‘یک حس برتری’ ممکن است به همین دلیل رانندگان اتومبیل های گران باید یک مشکل با پیاده

اکثر رانندگان نمی عملکرد هنگامی که یک عابر پیاده عبور از خیابان اما رانندگان اتومبیل های گران قیمت هستند و برخی از بدترین مجرمین بر اساس یک مطالعه جدید.

تحقیقات منتشر شده در شماره ماه مارس مجله کارشناسی حمل و نقل و بهداشت و درمان داشت و تنها حدود 28 درصد از رانندگان به همراه داشت به پیاده در عبور.

هزینه یک ماشین قابل پیش بینی با احتمال یک راننده بازده پایین رفتن 3 درصد برای هر 1000 دلار افزایش در ارزش خودرو تحقیقاتی یافت می شود.

با توجه مطالعات گذشته بر خودشیفتگی در غنی یکی از آسان توضیح: بسیاری از افرادی که بیشتر در رانندگی اتومبیل های گران قیمت فقط نمی مراقبت در مورد افرادی که در حال عبور از خیابان. این مطالعه به نقل از پژوهش های قبلی نشان می دهد مردم با بالاتر وضعیت اجتماعی و اقتصادی اغلب مبارزه با همدلی و خودشیفتگی.

مطالعات نشان می دهد آن را به خشک: حدود 40 میلیون نفر از دریافت آب از رودخانه کلرادو

‘مجزا آمریکا پدیده’: نیروی کار ما در حال مرگ است سریع تر از هر کشور ثروتمند مطالعه نشان می دهد

شاید ثروتمند رانندگان به سادگی “احساس برتری بیش از دیگر کاربران جاده” مطالعه theorizes.

که گفت: به همین دلیل به احتمال زیاد نیست که ساده مطالعه همکاری نویسنده کورتنی Coughenour گفت: ایالات متحده آمریکا امروز.

“من نمی دانم اگر آن را به اندازه کافی می گویند که هر کس که درایوهای زرق و برق دار, ماشین, حرکت تند و سریع است” Coughenour روز جمعه گفت.

یکی دیگر کمتر بدبینانه عامل که ممکن است درگیر شود: بسیاری از اتومبیل های گران قیمت مجهز به پیشرفته ویژگی های ایمنی که ممکن است منجر رانندگان به یک از امنیت کاذب.

برخی از رانندگان بر این باورند ماشین خود را به آنها هشدار می دهند اگر آنها در مورد به ضربه یک عابر پیاده, گرگ Brannon, American Automobile Association کارشناس ایمنی گفت: ایالات متحده آمریکا امروز. که سطح اعتماد به نفس است که یک اشتباه او هشدار داد.

“رانندگی ماشین مثل هیچ کدام از این سیستم ها وجود داشته باشد” گفت: Brannon, هشدار در برابر راننده حواس او را پرت.

Brannon بود که نه درگیر در مطالعه جدید می گوید که ایمنی عابر پیاده است “مطلق بحران است.”

این مطالعه جدید اشاره کرد افزایش تلفات عابر پیاده را به عنوان یک دلیل برای بررسی راننده رفتارها. در علاوه بر این به مطالعه ارزش خودرو, محققان, نگاه, نقش نژاد و جنسيت در ایمنی عابر پیاده.

آنها دریافتند که رانندگان را به همراه داشت بیشتر برای زنان و سفید مردم است.

این فیلم برداری تحقیقات درگیر رعایت 461 خودرو در منطقه لاس وگاس است. پس از مطالعه کنندگان اقدام به صلیب midblock عابر محققان تجزیه و تحلیل که آیا اتومبیل به همراه داشت یا نه.

آنها برآورد کلی آبی کتاب ارزش وسایل نقلیه و همبستگی بین خودرو ارزش و بازده رفتار است.

شرکت کنندگان با عبور از جاده درستی و در عین حال محققان دیدم شواهد روشنی از یک مشکل روند: “شما می توانید ببینید که چه مردم فکر می کنم … که ماشین قاعده جاده” Coughenour گفت.

محققان نشان می دهد آموزش به رانندگان در مورد قوانین گفت: عبور و مرور در واقع از راه حق.

کمک: اردن کولور سیتی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>