AMC, مرکز فضایی هوستون در میان آخرین کسب و کار به تاخیر دهانه

به روز شده

AMC Theatres, مرکز فضایی هوستون و شکر زمین Skeeters آخرین کسب و کار معکوس تصمیم گیری های خود برای بازگشایی شده است.

AMC اعلام کرد که در آن وب سایت است که آن را پوسته پوسته شدن پشت اصلی بازگشایی تاریخ تا پایان ماه ژوئیه.

شهرستان هریس, ماسک جهت تمدید: هوستون coronavirus به روز رسانی: آنچه شما نیاز به دانستن برای ژوئن 30

“AMC رزومه تئاتر عملیات در حدود 450 مکان های ایالات متحده در روز پنج شنبه, جولای 30 و در حدود 150 مکان باقی مانده هفته بعد در زمان برای یک تئاتر تخته سنگ شروع در ماه اوت است که تجدید نظر به مخاطبان در هر بخش گفت:” آزادی مطبوعات.

“ما همچنان به اختصاص منابع فوق العاده ای به طرح ما به کار ما در تئاتر با بیش از حد تعهد به ایمنی و سلامت مهمانان و همکاران به ویژه در ایالات متحده از طریق ما جدید AMC امن و پاک ابتکار” گفت: آدم آرن مدیر عامل جمهور, AMC Theatres.

مرکز فضایی هوستون به اشتراک گذاشته شده در یک صدای جیر جیر آنها را تاخیر در بازگشایی مجدد تا اطلاع ثانوی.

“مرکز فضایی هوستون ادامه خواهد داد برای نظارت بر آخرین به روز رسانی از دولت های محلی و مقامات CDC و ادامه خواهد داد برای تنظیم برنامه های خود را و پروتکل بر این اساس برای اطمینان از آن می تواند ارائه امن ترین تجربه ممکن است برای همه است.”

شکر زمین Skeeters همچنین اعلام کرد در روز دوشنبه که آنها را به تعویق انداختن روز افتتاحیه برای صورت فلکی انرژی لیگ تا ژوئیه 10.

“با توجه به افزایش سریع در COVID-19 موارد بیش از دو هفته گذشته و بر اساس مشاوره های از ما, پزشکی, مشاوران ما بر این باورند که محتاطانه به تاخیر در شروع فصل یک هفته” گفت: Skeeters صاحب کوین Zlotnik. “این یک تصمیم سازمان ما وارد شده به آرامی.

به عنوان COVID-19 موارد در ادامه به افزایش در این منطقه چندین کارفرمایان به تاخیر انداختن و یا تمدید بسته در پاسخ به آخرین COVID-19 سطح بودن در وضعیت بحرانی.

مطلع: ثبت نام برای دریافت شکستن هشدار اخبار از تحویل به ایمیل خود را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>