استشهاد: زن دستگیر و پس از آسیب رساندن به یک وسیله نقلیه در یک درایو از طریق یک Whataburger

منتشر شده

19 ساله ای دستگیر شده بود روز شنبه پس از آسیب رساندن به یک وسیله نقلیه در طول یک جاده خشم حادثه در یک Whataburger drive-thru با توجه به دستگیری و استشهاد.

در 15 آوریل یک زن گفت: راننده یک نیسان ضربه و آسیب دیده ماشین خود را در حالی که تلاش برای کاهش در مقابل او را در این درایو از طریق از سمت جنوب رستوران فست فود. راننده نیسان بود و بعد از شناسایی به عنوان Anderea Santarelly.

غذا حمله: مرد بنا به گزارش ضرب و جرح او-B صندوقدار با استیک کیسه کاهو

پس از اولیه حادثه Santarelly سپس از ماشین خود را و شروع به کوبیدن بر روی قربانی ویندوز و فریاد “شما ضربه ماشین من… همه برای Whataburger. من قصد دارم برای بازگشت به نفع” استشهاد ادامه داد. Santarelly گفته خراشیده یک کمربند دست و پنجه نرم در امتداد بالا و عقب خودرو, استشهاد گفت.

زن داخل ماشین گفت که او نمی تواند رانندگی کردن بود چرا که او در این درایو از طریق و نمی توانید از ماشین چون او نگران بود Santarelly خواهد حمله فیزیکی او.

Santarelly چپ صحنه و قبل از اینکه پلیس وارد شدند.

قربانی قادر به نوشتن Santarelly را شماره پلاک و زمانی که پلیس در مورد سوال او در مورد این حادثه او گفت که او تا به حال بدست عصبانی است چرا که او فکر می کردم این دو خط قرار بود به ادغام به درایو از طریق این استشهاد گفت.

خسارت به قربانی ماشین هزینه بیش از $2,000.

Santarelly بود با اتهام جنایی فساد در مجموع $750 $2,500. او وثیقه تعیین شد در $1,000.

تیلور Pettaway است اخبار عمومی و انتساب گزارشگر mySA.com | [email protected] | @TaylorPettaway

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>