‘بیگانگان’ ‘The Dark Knight Rises’ بازیگر جی بندیکت می میرد در 68 از coronavirus

بازیگر جی بندیکت بهترین و شناخته شده برای نقش خود را در سال 1986 را به “بیگانگان” 2012 “شوالیه تاریکی” و انگلستان مجموعه تلویزیونی “Emmerdale درگذشت در 68 از coronavirus.

کریستین درنگ از TCG هنرمند, مدیریت تایید خبر مرگ او به ایالات متحده آمریکا امروز روز دوشنبه است. او نشان داده بندیکت گذشته 20 به علاوه.

“آن را با غم و اندوه بزرگ است که ما اعلام گذشت از ما مشتری عزیز جی بندیکت که این بعد از ظهر خود را از دست داد نبرد با COVID-19. ما افکار خود را با خانواده” شرکت توییتی شنبه.

بندیکت همچنین نیوت پدر در “بیگانگان” و غنی Twit در “شوالیه تاریکی افزایش می یابد.” او در نقش داگ همیلتون در بلند مدت در حال اجرا سری “Emmerdale” که شده است پخش در انگلستان از سال 1972. او در ظاهر نشان می دهد در اواخر ’90s. او در پشت برگ همسرش, قمر Scholfield و فرزندان فردی و لئوپولد.

پیرس برازنان ارسال شده طولانی ادای احترام به خود Instagram دوشنبه همراه با یک عکس از او و بندیکت.

“عزیزترین دوست من جی بندیکت برادر در این زندگی گذشت… از دوستان ما بودند برای سال های بسیاری از چهل سال و تغییر دهید. این یک عکس گرفته شده در ماه مه گذشته در خارج از مرحله درب Lyric تئاتر در خیابان شفتزبری لندن,” او نوشت. “جی و من بازی برادران در Franco Zeffirelli تولید Filumena… زندگی بسیار سرگرم کننده با جی در صحنه و خاموش ما خندید بسیاری در جهان اطراف ما و در ما selves, دیدم, سمت خنده دار از زندگی همیشه.”

او ادامه داد: “او شجاع مرد خوش تیپ نیروی زندگی که درخشید و نور آن در هر اتاق او رفت و به پایین هر جاده او سفر او را شاد درخشندگی خویشاوندی با همه می دانستند که او را خوب ذهن عقل و شفقت او به خود را در هر راه به هنر و بازیگری, اما بالاتر از همه چیز او به همه ما عشق بزرگ خود را از زندگی خود را.”

برازنان همچنین با ارسال تسلیت خود را به Scholfield و “عزیزترین فرزندان خدا” لئو و فردی.

“Emmerdale” شرکت ستاره Vicki Michelle همچنین یک ادای احترام پاپ بندیکت شانزدهم در توییتر در روز یکشنبه.

“شوکه به شنیدن یکی از درخشان ترین بازیگران و مرد دوست داشتنی جی بندیکت را تصویب کرده است. ازدواج به دوست داشتنی من, دوست, قمر Scholfield” او توییتی همراه با یک عکس از او و بندیکت. “قلب من می رود به او و خانواده اش در این زمان غمگین”

بازیگر دیوید Menkin نیز به اشتراک گذاشته افکار خود را.

“جی بندیکت – یکی از نوابغ – گذشت امروز. اگر شما در ADR دوبله صدای زمینه تئاتر یا فیلم در لندن شما می دانید که چرا ما دل شکسته; یک صدا و حتی بزرگتر شخصیت ما را ترک کرده است” او هنوز توییتی.

مشاهیر دیگر نیز به تازگی به تصویب دور به دلیل عوارض ناشی از COVID-19.

پاتریشیا Bosworth, یک بازیگر که پس از ستاره دار در کنار آدری هپبورن و بعد از آن نوشت: شرح حال چند ستاره از جمله مارلون براندو و مونتگمری کلیفت درگذشت پنج شنبه از coronavirus در 86.

امی و برنده جایزه گرمی نوازنده آدم شلسینگر از بنیانگذاران گروه چشمه Wayne و ترانه سرا برای تلویزیون “دیوانه, دوست دختر سابق” درگذشت جمعه از coronavirus عوارض. او 52.

افسانه ای پیانیست جاز و الیس مارسیاس جونیور, ایلخانی, New Orleans,’ بزرگ خانواده موسیقی درگذشت, شنبه در 85 از عوارض ناشی از کوروناویروس. و لی Fierro بازیگر بهترین و شناخته شده برای پخش عزاداری خانم Kintner در استیون اسپیلبرگ 1975 “فک” در اثر عوارض ناشی از کروناویروس در 91.

کمک: آسوشیتد پرس; Bryan الکساندر

واقعا ترسناک’: صورتی جزئیات coronavirus ‘غلتکی coaster” او و 3 ساله پسر رو

بیشتر: پاتریشیا باسورث بازیگر و نویسنده درگذشت 86 از coronavirus عوارض

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>