پس از کاهش تنش ها تهمت می گرداند به حمله رژیم صهیونیستی نیویورک. کومو بیش از coronavirus پاسخ

واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تا به حال در دوباره خاموش-دوباره روابط با رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو به عنوان ملت در پاسخ به کوروناویروس.

به نظر می رسد تهمت بود آماده برای انتخاب کنید تا دوباره مبارزه شنبه.

در طول یک فاکس نیوز town hall فیلم برداری در باغ گل رز تهمت ناودان کومو برای سفارش هواکش سال پیش. رئیس جمهور با اشاره به گزارش هایی که کومو یک دموکرات تصمیم به جیره دولت تامین اضطراری هواکش به جای نظم بیشتر در سال 2015.

نیویورک تبدیل به مرکز بیماری همه گیر در ایالات متحده است.

“من نه سرزنش او و یا هر کس دیگری” مغلوب ساختن پیشی جستن قبل گفت: به سرعت اضافه کرد که: “او قرار بود به خرید خود هواکش.”

مغلوب ساختن پیشی جستن سخنان شد و آخرین نمونه ای که در آن او گفته متحده باید سرب در سفارش تجهیزات پزشکی برای مقابله با این ویروس. کومو و دیگر مقامات دولتی می گویند که آنها تلاش کرده اند به خرید این تجهیزات و به شدت به آن نیاز دارید.

دموکرات ها فشرده شده اند تهمت به استناد دفاع تولید عمل به نیاز شرکت ها برای گسترش تولید تجهیزات. مغلوب ساختن پیشی جستن شده است مردد به انجام این کار است و گفته است که شرکت های خصوصی به طور داوطلبانه ramped تا تولید.

در تاون هال تهمت بارها و بارها گفت که دولت فدرال این کشور برای کمک به نیویورک با امکانات پزشکی و تجهیزات.

“ما آنها را فرستاده پنکه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “آنها نمی توانند ما را سرزنش می کنم.”

بیشتر به مجادله و موقعیت به نظر می رسید به نمایندگی از خروج از رئیس جمهور افکار در کومو تنها چند ساعت پیش از آن.

“من از صحبت با فرماندار کومو. او کار سخت” مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه گفت:. “ما همه کار سخت با هم. رابطه واقعا شگفت انگیز بوده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>