اکودو: جورج فلوید را به قتل توسط پلیس مینیاپولیس باید محکوم شود’

هوستون رئیس پلیس هنر اکودو محکوم پلیس قتل جورج فلوید هوستون مادری که فوت در دست مینیاپولیس افسران پلیس در اوایل این هفته.

فلوید که سیاه, فوت کرد زمانی که یک مینیاپولیس افسر پلیس kneeled در گردن او در طول بازداشت دوشنبه. 46 ساله با التماس افسر گفت که او نمی تواند نفس – اما افسر نادیده مرد درخواست با توجه به در حال حاضر-ویدئو ویروسی نشان دادن خشونت است.

‘آن را ‘ بی رحمانه’: عزیزان واکنش نشان می دهند به هوستون مرد پلیس کشتار در طول شب زنده داری

اکودو به توییتر گرفت صبح روز چهارشنبه در محکومیت افسر اقدامات است.

“مرگ #GeorgFloyd باید محکوم شود همه در اجرای قانون و تمدید جامعه” هوستون پلیس بالا است. “مرگ او به عنوان یک استارک یادآوری است که زمانی که پلیس بد اتفاق می افتد, آن را به طور نامتناسبی اثرات جوامع رنگ و جوامع فقیر. این چیزی است که بازیکنان معترض هستند.”

اکودو متصل screengrab از قبل صدای خود را نمایش حمایت از ورزشکاران مانند khezri که مسالمت آمیز اعتراض به خشونت پلیس شده اند ملاقات با واکنش های خصمانه.

هوستون افسر پلیس شلیک کرده و منجر به کشته شدن شش غیر نظامی از ماه آوریل 21. آخرین به مرگ بود که به ضرب گلوله پلیس می گویند او با اشاره به یک تفنگ در افسران در 6500 جلوگیری از Capridge رانندگی در صبح روز دوشنبه بود هنوز رتبهدهی نشده است شناخته شده است.

مردان دیگر به مرگ شناخته شدند نیکلاس چاوز 27; Christopher آگور 28; Adrian Medearis, 48; Rayshard ترازو 30; و سفت Lewis, 38.

Jay R. اردن را پوشش می دهد آخرین اخبار در منطقه هوستون. خواندن او را بر ما اخبار سایت Chron.com و ما مشترک سایت HoustonChronicle.com | او را دنبال کنید در توییتر @JayRJordan | ایمیل او را در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>