با گروه موسیقی مدرسه در حضور و غیاب سهشنبه در کلاین این Bearkats’ مرحله نهایی مسابقات با کلاین جنگل صدا مانند یک بازی فوتبال و مربی دیرین آرنولد گلن گفت: آنها مربی آن را مانند یکی بیش از حد.

هارون گونزالس ارائه سوپر باول-شایسته درام.

در نیمه دوم که ویژه پنج سرب تغییرات و پنج روابط ارشد به جلو خشک 22-پا 3-اشاره گر است که به کلاین رهبری خوب با 1:31 در این بازی چپ و Bearkats آویزان بر یک 59-58 پیروزی که در تقویت موقعیت خود را در بالای منطقه 15-6A رده بندی است.

“جنگل خوب است” گفت: آرنولد که در 26 فصل در کلاین. “آنها همیشه خوب است. کری (سیاه و سفید) می کند heck از یک شغل.

“اما من سه دستیاران. All I do is اقامت در خارج از راه. دن دیویدسون مسئول جرم جارت تایلر مسئول دفاع و مایک Newton مسئول مسائل خاص – درست مثل فوتبال است.”

پیروزی تساوی سری با کلاین که برنده 78-65 در Jan. 4 در صفحه اصلی.

کلاین بهبود یافته به 18-7 به طور کلی 11-1 در منطقه به آن 2½-بازی سرب در مقام سوم کلاین جنگل (17-9, 9-4).

“این می تواند رفته اند یا راه (گونزالس) زدم یک شات بزرگ را به آنها قرار داده تا” سیاه گفت.

“آنها ساخته شده برخی از نقش اما من افتخار ما بچه ها.”

کلاین جنگل به بچه ها تابیده در نیمه اول.

این Bearkats led 11-9 در سه ماهه اول زمانی که Jalen Collins ضربه کرنر 3-اشاره گر از دو طرف چپ و راست به جنگل یک 15-11 منجر رفتن به دوم. سپس Daylan همیلتون رفت و به کار و درآمد پنج سفر به خط پرتاب آزاد که در آن او رفت 10-از-11 در سه ماهه 18 امتیاز در حاصل کار دو تیم.

طلایی عقاب رهبری به اندازه هفت در سه ماهه دوم و 34-30 در حاصل کار دو تیم.

کلاین آمد به آن گره 36-36 در سه نقطه بازی توسط ماسون تارپ در اوایل سه ماهه سوم و دو تیم رفت و برگشت به جلو و عقب از وجود دارد. اما با همیلتون تلاش در نیمه دوم – او رفت 1-از-9 از میدان Bearkats در نهایت کنترل ضبط روی گونزالس’ کلاچ trey برای 58-55 لبه.

Thirhrey لبخند پرتاب آزاد با 28.7 ثانیه به سمت چپ آن مهر و موم شده.

همیلتون که تا به حال 38 امتیاز در اولین بازی به پایان رسید و با 25 امتیاز با سه دزد اما خراب کردن پس از ارسال شکلک به خط.

“ما سعی در نگه داشتن او را از گرفتن توپ و اگر او آن را کردم ما در تلاش برای او را به رفتن به سمت چپ خود چون همه چیز او در نیمه اول با دست راست رفتن به سبد خرید و یا تیراندازی به سمت راست به جز یک بار” آرنولد گفت.

“ما درصد, و من فکر می کنم آن را به ما کمک کرد.”

کلاین شات فقط 20-از-46 و 13 از 21 در خط اما-بازگشت کلاین جنگل 36-29 برگزار شد و عقاب تنها به یک 3 در نیمه دوم. گونزالس رهبری Bearkats با 14 امتیاز و هفت ریباند و دو دزد هارون هاچینسون اضافه شده 13 امتیاز و تایسون تامپسون به حال 11 در حالی که امنیت همیلتون.

ماریون ویلیامز تا به حال 10 امتیاز برای کلاین که شات 14-از-45 از روی زمین.

“این همیشه یک رقابت هنگامی که ما با آنها بازی” آرنولد گفت. “سال گذشته آنها رفت و به حالت مسابقات و آخرین بازی (علیه کلاین جنگل) ما رو ضرب در وقت اضافه در تاریخ و زمان آخرین شات دوم.”

Jason McDaniel یک نویسنده مستقل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de