اقدام وزیر نیروی دریایی است که پس از bungled شلیک ناو یو اس اس تئودور روزولت کاپیتان

واشنگتن – اقدام وزیر نیروی دریایی توماس Modly استعفا داد پس از نادرست شلیک کاپیتان COVID-19-زده ناو یو اس اس تئودور روزولت منابع با آگاهی از این تصمیم را تایید کرده اند.

Modly ارائه شده به استعفا با توجه به کاپیتول هیل منبع و وزیر دفاع علامت Esper پذیرفته شده با توجه به وزارت دفاع رسمی و نه از آنها مجاز به صحبت های عمومی.

Modly جان سالم به در برد اولیه او تصمیم به آتش سروان. برت Crozier این هواپیما حامل کاپیتان که به بیرون درز ایمیل به مقامات نیروی دریایی نشان داد او شفاعت برای کمک به coronavirus از طریق روزولت 4,800-عضو خدمه. ژنرال مارک Milley رئیس ستاد مشترک ارتش و Adm. مایک Gilday رئیس عملیات نیروی دریایی ابراز شده پشتیبانی از Modly را حرکت می کند.

اما Modly تصمیم به پرواز به آفریقای جنوبی برای بازدید از ملوانان و توضیح تصمیم خود را در یک ناسزا رنگ و لعاب گفتار ثابت می شود او را به آتش کشیدند. او عذرخواهی کرد دوشنبه برای سخنرانی.

Modly تا به حال تحقیر کاپیتان سابق یو اس اس تئودور روزولت در تماس تلفنی با “بیش از حد ساده لوحانه یا بیش از حد احمق” به فرمان زده ناو هواپیمابر قبل از صدور قابل توجه عذرخواهی گرفتن توهین.

“اجازه دهید من روشن شود من فکر نمی کنم سروان. برت Crozier است ساده یا احمق” Modly گفت: با توجه به بیانیه منتشر شده توسط نیروی دریایی است. “من فکر می کنم و همیشه اعتقاد او به مخالف است.”

او عذرخواهی می کردند رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قول داد به موضوع نگاه کنید. مغلوب ساختن پیشی جستن به نام به حال Crozier نامه یک “اشتباه است.” اما مغلوب ساختن پیشی جستن گفت Crozier بود “بسیار خوب و حرفه ای” و او تمایلی به “نابود کردن” آن.

Modly سخنرانی بلافاصله جلب آتش از کاپیتول هیل با تعداد زیادی از قانونگذاران خواستار او فردی گری.

روز سه شنبه مجلس نانسی پلوسی به نام برای Modly ایران.

آخرین وزیر نیروی دریایی ریچارد اسپنسر اخراج شد خود را برای دست زدن به یکی دیگر از بحث مورد. که یکی درگیر تهمت دخالت در مورد نیروی دریایی Chief Petty Officer ادوارد Gallager نیروی دریایی مهر و موم متهم به جنایات جنگی است. او تبرئه از قتل اما محکوم نما با یک جسد.

روز سه شنبه نیروی دریایی گزارش 230 مثبت coronavirus موارد در میان خدمه از روزولت پس از تست 79 درصد از آنها. حدود 2000 نفر از ملوانان منتقل شده اند به امکانات در ساحل در گوام در جایی که کشتی لنگر انداخت.

روزولت تنها coronavirus-کشتی زده مستقر – گوام است نه آن خانه بندر. چهار دیگر آسیب دیده کشتی را ترک کرده اند نیست خانه خود را در بنادر است. تحت تاثیر قرار ملوانان از کشتی های دیگر شده اند جدا شده است.

این تست برای COVID-19 محدود شده است و به بزرگتر کشتی و نیروی دریایی نمی داند که چگونه بسیاری از کوچکتر کشتی در دریا ممکن است تحت تاثیر قرار گفت: سناتور. ریچارد Bluementhal D-Conn., و همچنین عضو کمیته خدمات مسلح. دفاع رسمی موافقت کردند که آزمایش محدود است اما گفت: اعزام کشتی به حال محدود و یا بدون تماس با جهان خارج و در نظر گرفته شده کم خطر است.

COVID-19 در ارتش: کاهش, آموزش, استخدام, ممنوعیت سفر ایجاد استرس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>