ابوت توقف اضافی مراحل تگزاس’ بازگشایی مجدد تعلیق اعمال جراحی الکتیو در 4 شهرستان

زیر یک رکورد تک روز افزایش COVID-19 موارد در دولت رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت است متوقف شده بیشتر مراحل از دولت بازگشایی طرح بر اساس یک شنبه انتشار اخبار.

کسب و کار است که در حال حاضر قانونی بازگشایی مجاز به ادامه فعالیت دولت سلامت پروتکل های محدود و سطح اشغال. ابوت گفت: توقف کمک خواهد کرد که دولت تمرکز بر پرداختن به چشم انداز مثبت در موارد و بستری شدن در بیمارستان.

“آخرین چیزی که ما می خواهیم انجام دهیم به عنوان یک دولت است که رفتن به عقب و تعطیل کردن کسب و کار” ابوت گفت. “این توقف موقت کمک خواهد کرد که ما دولت کررل گسترش تا زمانی که ما با خیال راحت می توانید وارد مرحله بعدی باز دولت ما برای کسب و کار. من از همه اهالی تگزاس به انجام بخشی خود را به سرعت گسترش COVID-19 پوشیدن ماسک و شستن دست های خود را به طور منظم و اجتماعی فاصله گرفتن از دیگران است. بیشتر است که همه ما به دنبال این دستورالعمل امن تر از دولت ما خواهد بود و ما بیشتر می تواند باز کردن تگزاس برای کسب و کار است.”

ابوت همچنین صدور یک فرمان الزامی بیمارستان در Bexar, Dallas هریس و تراویس شهرستانهای تعویق انداختن اعمال جراحی الکتیو برای اطمینان از سیستم نیست غرق شده, با توجه به انتشار پنج شنبه.

“این چهار شهرستان را تجربه کرده اند افزایش قابل توجهی در افراد بستری به علت COVID-19 و امروز اقدام یک گام احتیاطی برای کمک به اطمینان حاصل شود که بیمارستان در این شهرستان همچنان به عرضه کافی در دسترس تخت برای درمان COVID-19 بیماران” ابوت گفت.

رهبر هوستون تگزاس مرکز پزشکی گفت: در طول پنج شنبه در کنفرانس مطبوعاتی که با وجود افزایش موارد بستری شدن در بیمارستان این سیستم به خوبی آماده شده ظرفیت عاقلانه و تاکید کرد این بیماری همه گیر است نمی گرفتی بیمارستان قابلیت های.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>