده های غذایی برای مسافران در کابین اصلی. کلاس اول مسافران داده خواهد شد و وعده های غذایی خود را در “یک سینی در مقابل در دوره.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>