همه رایگان UFC حوادث به روی عموم باز این هفته

با UFC 247 در تویوتا سنتر شنبه شب وجود دارد مقدار زیادی از فرصت ها برای طرفداران برای ارتباط برقرار کردن با مبارزان این هفته است.

UFC نور قهرمان سنگین وزن جان جونز عناوین کارت دفاع از عنوان خود در برابر شکست نخورده Dominick ریس.

بیشتر در CHRON.COM: UFC رئیس دانا سفید بازدید هوستون رستوران برای شام Riel

جونز و ریس هر دو در یک رایگان ورزشکار پنل به روی عموم باز از 5 تا 7:30 p.m چهارشنبه در سالن در شاخه فرعی رودخانه محل. جونز و ریس خواهد پیوست در پانل توسط چند جنگنده های دیگر بر روی کارت – هوستون Joshua Lewis و حریف خود را Ilir Latifi و زنان او قهرمان والنتینا شوچنکو و حریف Katlyn Chookagian.

درها به روی عموم باز در 5 p. m. و UFC تحلیلگر جان Anik خواهد مصاحبه با مبارزان روی صحنه آغاز و در 6 p. m.

در روز پنج شنبه برخی از جنگجویان UFC نه در آخر این هفته کارت خواهد شد که یک روز به روی عموم باز از 5:30-7 p. m. در Renzo Gracie دریاچه هوستون (14555 غرب دریاچه هوستون). Jorge Masvidal – UFC شماره 3 رتبه بندی سبک وزن – وجود دارد خواهد بود همراه با Uriah سالن جف نیل و Alex Hernandez.

جمعه, وزن ها نیز به مردم باز هستند. درب تویوتا مرکز باز خواهد شد در 3:30 بعد از ظهر با یک کنفرانس مطبوعاتی برای UFC 248 – با عنوان اسرائیل Adesanya و یوئل Romero – ابتدا در 4 p. m. و وزن قابل فهم برای UFC 247 ابتدا در 5 p. m.

نیز وجود دارد یک UFC 247 تجربه فن در 1 بعد از ظهر شنبه در تویوتا سنتر. این رویداد رایگان شامل ورزشکار دیدار و احوالپرسی با جنگجویان UFC مانند برایان ارتگا کلودیا Gadelha داستین Poirier کورتیس Blaydes جارد Cannonier و جسیکا رز کلارک.

این رویداد به پایان می رسد در 3 p. m. 90 دقيقه قبل از باز کردن درب برای مبارزه با کارت. بلیط برای UFC 247 در اینجا در دسترس هستند.

فهرست اسامی را از طریق عکس ها در بالای صفحه برای یک نگاه در تمام جنگجویان UFC خواهد شد که در این حوادث این هفته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر