ACC بزرگ ده بزرگ 12 در میان عمده کالج بسکتبال مسابقات لغو میان coronavirus

عمده NCAA کنفرانس را لغو خود را postseason مسابقات بسکتبال میان ادامه داد: نگرانی از شیوع کروناویروس.

ACC SEC بزرگ ده بزرگ 12 Pac-12 آمریکایی مک اطلس-10 استعماری کنفرانس ایالات متحده آمریکا و WAC همه تصمیم به پایان مسابقات صبح روز پنجشنبه قبل از بازی شروع مربوطه خود را در عرصه.

بزرگ شرق و چهارم مسابقات بین کریقتن و سنت جانز آغاز شده و در ظهر ET اما لیگ و سپس لغو تمام رویداد در حاصل کار دو تیم.

“ما درک می کنیم که این تصمیم خواهد بود ناامید کننده به ما دانشجو-ورزشکاران و مربیان که تهیه شده است تمام فصل برای رقابت در این رویداد و همچنین بینندگان در خانه” SEC کمیسر گرگ سنکی در بیانیه ای گفت. “در حالی که این آسان بود تصمیم سلامت و رفاه ما کل SEC جامعه از اهمیت پارامونت است.”

در ازای این مسابقات SEC خواهد شد و جایزه خود را به طور منظم فصل قهرمان, کنتاکی, لیگ پیشنهاد خودکار به این مسابقات است. به همین ترتیب با ACC که به پیشنهاد خود را به بالا-کشت ایالتی فلوریدا.

“اضافی زیر مشورت با لیگ رئیس جمهور و مدیران ورزشی و در ادامه مکالمات اطراف سیالیت COVID-19 سواحل اقیانوس اطلس در کنفرانس بلافاصله لغو مانده از سال 2020 ACC مسابقات” ACC در بیانیه ای گفت.

“ما در حال نا امید برای ما دانشجو-ورزشکاران مدارس و طرفداران باید به این تصمیم اما به طور کلی سلامت و ایمنی از همه درگیر است و در اولویت است.”

ACC بزرگ, شرق, بزرگ 12 بزرگ ده ثانیه Pac-12 و لیگ های دیگر بازی کرده بود بازی در اوایل این هفته و قرار بود برای ادامه از طریق آخر هفته.

آمریکایی به نام آن لغو “فعال تصمیم به حفاظت از ایمنی و سلامت و رفاه ما دانشجو-ورزشکاران و مربیان و کارکنان و همه درگیر در این مسابقات است.”

جرم لغو محل تعهد اصلی مردان و زنان در مسابقات NCAA است که باقی می ماند برنامه ریزی برای شروع در 17 مارس است. NCAA اعلام کرد که مسابقات بازی ها را اقدام برنامه ریزی شده با تماشاگران محدود به “ضروری کارکنان و محدود خانواده حضور دارد.”

SEC همچنین اعلام کرد که تعلیق رقابت در تمام رشته های ورزشی در SEC دانشگاه و همه قهرمانی حوادث از طریق مارس 30, اما آن است که یک شرکت بازگشت تاریخ سنکی گفت.

در علاوه بر این به بسکتبال مسابقات بزرگ 12 گفت: همه قهرمانی کنفرانس بودند به حالت تعلیق تا 15 آوریل تأثیر رویدادهای برنامه ریزی شده در زنان ژیمناستیک و اسب سواری.

“پس از مشورت با هیئت مدیره تصمیم گرفته شد که لغو این مسابقات بود که به نفع سلامت و ایمنی ما دانشجو-ورزشکاران” کمیسر باب Bowlsby در بیانیه ای گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>