پس از اواخر فصل موج تگزاس چسبیده با Shaka هوشمند

آستین – تگزاس چسبیده است با Shaka هوشمند است.

مدیر دو و میدانی کریس Del Conte روز جمعه گفت: Austin American-Statesman “شاکا ما مربی است.” یک UT منبع تایید کرد که “داستان اگر دقیق است.”

“این کسب و کار به طور معمول در تمام طول و شاکا می داند که او را همچنان به عنوان مربی” این منبع گفت اکسپرس-اخبار.

این Longhorns نشسته بودند در 14-11 کلی و 4-8 در 12 بازی در فوریه. 15 زیر خیره کننده 29-نقطه ریزش به ایالت آیووا در Ames, Iowa. اما تگزاس با وجود بازی با تنها هشت و گاهی هفت بورس تحصیلی بازیکنان بیش نهایی آن شش به طور منظم فصل بازی reeled کردن پنج برنده مستقیم به پایان برساند در یک کراوات برای سوم در کنفرانس جدول رده بندی و مجددا به عنوان عملی مسابقات NCAA در-انتخاب بزرگ.

شماره 4 دانه تگزاس راه اندازی شد به بازی شماره 5 دانه Texas Tech در یک چهارم نهایی از 12 مسابقات در شهر کانزاس قبل از COVID-19 همه گیر مجبور به لغو همه NCAA زمستان و بهار ،

تگزاس (19-12, 9-9 بزرگ 12) آیا هر سالمندان در سال گذشته تیم است و می تواند بازگشت به فهرست کامل. UT نیز دریافت افزایش قابل توجهی در آن است که اگر قادر به ثبت نام Vandergrift پنج ستاره رو به جلو گرگ قهوه ای که علنا ابراز تمایل خود را برای بازی با هوشمند.

قهوه ای بود به تازگی نام تگزاس Gatorade بازیکن سال است و ملت ردیف 1 قدرت رو به جلو و شماره 9 به طور کلی چشم انداز هر 247Sports کامپوزیت.

در پنج سال در تگزاس, هوشمند, وارد یک 90-78 رکورد 40-50 در 12 بازی با دو NCAA tournament ظاهر و 2019 ابتلای قهرمانی. تا به حال تگزاس تصمیم گرفتند به بخش راه با او در این offseason هوشمند شده اند که بدهکار $10.5 میلیون با توجه به خریداری یک بند در قرارداد او که هنوز سه سال باقی مانده است.

این است که در حال توسعه داستان. یک داستان کامل در دسترس خواهد بود ExpressNews.com بعد از امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>