الکل مجوز به حالت تعلیق در دو هوستون-منطقه بارها نقض COVID-19 الزامات

تگزاس نوشیدنی الکلی کمیسیون بیش از آخر هفته به حالت تعلیق الکل مجوز در ده میله از جمله دو در منطقه هوستون به عنوان بخشی از یک ایالت سرکوب به اجرای رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت COVID-19 محدودیت های کسب و کار.

فرمان هوستون و بارج 295 در سیبروک صادر شد 30 روز تعلیق مجوز برای اجرای پروتکل های مناسب به سرعت گسترش ویروس آژانس یکشنبه اعلام کرد. ابوت مورد نیاز میله های زندان باقی می ماند و در 50 درصد ظرفیت ها و رستوران ها در 75 درصد به عنوان بخشی از دولت COVID-19 پاسخ. کسب و کار نیز باید اطمینان از مناسب اجتماعی فاصله حداقل 6 فوت کردند.

این تعلیق به عنوان شهرستانها در سراسر تگزاس رکورد تعداد رو به رشد از COVID-19 موارد مرگ و میر و بستری شدن در بیمارستان. دولت به طور متوسط 3,027 موارد جدید در هر روز در طول هفته گذشته از 1,777 هفته گذشته است. بستری شدن در بیمارستان در منطقه هوستون به بیش از دو برابر از روز یادبود.

“حفاظت از سلامت و ایمنی تگزاسی در طول این همه گیر اولویت ما است” TABC مدیر اجرایی بنتلی Nettles گفت: در اعلام. “ما هشدار داده کسب و کار TABC را تحمل شکستن قوانین و در حال حاضر برخی از میله های در حال پرداخت قیمت. من امیدوارم که سایر موسسات را یاد بگیرند از این تعلیق.”

مخفی, تحقیق دوبله عملیات ایمن باز لگد کردن این آخر هفته. در علاوه بر این به Houston-منطقه میله عوامل شواهد به تعلیق الکل مجوزها در سه میله در آستین دو در دالاس دو در ال پاسو در McAllen و یکی در آوببکک.

برخی از تگزاس بزرگترین شهرستان — هریس از جمله دالاس و Bexar — به تازگی دستور داده اند که کسب و کار به مشتریان نیاز به پوشیدن ماسک. قاضی لینا هیدلگو را به اثر می رود دوشنبه ،

دیلن McGuinness کمک به این گزارش.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>