آلاباما, اعدام مرد به عنوان همدست در سال 2004 پلیس قتل

MONTGOMERY, علا. – یک Birmingham, مرد اعدام شد پنج شنبه شب در یک سال 2005 محکومیت یک شریک یا معاون جرم به قتل 3 افسر پلیس.

ناتانیل جنگل 43 بود مرده در 9:01 p. m. CT پس از اعدام که 15 دقیقه به طول انجامید. او تا به حال هیچ سخن پایانی.

جنگل قرار داده بود به مرگ در میان طوفان تجدید نظر و اعتراض از هواداران که به ذکر است که جنگل نیست در واقع کشتن افسران چارلز بنت کارلوس “فرفری” اوون و هارلی Chisholm III در تاریخ 17 ژوئن سال 2004 که جنگل’ وکیل مدافع کلیدی از دست رفته مهلت در خود تجدید نظر و این که مرد ماشه – نیز در انتظار اعدام – گفت: جنگل درگیر نمی شد.

جنگل بازدید با اعضای خانواده اش روز شنبه بعد از ظهر از جمله دختر و نوه خود را. خواهر او پاملا گفت: پس از آنها به دنبال زمان برای ارسال مدارک به دادگاه در جنگل’ نمایندگی.

“ما می خواهیم عدالت برای افسران” او گفت:. “ما می خواهیم عدالت برای برادر من. این نمی تواند یک طرفه و یا برای یک گروه از مردم است. شما باید به عدالت برای همه است. ما می خواهیم عدالت برای ناتانیل.”

اعضای خانواده از افسران که با حضور به اعدام گفت: جنگل به عنوان گناه به عنوان مردی که ماشه کشیده.

“عزیزان ما در زمان خود آخرین نفس در حالی که قانون را (Birmingham) یک محل امن تر” گفت: Rhonda Hembd از هارلی Chisholm, پس از اعدام است. “خانواده های ما را بسته تا کری اسپنسر تاریخ اعدام. خدا رحمت بر روح خود را. تا آن زمان ممکن است عزیزان ما در آرامش استراحت.”

جنگل تا به حال هیچ سخن پایانی قبل از اعدام آغاز شد و در 8:39 p. m. CT. او سر خود را نگه داشته و شانه بالا در gurney او بسته و برای چند دقیقه از اعدام به دنبال در یکی از گالری ها و گاهی اوقات در حال حرکت لب های او. او راست انگشت خود را در سراسر اعدام است.

جنگل نشان داد زحمت کشیده تنفس در 8:45 p. m. و چپ خود را در آغوش گاو در برابر آن داری. او در پاسخ به یک آگاهی آزمون یک دقیقه بعد.

افسران بنت اوون و Chisholm بودند به ضرب گلوله کشته و در دارو خانه ها در بیرمنگام سمت غرب در ژوئن 17, 2004. تیرانداز, کری اسپنسر است که در انتظار اعدام هستند. اعدام تاریخ اسپنسر روشن نشده است.

در بیانیه ای که دوشنبه شب آلاباما رژیم صهیونیستی. کی Ivey که رد درخواست برای بخشش متهم جنگل از برگشتاندن افسران پلیس به خانه و گفت: دو نفر دیگر اعدام شده بود در آلاباما از سال 1983 “برای اینکه یک همدست به قتل پایتخت.”

“پس از کامل و بررسی دقیق از حقایق اطراف صورت اولیه داوران تصمیم بسیاری از چالش های قانونی و بررسی های به این نتیجه رسیدند که ایالت آلاباما باید انجام آقای وودز’ قانونی تحمیل جمله این شب” بیانیه ای گفت:.

هر چند جنگل اذعان کرده است او و اسپنسر به فروش مواد مخدر او متهم است در واقع کشتن افسران و همه حساب نیست باید تفنگ در زمان عکسبرداری است.

اما در سال 2005 محاکمه دادستان استدلال کرد که جنگل بود “توطئه” با اسپنسر. آلاباما قانون باعث می شود فرد از نظر قانونی مسئول رفتار شخص دیگری اگر او “procures باعث ايجاد و یا علل دیگر مانند شخص به ارتکاب جرم است.” دادستان نیست ارائه شواهدی وجود دارد که جنگل برگزار می شود و یا شلیک یک تفنگ در طول این رویداد.

یک هیئت منصفه محکوم جنگل و رای 10-2 به حکم او را به مرگ. اسپنسر گفت: تجدید نظر در ماه گذشته که جنگل درگیر نمی شد و این که “هیچ برنامه ای برای کشتن پلیس است.”

ناتانیل جنگل مورد: MLK پسر می پیوندد تماس برای توقف آلاباما زندانی اعدام

جنگل خانواده و صدها نفر از هزاران نفر از مردم در اعتراض به فرماندار به گسترش بخشش به جنگل. یک change.org دادخواست به دنبال توقف اعدام جمع شده بودند بیش از 100 ، 000 امضا که از پنج شنبه شب. چندین چهره های برجسته به نام برای اعدام قرار داده می شود ، مارتین لوتر کینگ سوم نوشت: به Ivey در اوایل این هفته اصرار او را به اعطای عفو.

“کشتن این مرد آمریکایی آفریقایی که مورد نظر بوده است به شدت و سنن و توسط دادگاه می تواند تولید غیر قابل برگشت بی عدالتی” پادشاه نوشت. “آیا شما مایل به اجازه می دهد یک برنامه به طور بالقوه انسان بی گناه به اعدام؟”

سناتور. Doug Jones, D-Ala., در بیانیه ای گفت: پنج شنبه او به نام Ivey را به ابراز نگرانی در مورد این مورد.

“با توجه به سوالات و کاهش مسائل درگیر در این مورد – و قطعیت از حکم اعدام – تاخیر موجه است به ارائه زمان برای بررسی کامل از تمام حقایق و شرایط واقعا اطمینان حاصل شود که عدالت انجام شده است” در این بیانیه گفت.

کیم کارداشیان وست ارسال یک صدای جیر جیر اصرار Ivey به رفت و آمد وودز’ جمله و بعد از آن مشترک یک شماره برای Ivey ، رپر و بازیگر T. I. نیز نامیده می شود در پیروان برای تماس با Ivey. خانواده سابق آلاباما و Green Bay Packers کارفرمایی بارت استار نیز نامیده می شود برای بخشش.

جنگل’ خانواده تحویل نامه به Ivey در روز چهارشنبه در اعتراض به اعدام است.

بحث بر سر جنگل به زمین افزایش یافته از آلاباما مجلس نمایندگان در روز پنج شنبه صبح. دولت دموکراتیک تشکر. توماس جکسون گفت که “شواهد نشان می دهد (جنگل) است که یک مرد بی گناه.”

“آنچه ما در حال حاضر مواجه است یک تقلید مسخره امیز کردن آنچه اتفاق افتاده است,” او گفت:. “کسانی که خانواده خود را از دست داد خانواده های همسران خود را از پدران و برادران خود را. اما مرد که در زندان این همه سال چیزی نمی به علت او را به اعدام.”

ایران با تشکر. آلن Treadaway, R-بیرمنگام یک جانباز از بیرمنگام اداره پلیس می دانستند که این افسران که در آن روز کشته شدند گفت که او “از دست سه رفقا در آن روز.”

“افکار من امروز به آن خانواده رفتن” او گفت:. “به همسرش که به نام منو گریه, که به نام و گفت:” آلن آیا شما فکر می کنم من زندگی می کنند به اندازه کافی بلند برای دیدن اجرای عدالت?'”

دموکراتیک Rep. جان راجرز D-بیرمنگام گفت که او نمی باید یک مشکل با مجازات اعدام برای کسانی که ماشه کشیده. اما او گفت: جنگل مناسب نیست که لایحه.

“او نمی کشتن یک افسر,” او گفت:. “او یک معتاد به مواد مخدر در محل اشتباه در زمان اشتباه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>