یک رپ استاد. یک گربه در کلاس. پورنوگرافی در زوم. چگونه coronavirus’ کلاس های آنلاین کار در کالج

علامت Naison, 73, تا به حال تنها چند روز به حرکت آنلاین خود را در چند دهه کلاس, تاریخچه موسیقی راک و رول به هیپ هاپ. او مطمئن نیستید که چگونه برای حفظ خشن روح, البته, اما او تا به حال پاسخ بود که او در گذشته است.

“من می توانم یک احمق از خودم,” او گفت:.

این فناوری عمدتا تصویری-پخش نرم افزار زوم آشنا شد که او را. و بدون حضور فیزیکی در کلاس درس استاد در دانشگاه فوردهام تعجب که چگونه او را نگه داشتن دانش آموزان خود را’ توجه است. او مطمئن نیستید که چگونه به استفاده از موسیقی فیلم او بازی کرده بود زندگی می کنند در کلاس. او همچنین می دانست که آن را مهم است برای نگه داشتن دانش آموزان و روحیه بالا به عنوان آنها در تلاش برای تنظیم از فرد در دوره های پردیس از دوستان به انزوا آموزش از راه دور.

بنابراین او فیلم برداری خودش رپ. او مواد شامل چامه و اجتماعی فاصله دست شستن و خود quarantining.

او سریع ترین رپر اما قافیه ها بیشتر کار می کنند. و دانش آموزان خود را به نظر می رسد به درک طول او مایل به دریافت یک خنده.

ایمانی Del Valle, ارشد در دانشگاه در برانکس در شهر نیویورک گفت: Naison بود و یکی از معدود اساتید که به اذعان اضطراب دانش آموزان روبرو هستند.

همانطور که برای رپ فیلم “آنها در واقع شما را به خنده و من فکر می کنم این چیزی است که ما نوع از همه نیاز دارید در حال حاضر با همه چیز در رفتن,” او گفت:.

که “همه چیز” برای دانش آموزان مانند Del Valle شامل ترانزیت به یک کلاس جدید با فرمت آنها تا به حال پیش بینی شده در این ترم را آغاز و همچنین برخورد با کلی ناراحتی ناشی از ادامه گسترش coronavirus. او زندگی در شهر نیویورک یکی از مناطق سخت ترین ضربه از گسترش coronavirus.

ایالات متحده شمارش بیش از 142,000 موارد coronavirus یکشنبه شب جهان بالاترین تعداد و وجود بیش از 2500 مورد مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده داشبورد.

در اوایل ماه مارس در کالج ها در سراسر کشور لغو کلاس های حضوری یکهو عمدتا تعویض به دیجیتال دوره های آموزشی به جای.

برای بسیاری از کسانی کالج, هفته اول جدید عادی بود چیزی جز صاف است. همراه با انتقال به دیجیتال کلاس های دانشگاه را دانشجویان گفت: برای روشن شدن خوابگاه. بسیاری از اوراق سنتی نمرات در حمایت از برخی فرم از تصویب شکست. مراسم فارغ التحصیلی هستند که لغو و یا به تعویق افتاد.

مربیان ممکن است در برخورد با فن آوری های جدید و روش های تدریس که ترک آنها ناراحت کننده است. دانش آموزان خود هستند به احتمال بسیار زیاد در سراسر محدوده های زمانی متعدد است که می تواند برنامه ریزی یک چالش است. برخی از دانش آموزان عدم مناسب قابلیت اتصال به اینترنت و یا به روز فن آوری است.

نتیجه است نه لزوما بهترین مثال از آموزش آنلاین از راه دور دوره های آموزشی مانند کلاس های حضوری را ماه برای برنامه ریزی موثر است. اما کامل یا نه این واقعیت به دنبال یک مدرک دانشگاهی برای میلیون ها نفر از دانش آموزان.

آینده از کالج: کالج درهم به واکنش نشان می دهند به این بیماری همه گیر. در حال حاضر موجودیت خود را در خطر است

در یک کلاس آنلاین یک گربه زرد

در صبح روز جمعه پنج کالج ویلیام و مری دانش آموزان — برخی از آنها در تمرکز دیگران کمی تار — به دنبال همراه از طریق زوم به عنوان پروفسور دیوید فلدمن جلب مدل های اقتصادی بر روی یک تخته سفید. او پرسید: اگر به صورت دوره ای کلاس می توانید از هیئت مدیره. آنها را تکان داد بله به عنوان او ادامه داد: نقشه کشی.

تماشای فلدمن به تنهایی بود که در هر کلاس درس کالج در امریکا است. اما بعد از آن یکی از دانش آموزان صفحه نمایش یک درب به آرامی چرخش باز است. یک تله گربه زرد ظهور به دانش آموز است.

به سختی و هر کسی متوجه شده و بقیه فلدمن سخنرانی بدون دردسر رفت. دانش آموزان حتی قادر به شکستن به دیجیتال گروه به بحث در مورد محلی و اقتصاد ملی.

زوم دارای گزینه ای برای پینگ مربی دیجیتال و بالا بردن دست. اما بسیاری از دانش آموزان تصمیم گرفتند به جای بالا بردن دست خود را در زندگی واقعی است. فلدمن می تواند نقطه آنها را به راحتی.

بعد از یک ساعت خود را, دوربین های جامعی ، برای فلدمن دیجیتال سخنرانی او اجازه می دهد به ارائه تقریبا تمام اطلاعات او می شده اند قادر به اشتراک گذاشتن در فرد است. که نماینده عالی آموزش و پرورش به عنوان یک کل او اذعان کرد.رقص و یا مکانیک خودرو, کلاس, برای مثال نمی ترجمه در راه همان است.

برخی پیشنهاد کرده اند که او گفت: ممکن است این زمان برای تعیین چگونه موثر آموزش عالی است که در آموزش دانش آموزان آنلاین, اما این اشتباه خواهد بود. شرایط افراطی هستند و اکثر اساتید تا به حال تنها چند روز یا چند هفته برای آماده شدن برای تغییر. هر گونه پیشنهاد که تعویض به کلاس های آنلاین را نجات دهد دانشگاه پول نیز نادرست است.

برای یک, آنها هنوز هم مجبور به پرداخت شاغل اساتید مانند فلدمن برای تدریس به کلاس. همچنین هزینه دانشگاه پول برای پرداخت هزینه زیرساخت به رول از کلاس.

“کیفیت در حال رفتن به پایین و هزینه رفتن به بالا,” او گفت:.

پورنوگرافی در کلاس صفحه

اگر فلدمن کلاس بهترین مورد مثال و سپس بدترین ممکن است ایان قلعه را تجربه در طول یک کلاس آنلاین از دانشگاه ایالتی نیویورک در آلبانی.

او مطمئن نیستید از آنچه انتظار می رود برای دوره خود را “اطلاعات در قرن 21” اما آن را به سرعت روشن شد قرار دادن دوره های آنلاین می تواند یک مشکل.

در زوم گفت: کسی تا به حال نوشته شده پورنوگرافی بر روی یک صفحه نمایش به اشتراک گذاشته شده. نژادی و تهمت و پس مدت کوتاهی پس از. فرد مسئول باقی مانده مخل قلعه گفت: با فحش و اذیت و آزار دانش آموزان در کانال چت. در نهایت استاد داد. حدود 15 دقیقه در او عذرخواهی کرد و لغو کلاس.

“من واقعا نا امید چون این نوع به نظر می رسید مانند ما پشت در مدرسه” او گفت:. “این فقط خسته کننده است که یک تا دو دانش آموزان و یا با این حال بسیاری از آنها از انجام آن شد و باعث خرابی آن را برای کل کلاس.”

تجارب مانند قلعه گزارش شده در دانشگاه ها در سراسر کشور. زوم نیز منتشر شده یک راهنمای در اوایل این هفته به دفع بد رفتار. قلعه کلاس فقط با یک بار در هفته. او می گوید مادرش به او آموخت برای مشاهده هر کلاس به عنوان بخشی از شهریه پرداخت می شود به طوری که او احساس می کند فریب خورده از هر دو آموزشی زمان و پول است. (استاد آیا بعد از ارسال یک ضبط از آنچه قرار بود سخنرانی.)

اردن Carleo-مبلغ یک سخنگوی این دانشگاه گفت: آن آگاه بود از یک کلاس است که مختل شد با توجه به نژادی تهمت و آن این بخش مشغول به کار بود برای شناسایی فرد مسئول. دانشگاه اتحادش را تغییر تنظیمات پیش فرض در زوم جلسات و دستور دانشکده به مطمئن شوید که تنها دانش آموزان دسترسی به کلاس.

“برای زمینه ما باید حدود 1000 برنامه ریزی کلاس ها در روز سه شنبه این ترم Carleo-مبلغ گفت. “با توجه به کوتاه برگرد ما فوق العاده افتخار می کنم از اینکه چگونه به خوبی ما ارومیه افزایش یافته است به چالش بی سابقه از تا به سرعت آنها را تبدیل به کلاس های آموزش از راه دور.”

هنوز هم قلعه مانند بسیاری از دانش آموزان گفت که او می آموزد بیشتر از فرد آموزش. او همچنین فقط نتواند با دوستان خود و بهره گیری از امکانات رفاهی پردیس. او و دوست دختر خود را فقط آغاز شده بود حضور در ورزشگاه به طور منظم و در حال حاضر آنها در حال تلاش راه حل در صفحه اصلی مانند فشار یو پی اس. برای وزن او تبدیل به کتاب های درسی.

در حالی که او نا امید قلعه می گوید او خود را متوجه وضعیت ممکن است یکی از آنهایی که آسان تر که مسئولیت رسیدگی به.

“من تصور وجود دارد بسیاری از دانش آموزان که, اگر چه آنها می توانید استطاعت رفتن به دانشگاه نمی تواند چیزهایی مانند WiFi لپ تاپ و یک جفت خوب از هدفون و یا کسانی که حتی نمی باید دسترسی به یک محل آرام برای مطالعه,” او گفت:.

دستکاری مراقبت از کودک, گم, فارغ التحصیلی

فراتر از چالش های فنی هستند اختلال در زندگی یک فرد ناشی از کوروناویروس.

ونسا Fonseca-چاوز یک استاد زبان انگلیسی در دانشگاه ایالتی آریزونا گفت: بسیاری از این نهاد با دانش آموزان کار در صنعت خدمات و خارج از کار به عنوان یک نتیجه از ویروس.

یکی از دانشجویان گفت که او کودک بود به طور ناگهانی در صفحه اصلی و همچنین تلاش برای یادگیری است. دانش آموز شوخی او نمی دانست که عبور از کلاس های خود را به او و یا او 6 ساله.

بخشی از ساختن چیزهای قابل تحمل تر برای دانش آموزان است, تغییر انتظارات برای آنچه آنها نیاز به انجام. Fonseca-چاوز آموزش در سطح کارشناسی ارشد دوره این ترم که تنها ملاقات یک بار در هفته به مدت سه ساعت. او می دانست که رفتن به محل کار آنلاین.

“به نظر می رسد که افتضاح آن را بسیار با صراحت” او گفت:. “هر دو برای دانش آموزان و برای خودم.”

به جای او منتقل برخی از بحث های خود را از متون ادبی به تابلوهای پیام آنلاین. سخنرانی که قرار بود به جلوی کلاس شده اند به طور قابل توجهی کوتاه.

برای اکثر دانش آموزان به نظر می رسد به درک خواهی به کلاس, او گفت:. یک ایمیل فرستاده او بپرسید اگر او با استفاده از این دوره در تابلوهای پیام به درستی.

“من گفتم:” واقعا من فقط به دنبال بهترین است که شما می توانید در حال حاضر.’ ما نمی توانیم همان انتظارات آنها. شما می دانید ما در جهان است کمی وارونه در حال حاضر.”

Del Valle, فوردهام ارشد نیز تنظیم برای او طبیعی است. او زندگی با پدر و مادر و سه خواهر و برادر است که می تواند گیج کننده باشد. مادر او نیز در کالج و او نیست به کار گرفته انتقال به دیجیتال کلاس به عنوان به خوبی.

“من مانند یک کارشناس فنی برای او” دلم واله گفت.

او تا به حال فرض انتقال به دیجیتال کلاس خواهد بود ساده برای خود و همسالان خود از آنها رشد آشنا با چت تصویری, فن آوری است. چالش او گفت: با تکیه بر برنامه های به کار و یا پیدا کردن یک اتصال اینترنت مناسب و معقول.

این است که دل واله را در سال گذشته از مطالعات کارشناسی و معلوم نیست اگر این دانشگاه برگزار خواهد شد خود را شروع مراسم.

به طور معمول, Del Valle, 21 خواهد بود در محوطه دانشگاه با بهره گیری از چند هفته گذشته از این ترم. به جای او در خانه است. در میان stay-در-خانه سفارشات و یک تانک اقتصاد برنامه های خود را برای آینده احتمالا تحصیلات تکمیلی و حرکت به ویرجینیا با نامزدش در انتظار هستند. او اظهار تاسف کرد که او نمی تواند حضور در رویدادهایی مانند نمایشگاه کار در دانشگاه است که ممکن است ارائه او یک حس از آنچه او می تواند انجام بعدی.

“شما نمی توانید بطور منظم احساس خود را در ترم آخر ارشد خود را سال” او گفت:. “من فقط به اینجا نشسته در اتاق فکر تمام بار من در زمان داده شده.”

را کوچک کالج ها آن را? آنها در حال حاضر در آستانه. در حال حاضر آنها در حال تهدید coronavirus

آموزش و پرورش پوشش در ایالات متحده آمریکا امروز ساخته شده است ممکن است در بخشی از یک کمک مالی از بنیاد بیل و ملیندا گیتس. بنیاد گیتس ارائه نمی دهد سرمقاله ورودی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>