یک زن متهم ناسا افسر از هک حساب بانکی خود را از فضا. دادستان ها می گویند او دروغ گفته.

یک هیئت منصفه فدرال است تحت تعقیب یک فضانورد را از همسر جدا اتهام به دروغ ادعا می کنند که حساب بانکی بود دیده از ایستگاه فضایی بین المللی با توجه به اسناد دادگاه unsealed دوشنبه.

تابستان Worden چهره دو فقره ساخت مادی کاذب و ساختگی و جعلی اظهارات یکی به کمیسیون تجارت فدرال و دیگری به ناسا دفتر بازرس کل.

Worden را جدا همسر, Anne McClain است نه نام در کیفرخواست اما او مستقر در ایستگاه فضایی بین المللی در تاریخ های ذکر شده در شارژ سند و به نام ملی در, گزارش در مورد اختلاف است.

دادستان ها می گویند Worden ساخته شده نادرست به کمیسیون تجارت فدرال در ماه مارس 2019 هنگامی که او گفته و ادعا کرد که او در افتتاح حساب جاری در ماه سپتامبر 2018 و تا به حال خود را تغییر کلمه عبور “به طور خاص به اطمینان حاصل شود که [فرد] تا به حال هیچ دید و یا دسترسی به وضعیت مالی/معاملات است.”

او در واقع افتتاح حساب جاری در مارس 2018 و نبود اعتبار ورود خود را تغییر دهید تا Jan. 31, 2019 با توجه به کیفرخواست.

Worden نیز متهم ساخت همان اظهارات به ویژه عوامل در ناسا دفتر بازرس کل. Worden به آنها گفت که “فرد” بود نادرست دیده جدید USAA بانک حساب جاری از ایستگاه فضایی بین المللی بدون رضایت او در دو تاریخ در ماه ژانویه است.

او قبلا ارائه شده او اعتبار ورود به “فرد” بود و مجاز به دسترسی به حساب کیفرخواست مدعی. و قبل از آن دو تاریخ حساب بود و گفته دیده Worden هرگز باطل به او اجازه دسترسی به مشخصات دادستان گفت.

هیئت منصفه مجرم شناخته Worden در فوریه. 27. اگر محکوم به او چهره تا پنج سال زندان در هر تعداد و ممکن است $250,000 حداکثر خوب است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>