آدام سندلر را تحسین نقش سرب به عنوان یک دیوانه نقشه طلا و جواهر در “جدا نشده جواهرات” ممکن است به دست آورده اند او یک نامزدی اسکار اما پیروزی او Film Independent Spirit Award. و بازیگر بود خوشحال به پذیرفتن دومی در حالی که به شوخی اذعان سابق و اجازه ناسزاهای پرواز.

“با تشکر از شما” در “Sandman” گفت: goofily در شروع بهترین بازیگر پذیرش گفتار. “من قبل از تو ایستاده لرزان با سرور و نشاط به عنوان من خود را دریافت و به اصطلاح بهترین بازیگر نقش اول مرد جایزه به طور مستقل صحبت کردن البته.”

پس از به tweeting یک ماه پیش در مورد گرفتن “no love” از اسکار رای دهندگان او آماده برای این است. او خواندن را از prewritten گفتار.

“شما می دانید چند هفته به عقب زمانی که من نقل قول را تمام کردن, ‘توبیخ’ توسط آکادمی آن را به من یاد زمانی که من با حضور در دبیرستان بود و نادیده گرفته شده برای آرزو سالنامه عالی دسته ‘بهترین و به دنبال.’ “

سندلر توضیح داد که به جای او انتخاب شد کلاس’ “بهترین شخصیت” و “پر-haired” حرکت تند و سریع (هر چند او با استفاده از کلمات شدیدتر) نامگذاری شد و به دنبال بهترین.

“امشب که من به اطراف نگاه این اتاق من متوجه روح مستقل جوایز “بهترین شخصیت’ جوایز هالیوود. اجازه دهید همه کسانی که قلم موهای (تالارهای) خود را دریافت اسکار فردا. خود را خوش تیپ به نظر می رسد خوب محو خواهد شد در زمان” او اعلام کرد. “ما شخصیت مستقل خواهد درخشید برای همیشه!”

سندلر ادامه داد: شوخی در مورد چگونه او کمدی را در واقع شده است در مورد فروش “من حقایق با یک واقعا روح مستقل … و تجاری نگران کننده بزرگ حقوق.”

“بیلی مدیسون”? که در نگاه اول مشکلات با سیستم آموزش و پرورش ما. “Waterboy”? که “سوزان اکتشاف” فوتبال آمریکایی و دستکاری اجتماعی به چالش کشیده و ورزشکاران است.

سندلر در ادامه با تشکر از همسرش مدیران Safdie برادران (او نسبت به بی خانمان خاخام) و بچه ها خود را برای تشویق او را به “جدا نشده جواهرات” نقش است. این فیلم همچنین برنده بهترین تدوین و بهترین کارگردانی در روح جوایز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de