برندگان جایزه اسکار تهمت بودجه پیشنهاد Harvey Weinstein دادگاه: 5 چیزهایی که می دانیم دوشنبه

مغلوب ساختن پیشی جستن آخرین بودجه پیشنهادی برای تحویل به کنگره

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تحویل آخرین بودجه پیشنهادی به کنگره در روز دوشنبه دلار 4.89 تریلیون دلار بسته است که خواستار افزایش به مصارف نظامی و کاهش به برنامه های داخلی. هزینه های طرح نهایی یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن دوره اول در دفتر – پیشنهاد نظامی هزینه از $740.5 میلیارد دلار 0.3 درصد افزایش برای سال مالی آغاز می شود که در ماه اکتبر. غیر از برنامه های دفاع خواهد بود کاهش 5 ٪ به $590 میلیارد. این پیشنهاد نیز خواستار $4.6 تریلیون دلار کسری بودجه کاهش $4.4 تریلیون در کاهش هزینه و 21 درصد کاهش به کمک های خارجی گفته مقامات یکشنبه. مغلوب ساختن پیشی جستن بودجه هیچ شانسی برای برنده شدن تصویب در کنگره دموکراتها کنترل خانه در ایالات متحده – اما آن را منعکس اولویت های خود را به عنوان او به دنبال انتخاب مجدد در نوامبر است.

Harvey Weinstein را از جنایات جنسی محاکمه رزومه

به عنوان هالیوود بهبود از یک شب طولانی در اسکار سابق فیلم مغول Harvey Weinstein برنامه ریزی شده است به نظر می رسد در دادگاه روز دوشنبه برای شروع یک هفته دیگر از جنایات جنسی محاکمه. سابق مشهور تولید کننده تیم وکلای دفاع است انتظار می رود برای ادامه حضور خود را در مورد این هفته با از سرگیری شاهد آنها احساس می کنید می تواند کمک به حفظ یک گناه نیست حکم. دادند 67 متهم به پنج جنایات جنسی از جمله تجاوز به عنف و حمله. او التماس کرد گناه نیست و رد همه اتهامات nonconsensual ،

اسکار: ‘انگل’ برنده چهار جایزه اسکار از جمله بهترین تصویر

براد پیت, Bong Joon-ho, Laura dern, Joaquin Phoenix and Renée Zellweger, به احتمال زیاد خواهد توصیف خود را براق جدید اسکار در روز دوشنبه پس از گرفتن خانه جایزه بزرگ در 92 مراسم اهدای جوایز اسکار. Joon-ho تحسین کره جنوبی کمدی “انگل” برنده چهار اسکار از جمله تبدیل شدن به اولین غیر فارسی فیلم برنده بهترین تصویر. این فیلم همچنین برنده بهترین بین المللی فیلم, بهترین فیلمنامه اصلی و بهترین کارگردانی. برندگان در بازیگری دسته بندی کمتر تعجب آور: Joaquin Phoenix, برنده بهترین بازیگر نقش اول مرد برای “Joker;” رنه زلوگر در زمان بهترین بازیگر نقش مکمل زن برای جودی گارلند biopic “جودی”; لورا درن نامگذاری شد بهترین بازیگر نقش مکمل زن برای “ازدواج داستان”; و براد پیت snagged اولین اسکار بازیگری را برای نقش حمایت در کوئنتین تارانتینو در “Once Upon a Time in Hollywood.”

  • چرا “انگل” یک اسکار بدون ذهن و بسیار خوشحال به عنوان اولین زبان خارجی بهترین تصویر
  • خواکین فونیکس در زمان جاده به شکوه اسکار راه او عاطفی و توانمند سازی و چوگان
  • بدترین لباس ها در مراسم اسکار: Laura dern, Sandra Oh, Saoirse Ronan لیست بالا

سیاه, اخبار کانال برای راه اندازی: 24 ساعته ملی خروجی, اهداف, سیاه, بینندگان

زنده از تالاهاسی فلوریدا آن را سیاه و سفید اخبار کانال. پس از بیش از یک دهه برنامه ریزی برای راه اندازی 24 ساعته و ملی, اخبار کابل هدف قرار دادن کانال سیاه بینندگان برای دوشنبه. سیاه, کانال خبری است که زاییده افکار سابق جمهوری خواه در کنگره ایالات متحده J. C. وات است که در خدمت به عنوان رئیس و کهنه کار تلویزیون مدیر باب Brillante به عنوان مدیر ارشد اجرایی. واتس اپ گفت: این شبکه اولین و مهمترین, خواهد بود, اخبار عمل خواهد شد اما پیشنهاد برنامه نویسی با هدف قرار دادن زنان, فرهنگ, تاریخ, آب و هوا و دیگر کالاهای اساسی.

Westminster dog show: این سگ سوپر باول

از 144 سالانه Westminster Kennel Club Dog Show همچنان در روز دوشنبه به بیش از 200 primped و نازپرورده نژاد رقابت در شهر نیویورک برای برخی از جوایز در همه dogdom. نشان می دهد عرضه در سال 1877 و دوم-قدیمی ترین به طور مداوم برگزار می شود رویداد ورزشی در ایالات متحده انتهایی کنتاکی دربی آغاز شد که در سال 1875. روز دوشنبه رقابت ویژگی های بهترین نژاد و گروه داوری پیش از روز سه شنبه در نمایش جایزه است. برنده سال گذشته بود که یک سیم فاکس تریر نام شاه; terriers ادعا کرده اند نقطه بالا 47 بار بیشتر از هر نژاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر