همه ورزش حرفه ای خوش آمدید به بازی آمده در فلوریدا فرماندار می گوید

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis گفت: تمام تیم های ورزشی حرفه ای ها خوش آمدید برای تمرین و بازی در فلوریدا اگر آنها نمی تواند انجام این کار در دولت خود را.

DeSantis گفت: او معتقد است که رویدادهای ورزشی و شیوه انجام می شود با خیال راحت اما آنها برگزار خواهد شد بدون فن.

“مردم ما در حال گرسنگی به برخی از این در زندگی خود آن را بخش مهمی از زندگی مردم است بنابراین ما می خواهید می شود قادر به انجام این کار و من فکر می کنم ما قطعا می توانید آن را در راه است که امن DeSantis گفت.

نگاه اولیه: هوستون برتر فوتبال استخدام در کلاس 2021

فرماندار همچنین نشان داد که لیگ برتر فوتبال ممکن است به کاوش در فرصت بازی کردن برخی یا همه آن فصل در اورلاندو است.

“آنچه من می خواهم بگویم کمیسیون از لیگ است ‘اگر شما یک تیم در یک منطقه که در آن آنها فقط نمی خواهد اجازه دهید آنها را در کار ما پیدا کردن یک محل برای تو در ایالت فلوریدا. از آنجا که ما فکر می کنم این مهم است و ما می دانیم که می توان آن را با خیال راحت'” DeSantis گفت.

DeSantis با اشاره به های اخیر UFC مبارزه در جکسنویل و صحبت در مورد دو مسابقات گلف مجموعه را به جای بیش از دو هفته آینده. یکی از مسابقات ویژگی های تایگر وودز و فیل مایکلسون.

UFC رئیس دانا سفید می خواستم مبارزه عمده کارت هفته پیش. او با اعتماد به نفس تیم او می تواند آن را بکشد. Coronavirus تست. فن-رایگان آرنا. اجتماعی فاصله. خود انزوا.

سفید نگاه همه کسانی که جزئیات بی سابقه ای که به نظر می رسید بیش از حد پیچیده و بیش از حد مخاطره آمیز به برخی از خارجی ها صرفا به عنوان چالش های اضافی. سفید و UFC به پایان رسید تا با یک محرک نمایش در یادبود سربازان عرصه در جکسون ویل و ممکن است این رویداد می تواند در خدمت به عنوان یک طرح ورزشی لیگ های سراسر کشور و جهان به عنوان آنها شروع به سر در جهانی همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>