Aleighyah Fontenot, خط الراس نقطه را پایین Cy-نمایشگاه

Aleighyah Fontenot آسان است به نقطه. او ریج نقطه ماهر با نقره-rimmed عینک.

و هنگامی که او با پوشیدن آنها, در این سبد به نظر می رسد به او نزدیک تر از هر کس دیگری.

تاریخ و گارد بسته خود را از مدرسه ضبط با نه خط الراس نقطه 15 3-اشاره گر و Panthers sniped راه خود را به اولین منطقه ای مسابقات با 69-63 حذفی برنده بیش از Cy-نمایشگاه روز سه شنبه در دلمار Fieldhouse.

“آن را برای برنامه های ما و مدرسه ما” ریج نقطه مربی مایکل Vitek گفت. “این اولین بار است که ما پیشرفته گذشته دور دوم پلی آف و غیره را که جهش از دو منطقه به منطقه قهرمان منطقه یک چهارم نهایی و در حال حاضر رفتن به مسابقات منطقه ای شگفت انگیز است.”

منطقه ای یک چهارم نهایی برنده می فرستد ریج نقطه (29-7) به کلاس 6A Region III نداد به صورت شش-زمان منطقه ای کسیکه روشن چشمه (30-7) یک 41-35 برنده بیش از پرلند در 6 p. m. روز شنبه در Merrell مرکز.

روشن چشمه ضرب و شتم ریج نقطه 47-44 در بازکن فصل برای هر دو Nov. 8.

“بچه ها می دانند به عنوان طولانی به عنوان آنها بازی دفاع مانند ما شده است و واکنش ما می تواند به رقابت با کسی” Vitek گفت.

پلنگ در حال سوار 12-بازی برنده خط از درد و رنج خود را تنها شکست در منطقه 20-6A بازی 69-60 دست دادن به بوش که Vitek می گوید گالوانیزه بازیکنان خود و steeling خود را حل و فصل را به تاریخ است.

که بسیار آسان تر برای انجام با 3 نقطه تیراندازی شبیه به این.

Fontenot ثمر رساند تا بازی-بالا 28 امتیاز 9-از-20 تیراندازی با بسیاری از کسانی که تلاش آمدن از فراتر از arc. او آمار چهار در سه ماهه سوم از جمله 24-پاورقی او banked در 1 ثانیه به سمت چپ.

“او تا به بالا واقعی بسکتبال IQ و او از ترس به سوال بپرسید و به پیشنهاد, که دوست دارم و او را به عنوان پسر او آموخته به آنها در زمان مناسب – زمان مناسب,” Vitek گفت.

Marchelle ویلیس آمار سه 3s ریون, Adams خشک و Jocelyn کلمن به حال یک بر یک buzzer-beater به پایان سه ماهه اول.

“ما شلیک 3 فوق العاده خوب” Vitek گفت. “ما در عمل آن را هر روز است.”

Cy-نمایشگاه خرد ریج نقطه ای بر روی تخته است که در آن لذت می برد 44-17 مزیت سوخت 8-0 و 7-0 اجرا می شود در نیمه اول و کمک به آن از سرب به عنوان بسیاری از شش امتیاز 26-20 با 5:10 سمت چپ در سه ماهه دوم.

اما آن را نمی تواند غلبه بر خط الراس نقطه فشار در محیط.

پلنگ مجبور 24 گردش – دو بار به عنوان بسیاری از آنها متعهد و رهبری به عنوان بسیاری از 12 امتیاز در 52-40 در زمانی که خود را “سه-و-d” رویکرد طراحی یک 9-0 اجرا است که مستحکم خود را کنترل کنید. که جهش شامل کلاچ 3s توسط آدامز (16 امتیاز) و Fontenot که به خاک سپرده شد ،

“من گارد نقطه ریون, Adams, فوق العاده سریع دست و ارشد ما تیراندازی گارد Marchelle ویلیس (13 امتیاز) فوق العاده زرنگ و دانا” Vitek گفت. “او شروع اولین بازی بعد از من آمد به خط الراس نقطه چهار سال پیش است.”

خط الراس نقطه نیز تعطیل Cy-نمایشگاه Olaia عرصه در نیمه دوم.

این دانشجوی سال دوم به پایان رسید با یک تیم بالا 17 امتیاز و 13 ریباند و چهار پاس گل اما تا به حال تنها یک نقطه بعد از حاصل کار دو تیم.

Oriana Gee تا به حال 15 امتیاز و پیج Gerold اضافه شده 13 برای Cy-نمایشگاه (23-12).

بابکتس شات 25-از-53 از زمین در مقایسه با 24-از-49 برای Panthers.

“آنها outrebounded ما بزرگ زمان در نیمه اول به طوری که در حاصل کار دو تیم ما صحبت در مورد تلاش برای به دست آوردن هر ارتجاعی و بوکس را در هر زمان به طوری که چیزی است که ما با تمرکز بر روی” Vitek گفت.

Jason McDaniel یک نویسنده مستقل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>