یک دولت توسط دولت شکست از آنچه که به سازمان دیده بان برای روز سه شنبه که در آن 15 مسابقات هستند تا برای grabs

واشنگتن – حدود یک سوم از نمایندگان مورد نیاز برای حفظ دموکراتیک نامزدی ریاست جمهوری هستند تا برای grabs در رای گیری ثروت باد اورده شناخته شده به عنوان فوق العاده روز سه شنبه.

برای قرار دادن آن در چشم انداز وجود دارد 155 متعهد نمایندگان موجود در مسابقه را برای اولین بار چهار مسابقات که وسواس از نامزدها رای دهندگان و صاحب نظران سیاسی و prognosticators برای ماه فوریه. در سوپر شنبه 1,344 نمایندگان برای گرفتن به عنوان به خوبی به عنوان 13 نمایندگان به نمایندگی از آمریکایی ها در خارج از کشور که یک هفته به آغاز رای جمعه.

اگر یک نامزد می تواند امن 1,991 یا بیشتر از 3,979 نامزدها در دسترس در همه اصلی مسابقات قبل از کنوانسیون ملی دموکرات ها در جولای 13, نامزدی آنها است.

تعداد کسانی که کمک به توضیح دهد که چرا میلیاردر media mogul مایک بلومبرگ تصمیم به جست و خیز آیووا و نیوهمشایر, نوادا و کارولینای جنوبی به تمرکز خود را از نیم میلیارد دلار تبلیغات حمله رعد اسا در مارس 3 متحده است.

پنج نامزد هستند و هنوز هم در شکار: معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن بلومبرگ ، تشکر. Tulsi Gabbard هاوایی دیابت برنی ساندرز ورمونت و بهداشت ، الیزابت وارن ماساچوست. برخی از آنها ممکن است وجود داشته باشد پس از روز رای گیری.

ساندرز آگهی در نماینده تعداد پس از چهار مسابقات اما بایدن بسته به عرض هشت با پیروزی قاطع پنج شنبه در کارولینای جنوبی است. خواهد ساندرز قرار داده نامزدی از رسیدن به بعد از روز رای گیری خواهد شد و یا بایدن باید به اندازه کافی شتاب از نخل باد بزنی دولت برای حفظ این مسابقه رقابتی است ؟ چه اثر خواهد پیت Buttigieg Amy Klobuchar و تام Steyer رکوع باید در این مسابقه ؟ چگونه رادیو فردا را نامتعارف رویکرد پرداخت کردن ؟

آلاباما

نمایندگان برای grabs: 52

آنچه به دیده بان: نظر سنجی در آلاباما نژاد شده اند و چند دور بین پس از آن معلوم نیست چه مسابقه اولیه شکل گیری است. آخرین نظر سنجی که انجام شد در ماه جولای در بر داشت بایدن با تقریبا 20 درصد نقطه منجر شود. مسابقه منتقل شده است عمیقا در هفت ماه پس از آن.

بایدن کرد حمایت خود را از آلاباما دموکراتیک کنفرانس – با نفوذ آمریکایی آفریقایی سیاسی در لیگ. یکی از بزرگترین سوالات خواهد بود که چگونه بسیاری از دولت رای دهندگان کشیده شده به بلومبرگ پس از بمباران تبلیغات.

در طرف دادستان کل سابق جف جلسات مبارزه برای پیروزی خود را بسازید در نبرد با سابق, کالج, مربی تیم فوتبال تامی Tuberville پارچه مبلی. برادلی بایرن و قاضی سابق Roy Moore. اگر هیچ یک از آنها در امن و امان اکثریت وجود خواهد داشت رواناب بین دو finishers مارس 31. هر کس قفل نامزدی را دموکراتیک وقت بهداشت ، Doug Jones خواهد شد که در صورت نبرد دشوار برای انتخاب مجدد در عمیقا قرمز دولت است.

علا. اوباما در سنا نژاد: مشاوران قانونگذاران کار در پشت صحنه به سعی کنید به نوسان مغلوب ساختن پیشی جستن در جلسات جف

آرکانزاس

نمایندگان برای grabs: 31

آنچه به دیده بان: یکی از چند نظر سنجی در مسابقه نشان می دهد بلومبرگ با 1-نقطه سرب بیش از بایدن. بحث کسب و کار و سیاست/هندریکس کالج نظرسنجی انجام شد Feb. 6-7 قبل سابق شهردار نیویورک را بدون زرق و برق بحث اجرای برنامه در لاس وگاس و چارلستون کارولینای جنوبی است.

ماه گذشته لیتل راک شهردار فرانک اسکات پایتخت اولین منتخب مردم آفریقایی شهردار بلومبرگ تایید رئیس جمهور است.

رای گیری اولیه در جریان است در دولت و ادامه داد: از دوشنبه.

2020 نامزدها در موضوعات: رای دهندگان راهنمای به جایی که آنها ایستاده در مراقبت های بهداشتی کنترل اسلحه و بیشتر

کالیفرنیا

نمایندگان برای grabs: 415

آنچه به دیده بان: اگر چه این راهابی مادر از نمایندگان نامزدها در گذشته مقدماتی نیست همیشه به کالیفرنیا عشق آن میلیون ها نفر از رای دهندگان دموکرات احساس آنها سزاوار دلیل آن رای ندادند تا اوایل ماه ژوئن زمانی که این نژادها به طور کلی در حال حاضر تصمیم گرفت.

بنابراین دولت دموکرات نقل مکان اولیه خود را به سوپر سهشنبه, ساخت دولت مهم به نامزدها شانس.

یک مدرسه بازرگانی Suffolk دانشگاه/ایالات متحده آمریکا امروز ایالت نظرسنجی منتشر یکشنبه یافت ساندرز با پشتیبانی از 35 درصد از احتمال دموکراتیک اولیه رای دهندگان و جلوتر از بلومبرگ در 16 ٪ بایدن در 14 ٪ و وارن در 12٪.

مشارکت مردم در میان رای دهندگان لاتین – که به نمایندگی از یک سوم از این دولت رای دهندگان واجد شرایط و تنها 15 درصد از آنها ثبت نام جمهوری خواه – که به احتمال زیاد به بالا. که احتمالا بیشتر خبر خوب برای ساندرز که موفق به کسب بیش از نیمی از لاتین caucusgoers در کشور همسایه نوادا در فوریه. 22 با توجه به ورودی سنجی.

چرا سه شنبه اینقدر مهم است ؟ چه یک نماینده? و آنچه اتفاق می افتد در یک میانجیگری کنوانسیون?

کلرادو

نمایندگان برای grabs: 67

آنچه به دیده بان: چند واقعیت را کلرادو اولیه ایستادگی کردن: آن را انجام تمام الکترونیکی انتخابات; این یکی از تنها سه شنبه متحده با بیشتر کارش رای دهندگان نسبت به ثبت نام جمهوری خواهان یا دموکرات ها; و این خواهد بود که آن را برای اولین بار اولیه پس از فرار از انجمن قالب پس از انتخابات 2016.

ساندرز که برنده دولت در سال 2016 به نظر می رسد آماده برای برنده شدن در آن را دوباره. دو نظرسنجی منتشر شده در هفته گذشته او را در بر داشت با دو رقمی شود.

“من فکر می کنم شما می توانید پیش بینی است که برنی ساندرز به احتمال زیاد خواهد شد به خوبی انجام دهد” گفت: فلوید Ciruli یک دنور مبتنی بر ناظر انتخابات و تحلیلگر. “اگر او در اینجا برنده است که نشان خواهد داد که این دولت باقی مانده دولت با بسیاری از رای دهندگان که می خواهم به لرزش چیز.”

جدید مطالعه در سراسر کشور: که در آن آمریکایی ها به توافق برسند – و که در آن دموکرات ها متفاوت رهبری به نوامبر

مین

نمایندگان برای grabs: 24

آنچه به دیده بان: مانند کلرادو مین در حال غرق انجمن سیستم و برای اولین بار در دو دهه را برگزاری اولیه به جای.

شده است وجود ندارد مقدار رای گیری در دموکراتیک نژاد در دولت که در آن ساندرز ضرب و شتم هیلاری کلینتون در سال 2016 نزدیک به 30 درصد است. یکی از معدود یک Colby College نظرسنجی انجام شده Feb. 10-13 یافت ساندرز جلوتر در 25% به دنبال بلومبرگ در 14 ٪ و بایدن در 12٪.

که در همان نظرسنجی در بر داشت سارا Gideon سخنران از مین مجلس نمایندگان برجسته دموکرات اولیه برای به چالش کشیدن اوباما در وقت بهداشت ، سوزان کالینز در پاییز.

کالینز که به دنبال یک پنجم ترم چهره سخت ترین مسابقه از سنا حرفه ای در حد متوسط آبی دولت پس از رای گیری با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مسائل بحث برانگیز مانند استیضاح را تایید دیوان عدالت برت Kavanaugh و کاهش مالیات در سال 2017.

نظرسنجی: سوزان کالینز پیشی میچ مک کانل به عنوان محبوب ترین سناتور

ماساچوست

نمایندگان برای grabs: 91

آنچه به دیده بان: وارن است که در یک مبارزه را به نفع خود دولت خانه, بر اساس یک نظرسنجی انجام شده توسط مدرسه بازرگانی Suffolk دانشگاه بوستون گلوب و WBZ-تلویزیون که او را با پشتیبانی از 22 درصد به احتمال زیاد دموکراتیک اولیه رای دهندگان انتهایی ساندرز در 24٪.

آنها به دنبال بلومبرگ (13%) بایدن (11%) و Gabbard (4%).

‘من ماندن در این مسابقه’: وارن آماده را به مبارزه به کنوانسیون – حتی اگر او را از دست دادن

مینه سوتا

نمایندگان برای grabs: 75

آنچه به دیده بان: ساندرز برنده دولت در سال 2016 با 62 درصد آرا. در این سال او به حمایت از Rep. Ilhan عمر و لیبرال گروه Brrrrrrns مینه سوتا است.

ایالت مینه سوتا Klobuchar خروج می تواند در هموار کردن راه برای دعوت به راه رفتن دور با دولت نمایندگان مگر اینکه Klobuchar متقاعد بخش عمده ای از طرفداران او را برای رای دهی به بایدن که او تایید شده است.

‘به مبارزه طلبیده انتظارات’: Klobuchar جدید Hampshire تعجب به وسیلهی جنگ برای پول و توجه

کارولینای شمالی

نمایندگان برای grabs: 110

آنچه به دیده بان: مغلوب ساختن پیشی جستن – که خرد او تنهاست اولیه حریف سابق ماساچوست رژیم صهیونیستی. لایحه جوش – تجمع در شارلوت شب قبل از اولیه.

جمهوری خواه ایالت تهم Tillis خواهد بود در انتخابات در ماه نوامبر و دموکراتیک اولیه رای دهندگان را تعیین می کند روز شنبه که او را در.

نامزدهای به صورت Tillis در حال سابق دولت قانونگذار کال کانینگهام عراق یک جانباز که فرار ناموفق برای آمریکا از 10 سال پیش و دولت ایالت اریکا اسمیت. کانینگهام است که حمایت از حزب ملی بیش اسمیت که بیشتر لیبرال.

در حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری نظرسنجی ها نشان می دهد در یک مسابقه با Sanders, بایدن و بلومبرگ در بالا.

“او یک سوسیالیست و من’: را تعدیل می شود گرم کردن به برنی ساندرز به عنوان سوپر شنبه رویکردهای?

اوکلاهما

نمایندگان برای grabs: 37

آنچه به دیده بان: ساندرز نوشته است قانونی که ممنوعیت هيدروليكي بهتر به عنوان شناخته شده fracking آورده است که مقدار زیادی از درآمد به اوکلاهما اما به متهم شده است که زلزله و آلودگی آب. وارن یک اوکلاهما, مادری, پشت چنین بان به عنوان نشانی Gabbard.

بلومبرگ برگزار باریک و سرب در یک نظرسنجی ماه گذشته و بایدن برگزار کوچک منجر شود ، هر دو در بر داشت ساندرز نزدیک پشت در جایگاه دوم است.

پول اولیه: ساندرز دارای دموکراتیک جمع آوری کمک های مردمی منجر شود در اوکلاهما

تنسی

نمایندگان برای grabs: 64

آنچه به دیده بان: به طور کلی دموکرات ها بیشتر در حد متوسط بیش از همتایان خود در دیگر نقاط کشور است. کلینتون را شکست داد ساندرز 2-برای-1 در دولت 2016 اولیه. در این سال بیشتر از متوسط نامزدها قرار داده و تاکید بیشتر بر تنسی در حالی که ساندرز کمپین اختصاص داده شده نسبتا کمی زمان و یا منابع در دولت است.

جان Geer, علوم سیاسی, استاد دانشگاه و مدیر Vanderbilt, نظر سنجی, گفت ساندرز می تواند اضافه کردن یک پیروزی اگر میانه رو’ رای ها تقسیم می شود.

‘آن است که بسیار غیر مسئولانه”: بلومبرگ انتقاد رژیم صهیونیستی است. بیل لی پیشنهاد تفنگ حمل قانون در ممفیس توقف

تگزاس

نمایندگان برای grabs: 228

آنچه به دیده بان: تگزاس – طولانی قابل اعتماد دولت جمهوری و در طول تاریخ نادیده گرفته شده توسط دموکرات نامزد ریاست جمهوری – به طور ناگهانی می یابد خود را در قلمرو ناآشنا: یک استقبال دولت در وسط یک گرم دموکراتیک ریاست جمهوری ابتدایی فصل است.

ستاره تنها دولت است که یک جایزه بزرگ مباهات سومین نماینده تعداد کل اولیه فصل پشت کالیفرنیا و نیویورک.

بایدن رهبری در اکثر نظر سنجی ها در تگزاس مسابقه را از طریق ژانویه (هر چند با حاشیه اعم از 1 تا 20 درصد) اما چهار نظر سنجی های منتشر شده در این هفته تمام در بر داشت ساندرز پیش رو با 4 تا 15 درصد است.

نظرسنجی: برنی ساندرز آگهی دموکراتیک اولیه نامزدها با تگزاس رای دهندگان لاتین

یوتا

نمایندگان برای grabs: 29

آنچه به دیده بان: مانند کالیفرنیا و یوتا است که علاوه بر جدید به سوپر سهشنبه تخته سنگ پس از حرکت اولیه آن. آن دولت دیگر که در حال غرق حزبی فرمت برای انتخابات مقدماتی پس از 2016 – اگر چه قفقاز هنوز هم برگزار می شود در این سال برای دیگر نژادها.

کارش رای دهندگان را تشکیل می دهند بیش از 20 ، 000 از 87,224 ثبت نام رای دهندگان در این ایالت و آنها قادر به رای دادن در انتخابات مقدماتی حزب دموکرات.

ساندرز دریافت نزدیک به 80 درصد آرا در سال 2016 قفقاز. یک Deseret News/Hinckley موسسه سیاست های نظرسنجی ها منتشر شد روز شنبه او را در بر داشت منجر به انتخاب 28 درصد از یوتا دموکراتیک رای دهندگان پیش از بلومبرگ (19%) وارن (15%) و بایدن (6%).

انتخابات سال 2020: زمانی که انتخابات ریاست جمهوری مقدماتی در هر یک از دولت ؟

ورمونت

نمایندگان برای grabs: 16

آنچه به دیده بان: ساندرز’ دولت خانه است که احتمالا آسان وانت برای سه دوره سناتور (که انتخاب شد به عنوان دولت کنگره هشت برابر).

در سال 2016 ساندرز ضرب و شتم کلینتون در ورمونت با 86 درصد آرا.

جمهوری خواه اولیه: ورمونت جمهوریخواه فرماندار تایید لایحه جوش نه تهمت

ویرجینیا

نمایندگان برای grabs: 99

آنچه به دیده بان: ویرجینیا هنگامی که یک جمهوری خواه دژ منتقل شده آبی در انتخابات اخیر. آن دموکراتیک رای دهندگان تمایل به تکیه بیشتر در حد متوسط به کلینتون نزدیک به 30 نقطه پیروزی ساندرز در سال 2016.

نظرسنجی نشان می دهد میانه رو می تواند تقسیم رای خود را بین بایدن و بلومبرگ که به خود قرار داده است, منابع کافی برای کار در دولت افتتاح بیش از یک و نیم دوجین دفاتر.

بزرگ, کارکنان, آگهی blitzes رایگان تی شرت:چگونه میلیاردر مایکل بلومبرگ مبارزات برای کاخ سفید

ساموآ آمریکا دموکرات قفقاز

نمایندگان برای grabs: 6

آنچه به دیده بان: کلینتون برنده خاک ایالات متحده در سال 2016 با نزدیک به 73 درصد از آرا را به ساندرز’ 27 درصد است.

رای گیری سایت megyn kelly می دهد بایدن و ساندرز تقریبا همان شانس برنده شدن در قفقاز.

کمک: سوزان صفحه ریک جرویس با دوستم کانن جوی پادگان مارکو دلا اجوف و نیکلاس وو ایالات متحده آمریکا امروز; Jacy مارمادوک این Whaxy; نورا Hertel, St. Cloud (Minn.) بار; Lexi Peery طيف (سنت جورج یوتا); Chris Casteel این Oklahoman; ناتالی آلیسون به Tennessean; آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>