آمازون به رانندگان تحویل دقیق راهنمایی برای کار در میان coronavirus

منتشر شده

استفاده از تلفن خود را به دست کشیدن بر روی درب. آیا عطسه در بسته. درخواست مشتریان به مجموعه خود را شناسایی و بر روی زمین و گام به دور قبل از شما آن را چک کنید.

آمازون خود را ارائه قرارداد تحویل رانندگان شنبه شب با آن بیشتر راهنمایی دقیق و در عین حال برای جمع آوری و توزیع بسته در حالی که حفظ بهداشت خوب و فاصله اجتماعی به سرعت گسترش coronavirus. بسیاری از توصیه های بتراشیم نزدیک به کسانی که ساخته شده توسط مقامات بهداشت عمومی برای هفته ها.

آمازون خود را ارائه قرارداد تحویل رانندگان شنبه شب با آن بیشتر راهنمایی دقیق و در عین حال برای جمع آوری و توزیع بسته در حالی که حفظ بهداشت خوب و فاصله اجتماعی به سرعت گسترش coronavirus. بسیاری از توصیه های بتراشیم نزدیک به کسانی که ساخته شده توسط مقامات بهداشت عمومی برای هفته ها.

در ضمن آمازون تا به حال نه افزایش نرخ پایه آن می پردازد انعطاف پذیری رانندگان برای تحویل بلوک و هجوم درایور جدید تا حد زیادی حذف افزایش نرخ — انگیزه های مالی ارائه شده برای جذب بیشتر کارگران برای رسیدگی به افزایش در تقاضا. “آنها با آب گرفتگی بسیاری از رانندگان جدید به محلی که بلوک رای هرگز موج” سیاتل-منطقه راننده گفت:. با وجود که آمازون تا به حال به مشتریان بگویید که هیچ تحویل ویندوز در دسترس بود برای برخی از خدمات خود را.

کار واشنگتن در حال حاضر در میان یک مبارزه برای بهبود شرایط برای اجرای اقتصاد کارگران روز چهارشنبه برای شرکت ها برای ارائه خطر پرداخت اضافی 5 دلار در هر تحویل و همچنین 14 روز بدون محدودیت پرداخت می شود را ترک کنند. آمازون متعهد شده است $25 میلیون صندوق برای کمک به رانندگان و دیگر پیمانکاران ارائه کمک های مالی برابر با دو هفته از پرداخت برای کسانی که مبتلا به COVID-19 — بیماری ناشی از کوروناویروس — و یا قرار دادن در قرنطینه.

در یک پنج شنبه شب ایمیل به انعطاف پذیری رانندگان بود که reviewed by سیاتل تایمز و آمازون گفت: آنها باید حفظ فاصله شش فوت از دیگران در هنگام چیدن بسته های که این شرکت اعلام خواهد شد “به شدت به اجرا گذاشته است.” آمازون گفته است آن انبار کارمندان — که برخی از آنها باید مداوم نگرانی در مورد اجتماعی فاصله و بهداشت — آنها باید اقامت حداقل سه فوت از هم جدا.
آمازون گفت: رانندگان که هر تحویل سایت و موقعیت وانت مجهز است راه هایی برای تمیز کردن دست خود و آمازون و یا غذاهای کل کارکنان آموزش داده شد برای کمک به هر کسی که نمی تواند پیدا کردن دستشویی و یا کافی مطابق با اصول بهداشتی لوازم, که باقی می ماند سخت به آمده است.

“ما در حال کار سخت برای اطمینان حاصل شود که ضد عفونی کننده دست و دستمال مرطوب در دسترس هستند برای استفاده شما در تحویل سایت و برای نگه داشتن دستان خود را تمیز کردن زمانی که شما در جاده هستید” شرکت گفت: انعطاف پذیری رانندگان که اعداد باید دارای عقاید در هفته های اخیر با تقاضا برای تحویل از خانه نشین مردم است. “ما دستورات قرار داده شده برای ضد عفونی کننده و تمیز کردن وسایل و ما به محض دریافت این منابع اولویت اول ما خواهد بود و گرفتن آنها را در دست خود.”

دستورالعمل های خاص متنوع برای وانت در آمازون تحویل ایستگاه برای مواد غذایی و دیگر کالا. در کل رانندگان گفت صبر کنید در اتومبیل های خود را به جای ازدحام به مرحله بندی مناطق. آمازون گفت: آنها مطلع می شود زمانی که سفارشات خود را آماده برای بارگذاری. “لطفا نگه داشتن پنجره های بسته شده در طول این فرایند” دستورالعمل گفت.

هنگام تحویل رانندگان شد و گفت: برای پاک کردن اغلب لمس خدمات از جمله دستگاه های دستی, چرخ فرمان و کلید و وسیله نقلیه و دستگیره درب.

به آنها گفته شد به دستهای یا استفاده از ضد عفونی کننده دست.

رانندگان باید سعی کنید به دست زدن به دروازه و درب را با دست خود. “استفاده از تلفن خود را به لمس دکمه های آسانسور و به آرامی دست کشیدن بر روی درب” ایمیل گفت.

برای “شرکت” تحویل که در آن مشتری باید در حال حاضر برای راننده به ترک بسته آمازون گفت: رانندگان به جای بسته در آستان حلقه یا بد گویی با تلفن و گام به عقب حداقل شش فوت است. “خوش آمد می گوید مشتریان با یک “سلام” و اشاره به بسته” ایمیل گفت. “بدون امضای مورد نیاز است.”

اگر شناسایی بررسی مورد نیاز است مانند برای تحویل الکل رانندگان باید درخواست مشتریان به “لطفا جای ID خود را بر روی زمین و گام به عقب در حالی که من آن را بررسی کنید بنابراین ما حفظ فاصله ایمنی خود را و خود من است.” رانندگان دستور را به دست مشتری ID و یا به انجام این کار به عنوان کوچک که ممکن است.

سرفه و یا عطسه باید به یک بافت یا آرنج. “اگر شما در حال ارائه گام 6 فوت دور از مشتری و یا بسته های” ایمیل گفت.

رانندگان که احساس بیمار دستور به ماندن در خانه تا زمانی که آنها هیچ تب به مدت حداقل 72 ساعت بدون داروها و به اطلاع آمازون فلکس پشتیبانی به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.


(c)2020 سیاتل تایمز
بازدید سیاتل تایمز در www.seattletimes.com
توزیع شده توسط تریبون content Agency, LLC.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>