ابوت نشانه تگزاس فاجعه اعلامیه زیر را جورج فلوید تظاهرات

رژیم صهیونیستی. گرگ ابوت با اعلام وضعیت فاجعه بعد از دو روز تظاهرات در هوستون و تگزاس شهرستانها پس از مرگ جورج فلوید در دست یک مینیاپولیس افسر پلیس است.

بیانیه امضا شده حدود ظهر یکشنبه ناشی از چه مقامات دولتی به عنوان “تظاهرات خشونت آمیز به خطر افتادن امنیت عمومی و تهدید از دست دادن اموال و آسیب” در میان رمان coronavirus بیماری همه گیر.

سفارش می دهد فرماندار توانایی “برای تعیین ماموران فدرال به عنوان تگزاس صلح افسران” مقامات گفت.

ابوت همچنین اعزام هزاران نفر از سربازان دولت و بیش از 1000 نفر از اعضای گارد ملی تگزاس یکشنبه به هوستون دالاس و سن آنتونیو و آستین. فدرال مأموران اجرای قانون را نیز به کمک دولت و اجرای قانون محلی است.

در هوستون 274 تظاهرکنندگان دستگیر شدند روز شنبه از طریق اوایل یکشنبه. سیزده از دستگیری شدند برای سرقت از جمله غارت فروشگاه ها. بخش عمده ای شد برای مانع جاده HPD ارشد هنر اکودو گفت. پلیس هنوز صادر بیشتر با شماره های خاص در مورد چگونه بسیاری از آنها را بازداشت گرفته از مرکز شهر اعتراض کردند. یکی دیگر از 137 دستگیر شدند در روز جمعه تظاهرات که منجر به آسیب به بیش از یک دوجین پلیس موبایل.

هنوز هوستون اجتناب نوع خشونت دیده در شهرستانها در سراسر کشور گفتند.

“ما بسیار افتخار از جامعه ما” اکودو گفت.

اداره پلیس است که برنامه ریزی ویژه تجمع و راهپیمایی برای روز شنبه او اضافه شده است.

هنوز ایرانیان و دیگر فروشگاه ها منطقه بسته شد به دلیل تهدید به غارت و رهبران شهرستان هشدار داد که مسالمت آمیز معترضان نیاز به دور ماندن از این نوع فعالیت های جنایی.

حتی اگر ساکن بوده اند به خوبی رفتار شهردار سیلوستر ترنر خواسته Houstonians به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است بیش از چند روز آینده.

“اقامت کردن خیابان ها. اقامت خانه” ترنر گفت.

کرونیکل تحریریه پسر عمو وو کمک به این داستان.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>