ابوت سفارشات تگزاس مدارس بسته باقی می ماند تا زمانی که حداقل 4 مه

تمام تگزاس مدارس باید بسته باقی می ماند تا زمانی که حداقل 4 مه کاهش بیشتر گسترش این رمان coronavirus رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت اعلام کرد: به منظور گسترش تعطیلی دانشگاه ها که در حال حاضر به طول انجامید بیش از دو هفته است.

در یک بعد از ظهر کنفرانس مطبوعاتی ابوت شاغل اقتدار خود را به منظور بسته شدن تگزاس عمومی و خصوصی و مدارس و جانشین و تصمیم گیری های محلی و مقامات منتخب و superintendents. همه هوستون-منطقه عمومی مدرسه superintendents قبلا دستور داده بود که مدارس بسته باقی می ماند تا زمانی که حداقل مارس 10, هر چند آنها انتظار می رود به گسترش shutdown در روزهای آینده اگر ابوت عمل نمی کند.

“برای کمی بیشتر زمان همه ما باید از هم جدا به طوری که ما می توانیم دوباره با هم” تگزاس سازمان آموزش و پرورش کمیسر مایک Morath گفت. “ما مربیان سراسر ایالت تگزاس کار با عشق و سعی و کوشش در حال انجام همه چیز را در قدرت خود را برای حمایت از پدر و مادر در سراسر ایالت تگزاس — و ما ادامه خواهد داد به انجام این کار برای مدت زمان از این فرمان اجرایی و فراتر از آن.”

این تعطیلی را مجبور بیش از یک میلیون هوستون-منطقه کودکان به باقی می ماند در خانه با آموزش های ارائه شده از طریق آنلاین درس و کاغذ بسته است.

همه از این منطقه بزرگترین مدارس نیز در حال ارائه غذای رایگان را برای کودکان در طول خاموش کردن غیر از هوستون ISD. این منطقه به طور نامحدود به حالت تعلیق در توزیع مواد غذایی در آن دانشگاه در هفته گذشته پس از یک فرد در حال حاضر در یک وعده غذایی وانت سایت خود قرنطینه به دلیل امکان COVID-19 قرار گرفتن در معرض. HISD اعلام کرد که آنها در حال “بررسی گزینه های برای از سرگیری عملیات توزیع مواد غذایی” گرچه جزئیات شده اند نه نهایی.

مناطق در سراسر منطقه برنامه ریزی شده است برای تمدید مدرسه بسته شدن آن است که می تواند از طریق باقی مانده از سال تحصیلی. هوستون الداین بهار و تامبال اعلام کرد که آنها در حال تعلیق در فرد کلاس “تا اطلاع ثانوی” پیروی از رهبری هماهنگی مدارس دولتی ساخته شده است که تصمیم مشابه جمعه.

Cy-نمایشگاه ISD سرپرست مارک هنری گفت: “نبود در تمام شوکه” توسط ابوت اعلام و اضافه کرد که او کارگردانی خود درسی تیم برای آماده سازی به عنوان اگر در کلاس های حضوری باقی خواهد ماند لغو طریق حداقل مارس.

“ما حتی نمی رسید اوج (از COVID-19) در تگزاس و به طور خاص منطقه هوستون, بنابراین من می خواهم بگویم ممکن است 4 اولین ما می تواند رفته اند” گفت: هنری که منجر به دولت در سومین منطقه.

زمان اعلام بیشتر imperils سال پایان مراسم از قبیل مدل و فارغ التحصیلی که بسیاری از آنها برنامه ریزی شده است. هنری گفت که او پیش بینی نشده است و هر گونه تصمیم گیری در برگزاری مراسم فارغ التحصیلی در Cy-نمایشگاه ISD برای سه تا چهار هفته هر چند منطقه کارکنان باید شروع به تجزیه و تحلیل جایگزین تاریخ و روش ها برای برگزاری رویدادهای.

تمدید تعطیلی باعث عوارض بی شماری را برای منطقه است که باید همچنان به ارائه آموزش برای جلوگیری از گسترش این مدرسه در سال است.

برای پدر و مادر ابوت اعلام معنی حداقل چهار هفته بیشتر از برنامه ریزی مراقبت از کودک و کمک به در خانه یادگیری است.

رنه Sorrels یک مادر تنها یک پنجم کلاس حضور کنر ISD, ترس, که پسرش را در پشت قرار می گیرند و وارد مدرسه آمادگی اگر او باقی مانده است, از مدرسه تا پایان سال تحصیلی.

“او یک زمان سخت درگیر شدن در این مواد به خاطر آن است که معلم خود را به صحبت کردن به او راه رفتن پشت سر او و قرار دادن یک دست بر شانه اش به او توجه” Sorrels گفت. “معلمان شگفت انگیز بوده است اما آنها در حال انجام همه چیز آنها می توانند با منابع محدود آنها است.”

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>