به روز شده

شده اند وجود دارد 58 میدارد دور اول از Houston-منطقه مدارس در تاریخ از پیش نویس NFL. یک تعداد انگشت شماری بیشتر شکل برای پیوستن به صفوف هفته آینده.

حداقل چهار و به عنوان بسیاری از شش بازیکن از هوستون در حال انتظار برای برداشت می شود در دور اول پیش نویس NFL در آوریل 23.

همچنین در CHRON.COM:: نگاهی که Houston-منطقه بازیکنان انتظار می رود برداشت می شود در سال 2020 پیش نویس NFL

منطقه هوستون هرگز تا به حال بیش از چهار بازیکن در دور اول در یک سال. در سال 1990 چهار بازیکن – دیکنسون را Andre افزار, لا مارکی را جیمز فرانسیس وارتون را Lamar Lathon و Kashmere را رادنی همپتون – تمام شد در دور اول انتخاب.

2014 پیش نویس تا به حال سه از منطقه هوستون و سه الکینز (آرکانزاس)’ Jake ماتیوز گلوستون توپ را مایک ایوانز و هانتسویل جاستین گیلبرت – رفت و در بالا هشت میدارد.

در آینده پیش نویس یک جفت از الکینز (آرکانزاس) – linebacker Kenneth موری و دفاعی در مقابله با راس Blacklock – را Fort Bend ISD مدرسه چهار اول سرآمد در تاریخ خود خواهد بود که دوم بیشتر در این منطقه است.

در تگزاس ورزشی کشور: پیش نویس NFL چشم انداز – و الکینز (آرکانزاس) زاج – Kenneth موری یک نجات دهنده زندگانی واقعی

گلوستون توپ تا به حال شش دور اول میدارد آمده از طریق آن راهروها است که حس می کند به دلیل آن است که تولید 24 NFL بازیکنان بستن, برای بسیاری در تگزاس با تایلر و دالاس’ جنوبی Oak Cliff.

بوکر تی واشنگتن را تولید کرده است چهار اول سرآمد گذشته آینده در سال 1981 زمانی که پایان دفاعی لئونارد Mitchell فراخوانده شد 27th کلی توسط فیلادلفیا ایگلز.

مرور از طریق عکس بالا برای یک نگاه در هر پیش نویس NFL دور اول انتخاب کنید از منطقه هوستون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im