تقریبا همه از فدرال ذخایر از تجهیزات حفاظت شخصی تهی است اسناد جدید نشان می دهد

نود درصد از فدرال تجهیزات حفاظت شخصی ذخیره شده تخلیه به عنوان Health and Human Services Department ساخته شده خود را “نهایی محموله” از N95 ماسک جراحی و ماسک صورت, چهره, سپر, لباس و دستکش و با توجه به اسناد جدید منتشر شده روز شنبه توسط مجلس نظارت کمیته

10 درصد باقی مانده از ذخایر HHS گفته می شود متعلق به کارگران فدرال و نمی خواهد به ارسال متحده است.

اسناد و مدارک که در گزارش توزیع تجهیزات حفاظت فردی به دولت های ایالتی و محلی به عنوان از آوریل 6 نشان می دهد که تنها 11.7 میلیون N95 ماسک ماسک و 7,920 فن های توزیع شده در سراسر کشور — هر دو مقادیر کوچک کسری از مقدار برآورد شده از تجهیزات حفاظتی مورد نیاز خط مقدم پزشکی کارگران است.

HHS را تایید کرد به گزارش آسوشیتد پرس روز چهارشنبه که باقی مانده تجهیزات در فدرال ذخایر در حال مستقر شده اند.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دولت او اصرار داشت که ذخایر هواکش و تجهیزات حفاظت فردی کافی است برای مبارزه با ویروس.

“ما در زمان بیش از یک مخزن که در آن کمد لخت بود و که در آن سیستم تست و شکسته بود ، و ما redid آن را” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در روز سه شنبه coronavirus نیروی کار جلسه.

به عنوان فرمانداران هشدار داده اند از کمبود هواکش و تجهیزات حفاظت فردی در چهارشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قرار می گیرد آن مرتبه اول تحت دفاع تولید عمل فوتی و فوری جنرال موتورز برای ارائه 30,000 هواکش در ماه اوت. جنرال موتورز خواهد پرداخت حدود $490 میلیون دلار توسط دولت فدرال برای سفارش.

روز چهارشنبه معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: دور اول به تازگی تولید هواکش از جنرال الکتریک و همیلتون پزشکی وارد ملی ذخایر و دولت فدرال ادامه خواهد داد برای اضافه کردن به تازگی تولید منابع است. او همچنین گفت اضافی هواکش شده بود توزیع چهارشنبه.

بیشتر: مغلوب ساختن پیشی جستن با استفاده از زمان جنگ قدرت به محل سفارش با جنرال موتورز برای 30,000 هواکش

این کمیته همچنین گفت: بخش خصوصی تعیین شد چه منابع اختصاص داده شد و نه دولت فدرال.

“دولت فدرال است نه گرفتن کنترل لوازم پرواز به ایالات متحده در ‘پروژه Airbridge” یا کارگردانی بخش خصوصی تامین کنندگان برای ارسال تجهیزات به ویژه بیمارستان ها با نیازهای فوری” این کمیته گفت.

خانه نظارت رئیس کمیته کارولین Maloney, D -, n. y., ناودان مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را از دست داده و عرضه و توزیع.

“در حال حاضر که ملی ذخیره شده است تهی از تجهیزات مهم به نظر می رسد که دولت این است که خروج متحده به دفع کردن برای خود به تکاپو باز بازار برای این منابع کمیاب و با یکدیگر به رقابت و سازمان های فدرال در یک هرج و مرج رایگان-برای-همه جنگ مناقصه,” او گفت:.

کمک: Jeanine Santucci و جان Fritze ایالات متحده آمریکا امروز و قمر دیوار Howard, Detroit Free Press

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>