پس از coronavirus موج شهر نیویورک بيمارستان برگزاری خود را – و امیدوارم که آنها را به یک فلات’

نیویورک – بیمارستان منطقه هنوز هم مصرف تلاش برای درمان و آهسته coronavirus اما پس از هفته ها دست و پنجه نرم کردن با موجی از بیماران – که مجبور مقامات بهداشت به دریافت خلاق با باز کردن زمینه تاسیسات – شهر امیدوار است آن را تبدیل به یک گوشه.

پس از همه گیر شروع شده اند وجود دارد 30,903 بستری شدن در بیمارستان برای coronavirus که از بعد از ظهر پنجشنبه با توجه به اعداد منتشر شده توسط شهر. اخیر به trickling جدید بیماران ممکن است اشاره در یک دوره امداد.

“همه ما کمی آسیب دیده اند اما ما در حال نگاه کردن به شماره با برخی از خوشبینی محتاطانه” دکتر اریک وی رئیس کیفیت افسر نیویورک بهداشت + بیمارستان گفت: ایالات متحده آمریکا امروز. “سرشماری به نظر می رسد که plateaued اگر نه غوطه ور کمی به طوری که تعدادی از بیماران که به بخش اورژانس تعداد COVID بیماران بستری هر دو به ما ICU به عنوان به خوبی به عنوان ما غیر مراقبت های ويژه در حال کاهش است. ما امیدواریم که که ضربه فلات اما ما نمی خواهیم افتاد.”

Coronavirus به روز رسانی: دریافت آخرین اخبار و تجزیه و تحلیل در ایالات متحده شیوع

دل شکستگی, نماز و عزاداری: ما منجر جهان در coronavirus مرگ و میر پس از مرگبارترین هفته

اجتماعی فاصله تا 2022? بدون واکسن درمان دانشگاه هاروارد محققان می گویند این امکان وجود دارد

شهردار نیویورک, بیل د Blasio گفت: تعداد جدید مشکوک coronavirus بیماران بستری در بیمارستان ها کاهش یافته و به 326 روز یکشنبه بود که پایین 14.9 % از روز قبل. در مقایسه با شنبه را رقم 463 که به روز رسانی نشان داد کاهش 29.6 %.

اما جدید بستری شدن در بیمارستان برای دوشنبه اندکی افزایش به 370.

این تعداد شروع به پریدن کرد و دوباره به 386 برای شنبه.

“این یک روز سخت” د Blasio گفت: پنج شنبه. “این چیزی بود که ما دنبال آن هستید. اما ما می دانیم که ما در حال رفتن به انجام این مرحله با مرحله گام به گام. ما وجود دارد و آن را فقط به ما یادآوری می کند ما را به چوب به آن.”

‘مسطح موج در سراسر سیستم’

نیویورک H+H که نظارت بر این شهر 11 بیمارستان های دولتی شد درمان حدود 3000 تایید coronavirus بیماران 950 از آنها در هواکش که از بعد از ظهر دوشنبه.

با مقایسه این تعداد دو coronavirus و غیر coronavirus بيمار شد و حدود 3500.

نیویورک H+H در عمل برخی از این شهر سخت ترین ضربه امکانات مانند المهرست بیمارستان مرکز در کوئینز لینکلن مرکز پزشکی در برانکس و Woodhull مرکز پزشکی در بروکلین.

برای مبارزه با اولیه افزایش, H+H مجهز بخش که نیست استفاده می شود مانند اطفال با این ایده برای تبدیل هر واحد به یک پتانسیل ICU فضا. آن ساخته شده تست چادر در خارج از امکانات بنابراین کارکنان مراقبت های بهداشتی می تواند در تشخیص و جداسازی کسانی که مشکوک به عفونت و نصب چادر برای درمان کمتر شدید بیماران. در ماه گذشته وی گفت: H+H سه برابر آن در بخش مراقبت ظرفیت.

این سیستم با تمرکز بر گسترش ICU ظرفیت با حرکت کم حدت بیماران – کسانی که با کمتر موارد شدید – به بازیابی مناطق.

شهر نیویورک اضطراری مدیریت دفتر کمک به ساخت 350 تخت بیمارستان صحرایی در Billie Jean King ملی تنیس-مرکز سایت از ایالات متحده باز است. این هفته نیویورک H+H انتظار برای انتقال 30 نفر وجود دارد; هدف این است که به تعدادی از بیماران در هفته آینده.

نیویورک H+H تبدیل یک فضای خالی در آن خانه سالمندان پردیس در جزیره روزولت به 350 تخت بیمارستان منتقل شده تقریبا 150 بيمار وجود دارد.

در مجموع وی گفت: بیش از 700 بيمار شده اند منتقل شده در سیستم در طول سه هفته گذشته.

“آن متفاوت مسطح منحنی” وی گفت. “این بیشتر تراز وسط قرار دارد افزایش در سراسر سیستم.”

“من نمی خواهد می گویند که ایالات متحده آن را اشتباه’

برخی فدرال اورژانس بیمارستان درست است که باید نابود و لگدمال کردن در اطراف شهر در حال خدمت در زیر ظرفیت, سطح, در بخشی به دلیل هر یک از تسهیلات است معیارهای خود را که در آن بیماران آن را قبول کند از بیمارستان.

وی گفت: H+H با این نسخهها کار از نزدیک با سازمان مدیریت اضطراری فدرال و ارتش و پزشکان تعبیه شده با پرسنل نظامی برای ساده کردن انتقال بيماران است.

“همه تلاش خود را سخت ترین و آن را بهتر و بهتر هر روز” Wei گفت.

این Javits پزشکی نیویورک ایستگاه میدان بیمارستان ساخته شده در داخل عظیم Jacob K. Javits مرکز کنوانسیون در هادسون متری تا به حال 340 نفر از بعد از ظهر سه شنبه در ارتش افسر امور عمومی سروان. Jason Elmore گفت: ایالات متحده آمریکا امروز. این مرکز دارای حداکثر ظرفیت 2500 تخت بیمارستان.

از شنبه بعد از ظهر Javits Center بیمارستان تحت درمان بود حدود 700 بيمار پس از آن افتتاح شد مارس 30, Elmore گفت.

ما coronavirus نقشه: آهنگ شیوع کروناویروس در دولت خود را روزانه به روز رسانی نقشه ها تعداد موارد و مرگ و میر

Coronavirus, دیابت, چاقی و دیگر بیماری های زمینه ای: که بیماران بیشتر در معرض خطر است ؟

از آنجا که USNS راحتی شروع به پذیرش بیماران مارس 1, نیروی دریایی, بیمارستان, کشتی درمان حداقل 130 بيمار و حداقل 60 از بيمارستان مرخص شده بودند که از صبح روز چهارشنبه با توجه به اطلاعات به اشتراک گذاشته شده توسط نیروی دریایی امور عمومی افسر ستوان Marycate والش. از کسانی که 130 حدود نیمی از آنها تحت درمان قرار گرفتند برای COVID-19.

به راحتی با ظرفیت 1000 تخت بیمار; 80 از کسانی که باید ICU قابلیت های. آن را ویژگی های 12 اتاق عمل یکی از جداسازی بخش و می تواند کارکنان تا 1200 پرسنل پزشکی.

دستیار وزیر دفاع برای امور بهداشت و درمان توماس McCaffery هفته گذشته گفت که آسایش را هدف اصلی “به یکی دیگر از سوپاپ اطمینان” برای رسیدگی غیر COVID-19 بيمار. شاید به دلیل اثر stay-at-home بخشنامه ها در شهر نیویورک و در نتیجه کمتر تروما و اورژانس بازديد – “تجربه تغییر” McCaffery گفت: این تصمیم به اعتراف coronavirus بیماران به هر دو Javits Center تسهیلات و راحتی.

به عنوان تخت بودند آهسته به پر کردن یک نگرانی جدید بریدن: وجود دارد به طور ناگهانی چند صد نظامی پرسنل پزشکی اعزام به بیمارستان بدون بیماران برای مراقبت از.

“آنچه ما در بر داشت است, در حالی که بیمارستان های غیر نظامی در حال گرفتن به ظرفیت آنچه که آنها واقعا نیاز است که فوق العاده نیروی انسانی اضافی که نیروی انسانی” McCaffery گفت.

به عنوان از آوریل 10, تقریبا 400 نظامی پزشکان و پرستاران و درمانگران تنفسی شده بود که کارکنان به کار در Javits و آسایش بیمارستان منتقل شدند به شهر نیویورک و بیمارستان وجود دارد و در حال برنامه ریزی برای موج دیگری به زودی نقل مکان.

“من نمی خواهد می گویند که ایالات اشتباه کردم” McCaffery از وی خواست تا در مورد درخواست برای فدرال کمک کند. “من می گویند که ایالات متحده انجام شد خوب علت سعی و کوشش در برنامه ریزی و پیش بینی است. به جای اینکه در یک وضعیت که در آن آنها نیاز است که ظرفیت آن وجود ندارد, من می خواهم بسیار جای آن را آماده رفتن است. و اگر ما نیاز به تغییر موقعیت آن را در جایی دیگر من فکر می کنم که به مراتب برتر از موقعیت به نسبت ظرفیت وجود دارد و یک نیاز شدید برای آن است.”

نیروی هوایی ژنرال ترنس o’shaughnessy فرمانده آمریکایی شمالی فرمان را نظارت بر هر گونه تغییر احتمالی به نیروی انسانی و تصمیم به نقل مکان پزشکی کشتی ها و بیمارستان.

“که تمام می شود مورد بررسی و در نظر گرفته شده به عنوان بخشی از همه-از-کشور تلاش که در آن نقاط داغ چه هستند اولویت ها و آنچه خواهد بود که اولویت برای ما نظامی پزشکی قابلیت” McCaffery گفت.

پارک مرکزی بیمارستان صحرایی ‘در یک جای خوب’

Samaritan’s Purse های انجیلی گروه کمک های اجرا شده توسط Rev. فرانکلین گراهام ساخته شده است که اورژانس بیمارستان صحرایی در پارک مرکزی بوده و درمان حدود 50 بيمار در هر زمان داده شده پنج نفر از کسانی که در تخت ICU به عنوان پنج شنبه بعد از ظهر با توجه به آمار و ارقام ارائه شده در ایالات متحده آمریکا امروز.

این بیمارستان صحرایی در مجموع ظرفیت 68 تخت پراکنده در میان 14 چادر.

پس از آن باز 1 آوریل samaritan’s Purse تسهیلات اذعان کرده حداقل 125 بيمار; 44 از بيمارستان مرخص شده بودند که از پنج شنبه صبح.

چون samaritan’s Purse همکاران با ماونت سینای سلامت, سیستم پارک مرکزی بیمارستان صحرایی به عنوان یک فیدر سیستم برای کوه سینا را سرریز.

این اردو بیمارستان که جوانه زده در شهر مورد علاقه پارک شهری در شرق علفزار پچ باز کردن چمن در نزدیکی خیابان پنجم و 97 خیابان شناخته شده بهتر برای آخر هفته پیک نیک و Frisbees برش در سراسر sunny skies – به عنوان یکی دیگر یادآوری است که نیویورک باقی مانده است و ملت نقطه داغ.

“ما در یک جای خوب در حال حاضر” samaritan’s Purse, پرستار تیم و رهبر تیم موشر گفت: ایالات متحده آمریکا امروز در روز پنج شنبه. “رفته گذشته هفته دو علامت ما بسیاری از اشکالات کمی و روند مسائل کار می کرد و کارکنان مستقر است. همه واقعا خسته اما اولیه اضطراب پایین است من می گویند و من فکر می کنم مردم احساس راحت تر در مورد درمان این نوع از بیمار است. اما ما هنوز هم کاملا در پارک مرکزی.”

همانطور که از دوشنبه شب در شهر نیویورک بود 123,146 موارد – یا تقریبا 19 درصد از تمام موارد تایید شده در کشور با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده داشبورد. مجموع مرگ و میر نزدیک 11,000 — در حدود یک سوم از مرگ و میر در سراسر کشور.

“روز یکشنبه به نام حمل و نقل محلی فرد به یک فرد متوفی از” موشر گفت. “آنها به من گفت آن را در حالی که چون ما وانت شماره 40 روز 4 ساعت که بعد از ظهر. به طوری که به شما می گوید ما در بالای منحنی, اما ما در حال پایین رفتن است. او بار نرمال است دو یا سه توقف یک روز شاید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>