یک رکورد 6.6 M آمریکایی فایل برای مزایای بیکاری به عنوان coronavirus ویران کردن در اقتصاد

برای دومین هفته میلیون ها نفر از اخراج جدید بر متناوب تلفات این بیماری همه گیر کوروناویروس در آمریکا کارگران است.

یک رکورد 6.65 میلیون آمریکایی ظ برای اولین بار تعداد مدعیان بیکاری در هفتۀ گذشته وزارت کار گفت: در نشانه ای ناگهانی خاموش کردن گسترده نوار تجارت ایالات متحده ممکن است فقط شروع به انتقام ویران کردن در اقتصاد است.

کل دو هفته گذشته ادعا شمارش از 3.3 میلیون دلار بود که تجدید نظر تا متوسط 24,000 به 3.3 میلیون نفر است. خیره کننده 10 میلیون کارگر در حال حاضر به دنبال مزایای بیکاری فقط در دو هفته بیش از نزدیک به نه میلیون که مشاغل از دست رفته از سال 2008 تا 2010 در میان رکود اقتصادی ،

اقتصاددانان بررسی شده توسط بلومبرگ برآورد شده است که 3.5 میلیون آمریکایی ظ مدعیان در هفته گذشته. این برنامه به نمایندگی از ملت دقیق ترین سنجش از اخراج و furloughs.

هفته گذشته در مجموع حدود ده برابر 695,000 هفتگی بیمه بیکاری ادعا می کند در ماه اکتبر سال 1982 بود که رکورد قبلی قبل از ملال انگیز اعداد از دو هفته گذشته.

محل اقامت و غذا و خدمات ادامه داد: به سرب در صنایع کوبیده با اخراج و پس از مراقبت های بهداشتی و تولید و نیروی کار گفت. اما در بیشتر بخش ها شروع به تحت تاثیر قرار با تعداد فزاینده ای از کشورها با استناد به خرده فروشی و عمده فروشی و ساخت و ساز.

اخراج صدمه زدن به برخی از ایالت ها بیشتر است که ایالات متحده خواهد بود سخت ترین ضربه coronavirus-کار مرتبط با ضرر ؟ دیدن لیست.

در مورد 879,000 کارگران ظ ادعا می کند در کالیفرنیا یک کل است که تا حد زیادی انتظار می رود پس از فرماندار گاوین Newsom گفت: حدود 1 میلیون نفر از کارگران به دنبال منافع در دو هفته. تنها 186,000 واصل قبل از هفته است.

نیز وجود دارد 406,000 ادعا می کند در پنسیلوانیا 366,000 در نیویورک 311,000 میشیگان 276,000 در تگزاس و 227,000 در فلوریدا.

تاریخی اعداد می تواند علامت فقط اولیه موج, مجازات زن و شوهر از ماه.

گرگوری Daco ارشد ایالات متحده اکونومیست از اقتصاد آکسفورد انتظار دارد که در مجموع 22 میلیون شغل توسط, ممکن است قبل از وقوع برطرف و اقتصاد و بازار کار شروع به احیای. بانک فدرال رزرو سنت لوئیس پیش بینی به عنوان بسیاری از 47 میلیون اخراج و ذهن ترا درهم میشکنند 32 درصد نرخ بیکاری بالاتر از 25 درصد نرخ بیکاری در طول رکود بزرگ.

در مقایسه با دیگر رکود را کاهش شغل در نتیجه یک محاسبه توقف فعالیت های اقتصادی. سی و شش متحده صادر اقامت در خانه سفارشات موثر بر 86 درصد از آمریکایی ها و بستن رستوران ها و فروشگاه ها و سالن های سینما و دیگر کسب و کارهای غیر ضروری برای جلوگیری از گسترش ویروس.

عوامل متعددی به احتمال زیاد سوخت عظیم مدعیان در هفته گذشته تحلیلگران می گویند. شرکت های بزرگ مانند ماریوت جنرال الکتریک و ZipRecruiter به تازگی اعلام کرده اند اخراج و یا furloughs که به احتمال زیاد ترجمه شده به افزایش می کند.

بسیاری از کشورهای گزارش سیل از برنامه های کاربردی برای مزایای که این ماجرا تلفن و سیستم های آنلاین هفته گذشته فشار بسیاری از ادعا می کند به هفته گذشته مورگان استنلی گفت.

و 2.2 تریلیون دلار محرک لایحه که کنگره با تصویب اواخر هفته گذشته گسترش یافته واجد شرایط برای مزایای بیکاری به پیمانکاران و خود اشتغالی. بسیاری از کسانی که فرفره کارگران می تواند به کار گرفته شده اند در انتظار تصویب این لایحه بانک مرکزی آمریکا می گوید.

کشورهای در تیررس: که ایالات متحده خواهد بود سخت ترین ضربه coronavirus-کار مرتبط با ضرر ؟ دیدن لیست.

ناگهانی تعطیلی خدمات کسب و کار ممکن است به معنی سهم نامتناسب از اخراج صورت گرفت هفته گذشته. Nomura اقتصاددان لوئیس الکساندر انتظار تعداد مدعیان بیکاری به سرعت در هفته های آینده تا حدودی به دلیل محرک بخشد وام کسب و کار کوچک برای شرکت هایی که نگه بر روی کارگران خود را. Daco اما انتظار دارد که ادعا می کند به چرخ ضامن دار و حتی بالاتر بعد از چند هفته قبل از کاهش به وقوع اببس و بسیاری از کسب و کار بازگشایی تابستان.

در همین حال روز جمعه گزارش اشتغال ماه مارس است به احتمال زیاد به منعکس کننده تنها بخشی از این کار ضرر و زیان به تاریخ به دلیل بررسی گرفته شد هفته پایان مارس 14 قبل از اینکه بخش عمده ای از اخراج رخ داده است. اقتصاددانان بررسی شده توسط بلومبرگ برآورد وزارت کار گزارش را نشان دهد 100,000 خالص زیان کار است که شامل هر دو اخراج و استخدام که تا حد زیادی آمده است به وقفه.

حقوق و دستمزد پردازنده ADP که تلاش می کند برای پیش بینی نیروی کار کل در روز چهارشنبه گزارش داد فقط 27,000 بخش خصوصی زیان کار در ماه گذشته.

با بچه ها در خانه برخی از اسباب بازی فروش موج: گزاف گویی خانه, ترامپلاین, هوای آزاد, ابزار جنسی, فروش پرش به خانواده عمل COVID-19 اجتماعی فاصله

در نشانه ای از اقتصاد خیره کننده برگشت کار شمارش پررونق 273,000 سود کار خود را در ماه فوریه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>