ابوت تعلیق STAAR تست مورد نیاز بیش از coronavirus

فرماندار گرگ ابوت روز دوشنبه بخشیده ایالت تگزاس ارزیابی علمی آمادگی یا STAAR, تست مورد نیاز برای 2019-2020 سال تحصیلی.

در بیانیه ای در وب سایت خود فرماندار همچنین گفت که او خواستار ایالات متحده وزارت آموزش و پرورش به چشم پوشیدن فدرال تست مورد نیاز برای این مدرسه در سال به عنوان.

اعلام می آید پس از تقریبا همه مدارس سراسر هوستون و بسیاری از سراسر تگزاس مدارس بسته در تلاش برای کمک به کاهش سرعت گسترش جدید coronavirus یا COVID-19.

ابوت گفت که او در حال کار با تگزاس سازمان آموزش و پرورش برای اطمینان از دانش آموزان هنوز هم دریافت آموزش و دانش آموزان معلول همان دسترسی به آموزش و پرورش به عنوان همسالان خود.

چای کمیسر مایک Morath روز دوشنبه گفت که به طور معمول دولت آزمون استاندارد یک ابزار مفید برای ارزیابی چقدر دانش آموزان قادر به یادگیری است.

“در این سال هر چند آن را تبدیل به آشکار است که مدارس قادر به اداره STAAR به عنوان آنها به طور معمول” Morath گفت. “ما خدا را شکر برای فرماندار ابوت تمایل به چشم پوشیدن از STAAR تست مورد نیاز آن را به عنوان اجازه می دهد تا مدارس حداکثر انعطاف پذیری را به تمرکز بر روی بهداشت عمومی در حالی که همچنین سرمایه گذاری در ظرفیت برای حمایت از یادگیری دانش آموز از راه دور.”

Morath گفت که او و مربیان در سراسر کشور باقی می ماند نگران آن است که مدرسه تعطیل مرتبط با COVID-19 تاثیر تحصيلی دانشجويان رشد. به این منظور Morath گفت: چای را موجود “ابزار رایگان برای تشخیص یادگیری دانش آموز.”

چای مقامات گفت: آنها به دنبال راه هایی است که مدارس می تواند اداره STAAR تست اگر هر محلی رهبران منطقه هنوز هم تصمیم می گیرید که آنها می خواهند دانش آموزان را به آن. این تصمیم خواهد بود تا به مناطق منحصر به فرد.

یک گروه دو حزبی از قانونگذاران بود خواست رهبران دولت به حالت تعلیق در تست استاندارد مورد نیاز به فوریت به سرعت گسترش COVID-19 ramped تا هفته گذشته. دولت نماینده جف زالو R-Plano و سناتور ایالت بورلی پاول D-فورت ورث هر دو ارسال نامه به Morath و ابوت درخواست آنها را به حالت تعلیق تست.

“با بسیاری از ناشناختهها اطراف چگونه تگزاس مدارس نیاز به حرکت به جلو با پتانسیل گسترش COVID-19 آن را به نظر می رسد عاقلانه برای از بین بردن یکی از پر استرس ترین شرایطی که با آن مواجه است نه تنها ما مربیان اما ما دانش آموزان و خانواده های آنها و همچنین آماده سازی برای STAAR,” پاول نوشت: در روز شنبه.

مربی گروه ها و رهبران مدرسه ستایش تست مورد نیاز چشم پوشی در روز دوشنبه از جمله کوین براون مدیر اجرایی انجمن تگزاس از مدیران مدرسه.

“همانطور که ما در رسیدگی به این جدی برای بهداشت عمومی در بحران مناسب است و مینماید که @GovAbbott @teainfo و Com. Morath ساخته شده عاقلانه تصمیم به چشم پوشی از تمام آزمون های دولتی” براون در توییتر نوشت. “این کاهش مقدار اضطراب و ترس و اجازه می دهد همه به تمرکز بر روی سلامت عمومی است.”

ابوت گفت که امیدوار است این چشم پوشی را بر بهداشت عمومی بیش از سایر اولویت ها به عنوان ویروس همچنان در حال گسترش است.

“خود ایمنی و سلامت به عنوان اولویت اصلی و ایالت تگزاس را به مناطق آموزش و پرورش انعطاف پذیری برای محافظت و اطمینان از سلامت دانش آموزان هیات علمی و خانواده های آنان” ابوت گفت. “ما را توانمند سازی مدارس به بهترین تصمیم برای محافظت از جوامع خود از COVID-19.”

این است که در حال توسعه داستان. بررسی برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>