واشنگتن–دادستان کل ویلیام Barr در غیر معمول با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و گفت: این که رئیس جمهور عادت تزریق خود را به پرونده های جنایی ساخته شده است آن را “غیر ممکن است برای من به انجام کار است.”

در اولین دیدگاه از آنجا که وزارت دادگستری در اوایل این هفته حمایت از سفت حکم زندان برای دیرین تهمت محرم راجر سنگ دادستان کل اظهار داشت در مصاحبه با شبکه خبری ABC که رئیس جمهور “هرگز از من خواست تا به هر چیزی در یک پرونده جنایی” از جمله راجر سنگ.

سنگ 67 بود مجرم در ماه نوامبر از دروغ گفتن به کنگره و مانع روسیه تحقیقات برای محافظت از مغلوب ساختن پیشی جستن و انتخابات ریاست جمهوری است.

سنگ است که با توجه به محکوم هفته آینده. بعد از ظهر دوشنبه دادستان خواسته یک قاضی به او را در زندان برای هفت تا نه سال با این استدلال که خود را “دروغ به کنگره و انسدادی انجام مستقیم و بی پروایی نشان دادن حمله به حکومت قانون است.”

ساعت بعد در وسط شب مغلوب ساختن پیشی جستن ناودان توصیه خود به عنوان یک “سقط جنین از عدالت است.”

صبح روز سه شنبه وزارت دادگستری نشان داد و آن را اصلاح, توصیه, باعث دادستان کل تیم به ترک مورد. یکی از استعفا از دولت به طور کامل.

این حرکت سریع تحولات بازیگران سخت ویژه در وزارت دادگستری رهبری در درجه اول بر و مطرح کرده اند تازه سوال در مورد گروه استقلال از کاخ سفید است.

“من قصد دارم اذیت می شود یا تحت تاثیر کسی … که آیا این کنگره یک روزنامه سرمقاله هیئت مدیره و یا رئیس جمهور” Barr گفت: در مصاحبه. “من میخوام انجام آنچه که من فکر می کنم درست است. من نمی توانم فراموش کار من در اینجا در بخش ثابت پس زمینه تفسیر است که به تایید من است.”

“من فکر می کنم آن زمان برای جلوگیری از به tweeting در مورد وزارت دادگستری پرونده های جنایی” بر گفت.

راجر سنگ جمله: چگونه دادستان آمد تا با سفت حکم برای راجر سنگ

مدافع-in-chief: با DOJ مداخله در Roger سنگ مورد ویلیام بر سمان نقش خود را به عنوان برگ برنده متحد

Barr: دادستان’ توصیه می شود حکم زندان بیش از حد بود

دادستان کل در دفاع از تصمیم برای شماره گیری به صدور حکم توصیه و اضافه کرد که آن را به حال چیزی برای انجام با انتقاد جریان از مغلوب ساختن پیشی جستن حساب توییتر.

هر چند بر حفظ او نه مخالف با سنگ محکومیت او گفت: صدور حکم اولیه توصیه بیش از حد بود. او گفت که او کارگردانی کارکنان خود را به اصلاح توصیه قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن نام آن را “وحشتناک و بسیار ناعادلانه است.”

Barr در ادامه می گویند او تا به حال صحبت با دادستان که خارج از مورد او “کمی تعجب” ،

تا آنجا که بر ظاهر شد و به عقب راندن علیه رئیس خود را در مصاحبه دادستان کل نیز به نظر می رسید به صحبت کردن با گروه وکلای. آنها خودشان را در بر داشت در مغلوب ساختن پیشی جستن در تیررس سیاسی حساس موارد, از تعقیب سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین به سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی رئیس پل Manafort.

یکی از نشانه ای از چقدر برگشت در سنگ مورد تا به حال roiled رتبه و فایل دادستان آمد و بعد از ظهر پنجشنبه در بیانیه ای از انجمن ملی دستیار ایالات متحده وکلای مدافع.

این گروه به عنوان “کانون” برای این کشور دادستان فدرال کادر گفت وکلای دولت در سنگ مورد “به درستی اعمال اختیار خود به توصیه یک دستورالعمل جمله است.”

“توصیه هایی برای صدور حکم باید توسعه یافته توسط حرفه ای دادستان اختصاص به یک مورد خاص و سرپرستان خود در ایالات متحده به دفتر دادستان” این گروه گفت. “این توصیه ها هستند و باید ساخته شده بی طرفانه و بدون نفوذ سیاسی از مقامات منتخب.”

Barr گفت: دخالت خود را در سنگ مورد محدود بود به حل و فصل یک اختلاف داخلی بیش از صدور حکم. هر گونه پیشنهاد که او مداخله از طرف رئیس جمهور او گفت: “مضحک.”

دادستان در نظر گرفته سنگ جنایات رفتار در استدلال برای زندان زمان

سنگ اعتقادات بنیادی از اقدامات خود را در سال 2016 زمانی که او تلاش برای راه اندازی دوباره-کانال ارتباطات با ویکی لیکس به فشار برای انتشار ایمیل های به سرقت رفته از مبارزات انتخاباتی حزب دموکرات نامزد ریاست جمهوری هیلاری کلینتون ،

سنگ بارها و بارها دروغ گفته به خانه کمیته اطلاعات در مورد تلاش های خود را انکار است که او تا به حال صحبت کردیم به تهمت کمپین در مورد آنها.

دادستان فدرال آمده تا با جمله توصیه با استفاده از ترکیبی از محاسبات ریاضی و عوامل تشدید به نام “پیشرفت” است که مفصل در 600 صفحه و دستی. بیشتر پیشرفت های دیگر از جمله.

در سنگ مورد دادستان در نظر گرفته چندین عوامل تشدید: تهدید به آسیب رساندن به کسی دخالت دولت عدالت درگیر شدن در یک جرم و جنایت است که دهانه سال و مانع دادستان است.

وکلای مدافع استدلال کرد که با اضافه کردن عوامل تشدید نبود توجیه می شود. آنها به استناد نامه ای از شاهد سفت Credico گفت که او هرگز احساس تهدید توسط سنگ.

سنگ وکلای مدافع استدلال کرد که این دستورالعمل برای اولین بار مجرمین محکوم این جنایات است 15 تا 21 ماه است. از آنها خواسته است که سنگ بود محکوم به مشروط شدن.

دموکرات ها خواستار تحقیقات به دست زدن به سنگ مورد

تصمیم به اصلاح آن توصیه, اما, باعث دموکرات به تماس برای تحقیقات. بار احضار شده اند به نظر می رسد قبل از کمیته قضایی مجلس در 31 مارس است.

صبح روز پنج شنبه دیابت دایان فاینستاین, کالیفرنیا, کمیته قضایی مجلس سنا را رتبه بندی دموکرات خواست کمیته را جداگانه بررسی سنگ مهم است.

“من اعتقاد دارم که آن را جدی” فاینستاین نوشت: در نامه ای به رئیس لیندزی گراهام R-S. C. شدید متحد از مغلوب ساختن پیشی جستن و Barr. “اگر آن را بدون سابقه و ثابت ما واقعا نیاز به نگاه خوب در آن است.”

گراهام صادر کامل رای اعتماد به دادستان کل.

“رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخاب لایحه بار به دادستان کل انجام داده است و خدمات زیادی به مردم خدمت در وزارت دادگستری و کشور ما به عنوان یک کل” گراهام گفت. “او مرد مناسب در زمان مناسب به اصلاحات بخش و ایستادن برای حکومت قانون است. دادستان کل بر من اعتماد به نفس کامل.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im