فروش الکل پایین 94 درصد در شهرستان هریس

فروش الکل در شهرستان هریس شد پایین 94 درصد در ماه مارس در مقایسه با زمانی که به خرید و فروش در کوتاه ماه فوریه سوابق نشان می دهد.

کافه ها و رستوران ها به فروش می رسد $7.8 میلیون در آبجو, شراب و مخلوط نوشیدنی در سراسر شهرستان هریس در ماه مارس در حالی که همان نوع از کسب و کار به فروش می رسد $134.3 میلیون در ماه فوریه است. این اعداد منتشر شده توسط تگزاس حسابرسی را شامل خرید و فروش از الکل کل-فروشندگان مانند فروشگاه ها مشروب اما منعکس کننده یک استارک وضعیت برای هوستون-منطقه رستوران مجبور به بستن درهای خود را در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

مشروب الکلی به: این بالا هوستون کوکتل در حال حاضر در دسترس برای رفتن به علت coronavirus

کربی یخ خانه در زمان نقطه بالا در مارس فروش با $220,813 کمتر از نیمی از $466,515 ارزش الکل نوار فروخته شده در فوریه.

هفت هوستون-منطقه Bombshells رستوران ها و میله های ساخته شده از لیست بالا 20 مارس فروش الکل – چهار تا از آنها در بالا پنج نقاط. به طرز محسوسی از دست رفته از مارس را بالا 20 لیست هوستون بزرگ سالن های ورزشی که اغلب در پست چند میلیون دلار فروش الکل.

دیدن مارس را بالا 20 الکل فروشندگان در گالری بالا.

Jay R. اردن را پوشش می دهد آخرین اخبار در منطقه هوستون. خواندن او را بر ما اخبار سایت Chron.com و ما مشترک سایت HoustonChronicle.com | او را دنبال کنید در توییتر @JayRJordan | ایمیل او را در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>