آلاباما شهردار استعفا داد و پس از ارسال در زرشکی جزر و مد را BLM تصویری

به روز شده

کربن تپه علا. (AP) — بحث آلاباما شهردار استعفا داد پس از ارسال توهین به نظرات در مورد دانشگاه آلاباما تیم فوتبال ابراز حمایت خود را از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است.

کربن تپه شهردار علامت مجلس ارسال نامه استعفای خود را به شهر کارمند در شنبه رسانه های خبری گزارش شده است. شورای شهر در حدود 2000 نفر در خارج از بیرمنگام نه آن را تایید و در عین حال اما یک جلسه اضطراری برگزار خواهد شد چهارشنبه.

یک Facebook پست از اتاق های شنبه گفت او فروش عکس های خود را از آلاباما تیم فوتبال و سر مربی نیک Saban به دلیل “متاسفم” دیدگاه های سیاسی. او گفت: “جزر و مد انجام شده است در نظر من است.”

در یک ویدیو به اشتراک گذاشته شده توسط Alabama, فوتبال, Saban و بازیکنان خواندن مقاله توسط Crimson Tide offensive lineman الکس Leatherwood که نوشت: “تمام زندگی می تواند مهم نیست تا زمانی که سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.”

کوچک-شهر شهردار قبلا رو موشکافی سال گذشته برای شکایت در رسانه های اجتماعی مورد “کودک قاتل” و “سوسیالیست” گفت: “همجنسگرایان سخنرانی ما در اخلاق” و “دوجنسه سخنرانی ما در انسان شناسی.”

مجلس نوشت: “تنها راه برای تغییر این خواهد بود برای کشتن این مشکل است.”

اتاق در ابتدا رد نظر اما بعدا عذرخواهی کرد. دو شهر اعضای شورای بعدا استعفا داد, بنا به گزارش ها به دلیل آنها نمی خواهند به ارتباط با نظرات خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر