ابوت مسائل ایالت ماسک منظور مبارزه با COVID-19

به روز شده

AUSTIN تگزاس (AP) — تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت در روز پنج شنبه دستور داد که پوشش صورت باید فرسوده در سراسر بسیاری از دولت چشمگیر سطح شیب دار بالا و جمهوریخواهان را به تلاش برای کنترل خونتان تعداد تایید coronavirus موارد و بستری شدن در بیمارستان.

ابوت که تا به حال تحت فشار قرار دادند تگزاس’ تهاجمی بازگشایی اقتصاد دولتی در ماه مه قبلا گفت که دولت نمی تواند منظور افراد را به پوشیدن ماسک. او قبل از ویروس های مربوط به سفارشات حال تضعیف تلاش های دولت های محلی برای به اجرا درآوردن ماسک مورد نیاز است.

اما در مواجهه با به طور چشمگیری افزایش تعداد هر دو به تازگی تایید موارد از COVID-19 ویروس و تعداد بیماران بیمار آنها نیاز به بستری ابوت تغییر دوره با ایالت ماسک سفارش.

سفارش نیاز به “همه تگزاسی به پوشیدن صورت پوشش بیش از بینی و دهان در فضاهای عمومی در شهرستانهای استان با 20 یا بیشتر مثبت COVID-19 موارد با چند استثنا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>