یک کارولینای شمالی میناکاری آزمایش مثبت برای coronavirus احتمالا سگ برای اولین بار در ایالات متحده

پس از چند تن از اعضای یک خانواده کارولینای شمالی آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس آنها را متوجه خود پت pug آزمایش مثبت هم احتمالا سگ برای اولین بار در ایالات متحده مبتلا به ویروس است.

اما صاحب هدر مک لین یک بیمارستان اطفال و نایب رئیس و استادیار در دانشگاه دوک امیدوار است که آن را نمی جرقه نگرانی بیش از حد در بیش از حیوانات خانگی پیمانکاری و گسترش ویروس.

این McLeans کشف جمعه که خود میناکاری وینستون آزمایش مثبت برای COVID-19. او را نشان نمی دهد هر گونه علائم شدید قبل از آنها پیدا کنند گفت: McLean 17-year-old daughter سیدنی.

دو چیز نمی ایستادگی کردن به خانواده هر چند: “پدر من شنیده ام او را سرفه زیادی,” او گفت:. “او خود را به خوردن صبحانه یکی صبح و آن را عجیب و غریب است چرا که او میناکاری اما چه کسی می داند؟”

هدر و همسرش, سام, که با این نسخهها کار به عنوان یک محقق و پزشک اورژانس در UNC-چپل هیل آغاز شده در حال توسعه علائم خفیف در اواسط ماه مارس. او نسبت به خود علائم خارش گلو و سردرد خفیف در میان آنها — به آلرژی, اما آنها بدتر برای یک بیت.

“ما نمی انجام یک کار خوب از فاصله خودمان را,” او گفت: ایالات متحده آمریکا امروز. “ما با داشتن کالج و دبیرستان را در خانه ما بیش از حد و ما متوجه پسر ما نیز تا به حال علائم خفیف. دختر ما نمی هر گونه علائم است.”

خانواده و در نهایت بهبود و ثبت نام در یک مطالعه led توسط دکتر کریس وودز یک virologist و یکی از هدر همکارانش در دانشگاه دوک.

هر هفته از آغاز ماه آوریل یک تیم از محققان آمده است به خانه خود را برای انجام آزمایش خون و سواب بینی برای خانواده است.

“در روز اول” هدر توضیح داد: “آنها بینی swabbed تمام حیوانات خانگی — دو سگ و گربه.”

وودز گفت: ان بی سی نیوز که وینستون ممکن است سگ برای اولین بار در سراسر کشور به یک مورد تایید شده از ویروس. خوشبختانه دو نفر دیگر موجودات آزمایش منفی است.

وینستون است پس به طور کامل بهبود یافتند و “اقدام شده است مثل خودش.”

“او یک دختر بسیار شیرین حیوانات; ما بسیار خوش شانس به او را قرنطینه با ما” گفت: هدر.

او امیدوار است که خانواده اش تقلا coronavirus دارای یک پوشش نقره ای — هر دو در یادگیری چگونه coronavirus آشکار در حیوانات و در کمک به تحقیقات بیشتر در مورد چگونه coronavirus می تواند در درمان انسان است.

و برای هر کسی که در مورد حیوانات خانگی خود را متعاهد coronavirus هر دو سیدنی و هدر توصیه نگرانی بیش از حد در مورد آنها.

“ما در حال دیدن یک بیماری همه گیر از حیوانات خانگی و یا آنها را انتقال آن به دیگر انسان ها و حیوانات—ما فقط اتفاق افتاده است برای تشخیص آن در سگ ما” گفت: هدر.

“سعی کنید به نگرانی بیش از حد در مورد حیوانات خانگی خود را در” سیدنی اضافه شده است. “وجود دارد بیش از حد نگران است.”

متعدد کارشناسان دامپزشکی از جمله نمایندگان American Veterinary Medical Association, قبلا اعلام کرد هیچ شواهدی وجود ندارد در عین حال که coronavirus گسترش می تواند از آلوده حیوان به انسان است.

کمک: Ian Richardson, ایالات متحده آمریکا امروز. دنبال جاشوا Bote در توییتر: @joshua_bote

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>