آمازون می خواهد برای اجرای خود coronavirus تست بر روی کارگران

منتشر شده

سیاتل – آمازون روز پنجشنبه گفت که آن را در حال توسعه یک آزمایشگاه به صفحه نمایش آن کارگران برای coronavirus نشان می دهد که بیشتر دید به چه کسی باید بدانند که ضروری است برای بازگشت به کسب و کار خود را به حالت عادی.

کارکنان در حداقل 64 از آن در انبارها و حمل و نقل امکانات باید آزمایش مثبت برای covid-19 بیماری ویروس علل و کارگران صحبت کردن در مورد خطرات ذاتی در شرایط کار.

ما چگونه به اینجا رسیدیم ؟ : یک جدول زمانی از این بیماری همه گیر کوروناویروس

E-commerce لوله آغاز شده است نصب و راه اندازی تجهیزات مورد نیاز برای ساخت یک مرکز و گفت: در یک پست وبلاگ در روز شنبه که در آن امید به “شروع به تست اعداد کوچک ما کارکنان خط مقدم به زودی.” آمازون در توصیف این آزمایشگاه به عنوان داشتن “افزایشی تست ظرفیت” نسبت به آنچه که دولت ها ممکن است راه اندازی شده است.

آمازون اذعان کرد که تلاش خود را ممکن است آماده شود قبل از شیوع کروناویروس فروکش.

“ما مطمئن هستیم که تا چه حد ما را در مربوطه قاب زمان, اما ما فکر می کنم آن را به ارزش تلاش و ما آماده برای به اشتراک گذاشتن هر چیزی که ما یاد بگیریم با دیگران” این شرکت نوشت.

یک فرد آشنا با آمازون قصد دارد گفت: این شرکت در حال کار بر روی آنتی ژن تست – یک تست تشخیصی برای تعیین اینکه آیا یک فرد آلوده است, به عنوان مخالف به یک آزمایش خون است که می تواند تشخیص آنتی بادی های ساخته شده توسط سیستم ایمنی بدن هنگامی که یک فرد در معرض covid-19 ویروس. (آمازون اجرایی جف بزوس صاحب واشنگتن پست.)

هفته گذشته رویترز گزارش داد که آمازون تا به حال شده است در تماس با مدیران ارشد از Abbott Laboratories و ترمو فیشر علمی به دنبال به دست آوردن تجهیزات به نمایش کارگران برای ویروس.

Botched اجرای دولت فدرال را تست تلاش منجر به یک تعداد انگشت شماری از شرکت های در حال توسعه خود کیت. اما تست است که هنوز هم بسیار محدود است. در سان فرانسیسکو به عنوان مثال کمتر از 1 درصد از جمعیت شده است. معلوم نیست اگر هر کارفرمایان در حال کار در آزمایشگاه برای آزمون خود کارگران است.

هوستون بهترین: این افراد در هوستون قهرمانان بیماری همه گیر کوروناویروس

“به طور منظم آزمایش در مقیاس جهانی در تمام صنایع خواهد هر دو کمک به امن نگه داشتن مردم و کمک به اقتصاد را به بالا و در حال اجرا” آمازون نوشت و در وبلاگ خود پست. “اما برای این کار ما به عنوان یک جامعه نیاز بسیار بیشتر تست ظرفیت تر از این است که در حال حاضر در دسترس است.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه گفت: توده تست برای coronavirus لازم نیست برای ایالات متحده به عقب بر گردیم به حالت عادی تناقض کارشناسان که می گویند گسترده آزمایش حیاتی برای سهولت اجتماعی فاصله.

علاوه بر به دست آوردن تجهیزات آمازون گفت: آن را نیز منتقل تحقیقات دانشمندان برنامه مدیران تدارکات متخصصان و مهندسان نرم افزار از مشاغل روزانه خود را به یک تیم اختصاص داده شده به این طرح است.

آمازون شده است غرق له از سفارش از خریداران بسیاری از آنها تبدیل به خرده فروش آنلاین به عنوان آنها در خانه باقی می ماند برای هفته یا بیشتر بر روی سفارشات توسط شهرها و ایالات متحده. به عنوان یک نتیجه, این شرکت با تاخیر در حمل و نقل کالاهای غیرضروری به اولویت بندی خانوار کالاهای اساسی مانند کاغذ توالت و سفید کننده است که در تامین کوتاه مدت هستند در طول شیوع کروناویروس.

مبارزه در روستایی تگزاس: برای بسیاری از شهر های کوچک بیمارستان, ضرب و شتم coronavirus شخصی است: “ما احساس مسئول یکی دیگر’

آن را به عنوان تلاش برای دیدار با نیازهای خریداران این شرکت نیز رو به افزایش فشار از کارکنان و سیاستمداران بهتر است برای محافظت از انبار و حمل و نقل کارگران از ویروس. کارکنان باید اعتراض در نیویورک و میشیگان و ایلینوی به تقاضای شخصی-دنده محافظ و همچنین تغییرات در قوانین مربوط به سرعت که در آن آنها مورد نیاز برای کار چیزی است که ممکن است دلسرد امن بهداشتی شیوه های.

آمازون شروع به توزیع انبار کارگران ماسک صورت در این هفته و در حال حاضر چک کردن درجه حرارت از کارکنان به عنوان آنها شروع شیفت ارسال کارگران خانه به مدت سه روز در صورتی که آنها ثبت نام 100.4 درجه فارنهایت یا بالاتر. و این شرکت با اعمال قوانین جدید برای اطمینان از کارگران حفظ امن فاصله از یک دیگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>