AAC مصرف coronavirus احتیاطی پیش از مسابقات بسکتبال

منتشر شده

آمریکا کنفرانس ورزشی برنامه را به مراحل اضافی آن را به عنوان آماده به میزبان خود مردان بسکتبال مسابقات این هفته در فورت ورث.

کمیسر مایک Aresco گفت: لیگ همچنان از نزدیک نظارت بر تحولات در مورد کوروناویروس باقی می ماند و در تماس با محلی و مقامات دولتی و همچنین مراکز کنترل بیماری و NCAA است.

در تگزاس ورزشی ملت ایران: آه ارضا شدن back-to-back, AAC, عناوین

چهار روز شروع مسابقات روز پنج شنبه در Dickies عرصه است. هوستون شماره 2 دانه نمایشنامه شب جمعه.

“ما باز خطوط ارتباطی با مناسب محلی و ایالتی مقامات بهداشت عمومی نه تنها در فورت ورث اما سایت های دیگر ما قهرمانی” Aresco گفت: در طی یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران. “ما در حال رفتن به محل کار از نزدیک با آنها و نظارت بر وضعیت و تعیین آنچه که ما نیاز به انجام به وضعیت نیاز دارد.”

Aresco گفت: لیگ قصد دارد به ارائه اضافی بر اساس الکل ضد عفونی کننده دست ایستگاه در تیم و فن مناطق و تمیز کردن پروتکل در محل. اطلاعات از CDC در مورد کوروناویروس همچنین به عنوان شناخته شده COVID-19 خواهد بود ارسال شده در طول عرصه است.

Aresco اضافه شده لیگ برتر خواهد شد “در آماده باش” برای هر بازیکن و تیم یا کارکنان که در این نمایشگاه هر coronavirus یا علائم شبه آنفولانزا.

“ما نه پزشکی, مردم, ما, پزشکان, اما ما با گرفتن مشاوره از CDC و از محلی, مقامات بهداشت و درمان” Aresco گفت.

هفته گذشته AAC با ارسال یادداشتی به عضو مدارس آموزش به شرکت در قبل و postgame handshakes. در حالی که Aresco اذعان کرد و آن را یک اختلال سنت دیرین او گفت: آن را “یک اقدام احتیاطی ما باید.”

“ما در حال تلاش برای وادار کردن هر گونه وحشت اما ما درک می کنیم این است که یک وضعیت جدی,” Aresco گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>