یک جدول زمانی از عجیب و غریب گذشته از چند میلیونر Robert Durst, پشت در دادگاه برای قتل

سابق گلوستون مقیم و چند میلیونر Robert Durst را محاکمه این سال برای 2000 قتل سابق خود را بهترین دوست و محرم اسرار سوزان برمن بیش از 20 سال پس از مرگ او.

Durst پسر سرمایه دار خیلی مهم املاک سیمور Durst است که با اعتبار ایجاد 500 میلیون دلار در نیویورک امپراتوری املاک و مستغلات و یک بار به عنوان یکی از ثروتمندترین افراد در آمریکا با توجه به فوربس. پس از وارث پدرش میلیون ها املاک و مستغلات وارث متهم شده بود از سه قتل که کشش از تگزاس به نیویورک span نزدیک به چهار دهه و همه گفته بخشی از Durst پوشش تا از اتهام قتل همسرش کاتلین Durst پس از او ناپدید شد و در سال 1982 به گفته آسوشیتد پرس.

در هوستون CHRONICLE.COM: نمایشی, تصویری, تفریح, چگونه Robert Durst می گوید موریس سیاه درگذشت نشان داد در دادگاه تشکیل پرونده

“همه مرگ بود و انگیزه ای برای همه حوادث غم انگیز است که اتفاق افتاده است بعد از آن” دادستان در دادگاه گفت مقالات گزارش آسوشیتد پرس. “[Durst] ابداع و انجام یک طرح شیطانی برای سرپوش گذاشتن بر قتل همسرش است که در نهایت هزینه دو نفر دیگر زندگی خود را.”

Houstonians ممکن است به یاد داشته باشید Durst از زمانی که او متهم به قتل پس از او مسن همسایه تجزیه بدن داشت در گالوستون خلیج در سال 2001 تنها یک سال پس از برمن به قتل است. Durst زندگی در هوستون برای چند سال پس از او تبرئه شد و اغلب عناوین ساخته شده برای او عجیب و غریب antics.

هیات داوران انتخاب در برمن قتل محاکمه می شود چهارشنبه ، 19 در لس آنجلس. Durst در حال حاضر 76 التماس کرد گناه نیست آسوشیتد پرس گزارش داد. شواهد از کاتلین Durst ناپدید شدن و موریس, سیاه, قتل انتظار می رود معرفی می شود در دادگاه.

از طریق کلیک روی عکس بالا برای نگاه کردن به Durst عجیب و غریب گذشته و حوادث منجر به آینده خود متهم…

آخرین: میلیونر عجیب و غریب Durst در شیراز در, دوست, را, قتل

ربکا Hennes جامعه را پوشش می دهد اخبار. خواندن او در ما اخبار سایت Chron.com و در ما مشترک سایت houstonchronicle.com. | [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>