اقدام وزیر نیروی دریایی توماس Modly استعفا داد پس از تماس با کاپیتان ‘احمقانه است.’ در اینجا چیزی است که ما می دانیم.

واشنگتن — اقدام وزیر نیروی دریایی توماس Modly استعفا داد و روز سه شنبه پس از دست زدن به شلیک یک ناو هواپیمابر کاپیتان که خواست برای کمک به با شیوع کروناویروس شد را در ادامه میخوانید.

Modly آمد زیر آتش بود و به نام بر قانونگذاران دموکرات به استعفا شد و پس از سخنان ساخته شده در آدرس خود را به خدمه ناو یو اس اس تئودور روزولت گزارش شد آشکار او به نام سابق سروان. برت Crozier “بیش از حد ساده لوحانه یا بیش از حد احمق” به فرمان زده ناو هواپیمابر.

این اقدام وزیر بعد از آن عذرخواهی کرد اما تصمیم خود را برای پرواز به آفریقای جنوبی برای بازدید از ملوانان و توضیح تصمیم خود را در یک ناسزا رنگ و لعاب گفتار ثابت می شود او را به آتش کشیدند.

در اینجا یک جدول زمانی از آنچه اتفاق افتاده و آنچه ما در مورد حوادث منجر به Modly استعفای:

هفته مارس 24: اولین coronavirus موارد تشخیص داده شده در هیئت مدیره

نیروی دریایی برای اولین بار منتشر شده در مارس 24 که سه ملوانان روی عرشه ناو یو اس اس تئودور روزولت به حال آزمایش مثبت شده است و airlifted به یک بیمارستان در اقیانوس آرام.

موارد coronavirus به سرعت در حال ضرب و 15 بیشتر ملوانان آزمایش مثبت چند روز بعد باعث تست برای تمام حدود 5000 ملوانان روی با توجه به نیروی دریایی و دفاع کردند. در مارس 26, به عنوان کشتی لنگر انداخت در گوام برای برنامه ریزی بازدید از این تعداد تا به حال شروع به پریدن کرد به 23 ملوانان.

Adm. مایکل Gilday رئیس عملیات نیروی دریایی گفت: در زمان روزولت باقی مانده قادر به آن ماموریت.

پیشتر در ماه مارس روزولت متوقف شده بود در ویتنام به عنوان coronavirus شیوع نصب شد اما تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است همه گیر وضعیت. مقامات نیروی دریایی گفته اند آنها نمی دانند که آیا ملوان قرارداد این ویروس وجود دارد اما این احتمال باقی می ماند.

مارس 30: کاپیتان پنجه نرم می کند با نیروی دریایی برای تخلیه کشتی

نامه مورخ 30 مارس از Crozier کشتی کاپیتان خواسته مقامات نیروی دریایی به انجام بیشتر به آدرس “شتاب” شیوع کروناویروس در کشتی که تا به حال مبتلا ده ها تن از ملوانان در آن نقطه است.

Crozier گفت که “اقدام قاطع” لازم بود برای جلوگیری از مرگ و میر ناشی از کروناویروس که ملوانان در هیئت مدیره شد و در حال حاضر قادر به تطابق با مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری دستورالعمل چون از کشتی, محله های نزدیک.

‘ملوانان لازم نیست برای مرگ: کاپیتان ناو هواپیمابر می پرسد نیروی دریایی ایالات متحده به تخلیه خدمه در میان COVID-19 شیوع

“از بین بردن اکثریت پرسنل از مستقر هسته ای آمریکا ناو هواپیمابر و جداسازی آنها را برای دو هفته ممکن است به نظر می رسد فوق العاده و اندازه گیری” Crozier نوشت. “نگه داشتن بیش از 4000 زنان و مردان جوان در هیئت مدیره TR یک خطر غیر ضروری و معافیت ایمان با کسانی که ملوانان سپرده به مراقبت از ما.”

Crozier خواسته است که حدود 90 درصد از خدمه کشتی گرفته در ساحل در گوام و جدا شده و 10 درصد باقی می ماند برای کار با توابع ضروری از این هواپیما حامل.

31 مارس-آوریل 1: نامه نشت مقامات می گویند که آنها در حال کار بر روی آن

Crozier نامه برای اولین بار منتشر شد توسط سان فرانسیسکو کرونیکل مارس 31 و مقامات نیروی دریایی فشرده شد برای پاسخ به نگرانی های بیش از ملوانان’ ایمنی.

“من شنیده ام در مورد نامه ای از سروان. Crozier امروز صبح من می دانم که به فرمان ما (سازمان آگاه بوده است و یا این کار را برای حدود 24 ساعت است و ما کار کرده اند در واقع آخرین هفت روز به حرکت آن ملوانان کردن کشتی و آنها را به اقامت در گوام” Modly گفت و اشاره کرد که در بستر فضای موضوع بود.

شیوع ميگيرد: نیروی دریایی می گوید که نمی تواند خالی روزولت در میان coronavirus به دلیل سلاح های هسته ای راکتور

به عنوان از ظهر در مارس 1, 93 خدمه حال آزمایش مثبت برای این ویروس و 593 آزمایش منفی با توجه به Modly اما تنها 24 درصد تست شده.

“ما در حال حاضر نزدیک به 1000 پرسنل کردن کشتی در حال حاضر. و در چند روز آینده انتظار داریم که به حدود 2,700 از آنها را کشتی” Modly گفت.

Modly و دیگران ابراز نگرانی کرد که Crozier نامه شده بود به بیرون درز به رسانه ها و پیشنهاد شده است برخی از مرتب کردن بر اساس از “ارتباطات شکست.”

“این ناامید کننده به او می گویند” که نیروی دریایی بود و نه در نظر گرفتن مراقبت از خود را مورد اعتماد ترین دارایی: ملوانان Modly گفت. “من می دانم که نیست حقیقت است.”

مارس 2: نیروی دریایی آتش سوزی Crozier بیش از دست دادن اعتماد به نفس

روز بعد از او التماس برای کمک Crozier برطرف شد از وظیفه خود را برای از دست دادن اعتماد به نفس Modly اعلام کرد.

“من فقط می دانم که اعمال او بسیار ضعیف قضاوت” Modly گفت.

دموکرات ها که منجر به کمیته نیروهای مسلح مجلس لعنتی Modly برای شلیک Crozier. نمایندگان مجلس اذعان کرد Crozier نادرست رفت و در خارج از زنجیره فرماندهی در انتشار نامه خود, اما آنها نام خود را اخراج یک واکنش افراطی.

سناتور تقاضا پروب نیروی دریایی COVID-19 پاسخ:این “هیچ ایده چگونه بسیاری از پتانسیل نقاط داغ آن’

نامه فرستاده شد به طور گسترده از طریق ایمیل در نا امن شبکه و کپی را به “20 یا 30 افراد دیگر” Modly گفت. Modly و دیگر مقامات نیروی دریایی تا به حال آن را دیده نمی شود تا زمانی که آن را به نظر می رسد در این مقاله است. “او که حفاظت اطلاعات” Modly گفت.

نامه ایجاد درجه ای از “وحشت” در کشتی با توجه به Modly.

مارس 5: Modly disparages Crozier به خدمه تماس او را ‘احمقانه’

Modly به نام Crozier “بیش از حد ساده لوحانه یا بیش از حد احمق” به فرماندهی ناو هواپیمابر زده با COVID-19 در اظهارات به تئودور روزولت خدمه در مارس 5. وی تصریح کرد: در سخنرانی خود که Crozier ممکن است نقض قوانین نظامی توسط عمدا نشت حساس نظامی اطلاعات است.

Modly همچنین berated رسانه ها گفتن ملوانان که همه روزنامه نگاران گرایش دارد و به دنبال آنها را شرمسار.

در اولین بیانیه پرداختن به اظهارات پس از آنها گزارش شد آوریل 6, Modly گفت: در زمان مسئولیت اما گفت که او نمی تواند به یاد بیاورید جزئیات.

“گفتاری عبارت بودند از قلب و برای آنها به معنای. من با هر کلمه ای که من گفتم حتی متاسفانه هر ناسزا که ممکن است مورد استفاده برای تاکید. هر کسی که خدمت در یک کشتی نیروی دریایی را درک کنید. از من بپرسید اما انتظار نداریم که مردم به عنوان خوانده شده آنها را در تمامیت خود را.”

Modly سخنرانی بلافاصله جلب آتش از کاپیتول هیل. خانه خدمات مسلح رئیس کمیته آدام اسمیت به نام برای Modly به اخراج می شود.

6 آوریل: Modly معذرت خواهی و تهمت وزن در

در یک خیره کننده برگشت Modly عذرخواهی به Crozier, خانواده و نیروی دریایی در بیانیه ای که اواخر دوشنبه شب.

“اجازه دهید من روشن شود من فکر نمی کنم سروان. برت Crozier است ساده یا احمق” Modly گفت: با توجه به بیانیه منتشر شده توسط نیروی دریایی است. “من فکر می کنم و همیشه اعتقاد او به مخالف است.”

ساعت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن waded به بحث و گفت در جلسه که او را “نگاه به” Crozier است. مغلوب ساختن پیشی جستن به نام نامه یک “اشتباه” بود که نگران خانواده و نشان “ضعف است.” اما او گفت Crozier تا به حال یک “بسیار خوب” حرفه ای.

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت کرد نیروی دریایی اعلام کرد که Adm. مایک Gilday رئیس عملیات نیروی دریایی بود, تمدید مهلت برای بررسی آن به Crozier اقدامات.

مارس 7: Modly استعفا جیم مک فرسون به عنوان جانشین

وزیر دفاع علامت Esper اعلام کرد که Modly شده بود که استعفای خود را. Esper پذیرفته Modly استعفای نامه از صبح روز سه شنبه گفت که داوطلبانه در Modly بخشی.

“او استعفا داد و بر توافق خود را با قرار دادن نیروی دریایی و ملوانان بالا خود را به طوری که یو اس اس تئودور روزولت و نیروی دریایی به عنوان یک کل می تواند حرکت رو به جلو” Esper در بیانیه ای گفت.

نیروی دریایی همچنین گزارش روز سه شنبه 230 مثبت coronavirus موارد در میان خدمه از روزولت پس از تست 79 درصد از آنها. حدود 2000 نفر از ملوانان منتقل شده اند به امکانات در ساحل در گوام است.

‘قرار دادن نیروی دریایی و ملوانان بالاتر از خود’: اقدام وزیر نیروی دریایی است که پس از bungled شلیک ناو یو اس اس تئودور روزولت کاپیتان

مغلوب ساختن پیشی جستن و اظهار نظر در Modly استعفای خود در جلسه کاخ سفید روز شنبه گفت که او تا به حال “هیچ نقشی در آن است.”

“تمام چیزی که بسیار مایه تاسف است” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “او مجبور به استعفا شد اما او آن را برای کشور خود.”

مغلوب ساختن پیشی جستن شنبه تصریح کرد که Crozier نباید نوشته اند نامه. “او نمی باید ارنست همینگوی.”

Esper به نام ارتش معاون جیم McPherson, بازنشسته, ادمیرال, برای موفقیت Modly به عنوان سرپرست وزیر نیروی دریایی تا یک دبیر دائمی است که با تایید مجلس سنا.

کمک: تام Vanden بروک

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>