آدم شلسینگر ادای احترام: شریک جزئیات نهایی دلخراش لحظات coronavirus نبرد

آدم شلسینگر شریک باز کرده است تا در مورد چشمه Wayne موسیقیدان نهایی دلخراش از لحظات قبل از مرگ از coronavirus عوارض در تاریخ 1 آوریل.

الکسیس مورلی دقیق شلسینگر را COVID-19 نبرد در عذاب آور هنوز الهام بخش, الهام بخش, با محبت, Instagram ارسال یکشنبه در کنار آخرین عکس از این دو در یک زرق و برق دار پیاده روی در شمال ایالت نیویورک گرفته شده 15 مارس.

گرمی و امی و برنده نوازنده شرکت برای کار خود را در تلویزیون با “دیوانه دوست دختر سابق,” مریض شد که صبح روز بعد مورلی توضیح داد. شلسینگر, 52, از خواب بیدار در 4 صبح با تب بالا.

“من سعی کردم به نگه داشتن او را راحت و پرستار او را به سلامت به عنوان ما منتظر تب برای شکستن” نوشت: Morley. “ما مطمئن شوید که آن را درست مانند هر دیگر پیش فرض آنفولانزا. او گفت: “من خوب است. من الکسیس.’ “

آدم شلسینگر: چشمه Wayne co-founder می میرد از coronavirus در 52

یک هفته بعد وضعیت به حال بدتر و شلسینگر تا به حال در بیمارستان بستری شود به تنهایی و بدون مرلی و یا هر گونه دیگر بازدید کنندگان است.

“ما شب را صرف پیام کوتاه, ساخت, زیبا و دلفریب, جوک, احساس خوش بینانه است. او میگفتم من چقدر او مرا دوست داشت و من از ایشان تشکر برای صرفه جویی در زندگی خود” مورلی نوشت. “صبح روز بعد او انتوبه و من هرگز به شنیدن صدای او دوباره.”

با وجود 10 روز نبرد برای نجات خواننده مورلی دریافت 3 صبح تماس از بیمارستان با گریم اخبار: “او که قرار بود به آن را. پرسیدم اگر وجود دارد هر گونه راه من می تواند او را ببیند.”

مورلی نوشت که بیمارستان ساخته شده ترتیبات خاص به او اجازه دهد به او مراجعه داخل COVID-19 واحد.

“این یک کم روشن گریم سنگین محل پزشکی کارگران و من همه پنهان در زیر لایه ها و لایه هایی از PPE,” مورلی نوشت. “اما آدم نگاه شیرین, صلح آمیز ، من خیلی خدا را شکر که من به صرف این که یک ساعت گذشته با او.”

مورلی بود قادر به اتصال به دوستان عزیز بر روی تلفن خود را برای FaceTime خداحافظی شلسینگر.

“من می خواهم به فکر می کنم او می تواند حس همه ما وجود دارد اما او عمیقا ناخودآگاه” مورلی نوشت: در ادامه برای اضافه کردن به ادای احترام او در Instagram بخش نظرات.

“مدت کوتاهی پس از من وارد, در خانه, اردن یک پرستار مرد است که می خواهم آنقدر زیبا و مهربان در covid واحد به نام به من بگویید که حال آدم فقط گذشت مسالمت آمیز” مورلی نوشت: “او نگه داشتن دست خود را به عنوان آن اتفاق افتاده است.”

او در توضیح بعدی Instagram عکس خورشید روشن ظاهر می شود از طریق درختان زمستان.

“آن را به حال شده است یک تیره پوشیده از ابر روز اما در لحظه ای که خورشید بیرون آمد فقط برای چند دقیقه و روشن تمام آسمان” مورلی نوشت. “من شما را دوست دارم خیلی آدم.”

تام هنکس می پردازد ادای احترام: به چیزی که شما انجام دهید ” ترانه سرا آدم شلسینگر: ‘او یک der’

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>