آمازون ایجاد 100K ما شغل به نگه دارید تا با ویروس تقاضا

آمازون باز 100,000 جدید نقش کار در سراسر ایالات متحده به عنوان شرکت تلاش برای دیدار با افزایش تقاضا مربوط به اقدامات به منظور مبارزه با گسترش COVID-19.

اجتماعی فاصله و افزایش نیاز برای کالاهای اساسی ناشی از کوروناویروس ترس آمازون گفت: کار خود را نیازهای “بی سابقه” برای این زمان از سال است. این شرکت اعلام کرد که مشاغل جدید دوشنبه در یک پست وبلاگ.

موجود آمازون کارکنان را دریافت خواهد کرد به طور موقت افزایش 2 دلار در هر ساعت در آمریکا است که پست گفت: باقی خواهد ماند و در اثر از طریق آوریل است. افزایش به ارمغان می آورد آمازون شروع دستمزد به $17 ساعت از طریق آوریل است.

بازگشت به اصول: آمازون محدودیت تهیه به منابع خاصی در میان ویروس همه گیر

روز یکشنبه و دوشنبه در برخی محلی و مقامات دولتی در سراسر ایالات متحده تعطیل میله و ناهار خوردن در رستوران ها به منظور متوقف کردن ویروس’ گسترش از جمله کسانی که در هوستون و دالاس. کسانی که اقدامات پیش بینی شده به علت از دست دادن از 500 ، 000 شغل در تگزاس رستوران میباشد.

آمازون اشاره شده که به تازگی بیکار از آن و سفر و مهمان نوازی صنایع و گفت: این استقبال آن دسته از افراد “تا زمانی که همه چیز به حالت عادی بازگشت و گذشته خود کارفرما است قادر به آنها را به عقب.”

در HoustonChronicle.com: برای همه آخرین به روز رسانی در حال همه گیر بازدید ما به طور مداوم در به روز رسانی وبلاگ زندگی می کنند در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>