الکس Trebek باز می شود تا در مورد ‘رکود’ پس از تشخیص سرطان, چگونه ایمان خود را راهنماهای او

دیرین “خطر!” میزبان الکس Trebek جشن یک نقطه عطف در سلامت نبرد با بلانت اما مصمم جدید اعلام خواهد شد.

“یک سال بقا رای برای مرحله 4 بیماران مبتلا به سرطان لوزالمعده است که 18 درصد” Trebek شروع یک ویدیو به روز رسانی به اشتراک گذاشته یکشنبه در مقام “خطر!” حساب های رسانه های اجتماعی. “من بسیار خوشحال هستم به گزارش من فقط رسیده است که نشانگر است.”

تلویزیون اعلام کرد آیکون به جهان 6 مارس 2019 که او تا به حال تشخیص داده شده در مرحله 4 سرطان لوزالمعده است. از طریق درمان او ادامه داد: به میزبان “خطر!” و ارائه طرفداران با سلامت به روز رسانی در طول راه.

“من می خواهم اگر من دروغ گفت این سفر شده بود یکی از آسان,” او اضافه شده است. “وجود دارد برخی از روز های خوب اما نه چندان خوب روز. من شوخی با دوستان که سرطان نمی کشتن من شیمی درمان خواهد شد. وجود لحظات بزرگ, درد, روز, زمانی که برخی از عملکردهای بدن دیگر عمل و ناگهانی حملات گسترده ای از رکود بزرگ ساخته شده است که من تعجب می کنم اگر آن را واقعا ارزش مبارزه است.”

Trebek گفت که او “به سرعت به” خار کنار کسانی که افکار منفی هدایت مثبت از خانواده و دوستان و طرفداران و ایمان خود را. او به یاد می آورد انکولوژیست خود را به تازگی گفت: حتی اگر بقای دو ساله که 7% او به دنبال به جلو به جشن بزرگ بعدی که بعد نقطه عطف با “خطر!” میزبان.

“است که می شده اند یک خیانت – خیانت همسر و دلبر, ژان, که به او داده همه به من کمک کند برای زنده ماندن” Trebek گفت: از ایده دادن امید است. “آن شده اند که یک خیانت دیگر از بیماران مبتلا به سرطان که باید نگاه به من به عنوان الهام بخش و تشویق کننده از انواع با ارزش از زندگی و امید. و آن را قطعا خواهد توانست یک خیانت از ایمان به خدا و میلیون ها نفر از نماز که گفته شده از طرف من.”

او در طول پزشکی مبارزات Trebek باقی مانده است باز با طرفداران در مورد خود منفی و افکار مثبت. او به خبرنگاران گفت: در ماه ژانویه است که او قصد دارد در نظر گرفتن چیزهایی که با “خطر!” در “ماه ماه” بر اساس, اما می خواهد به نگه داشتن کار “تا زمانی که من احساس می کنم من مهارت کاهش یافته است بیش از حد و تا زمانی که من هستم با بهره گیری از” گذراندن وقت با شرکت کنندگان است.

“شما می دانید چیزی است که اگر من – هیچ – اگر ما از آنجا که بسیاری از ما درگیر هستند و این همان وضعیت” Trebek گفت: در این ویدئو جدید. “اگر ما آن را فقط یک روز در یک زمان با یک نگرش مثبت هر چیزی امکان پذیر است.

“من شما را نگه دارید مطرح” او امضا کردن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>