نیوجرسی, دکتر, اولین پزشک اورژانس به مرگ از کروناویروس در آمریکا

HACKENSACK, N. J. – شرق نارنجی کلی بیمارستان, دکتر, در روز چهارشنبه شد اولین پزشک اورژانس به مرگ از احتمال coronavirus عوارض کالج آمریکایی پزشکان اورژانس در بیانیه ای گفت.

فرانک Gabrin, 60, شهر نیویورک درگذشت شوهر خود اسلحه تنها چند روز پس از توسعه علائم سازگار با کسانی که از ویروس. او دو بار سرطان بازمانده.

“او فقط شگفت انگیز مرد گفت:” دبرا Vasalech لیون بود که دوستان با Gabrin برای 20 سال است.

Gabrin متمرکز بر کمک به پزشکان در درمان از فرسودگی شغلی کمک “بهداشت و درمان قهرمانان رشد” لیون گفت. وی با تاکید بر شفقت به عنوان یک راه برای درمان است.

آرنولد وارگاس Gabrin شوهر گفت: ان بی سی نیوز که Gabrin آزمایش شد برای COVID-19 اما مطمئن بود که او آلوده شد. Gabrin و وارگاس ازدواج کرده بودند برای کمتر از یک سال.

“این بود که خود را پری” لیون گفت. “این خیلی سریع اتفاق افتاد. یک ساعت بعد او رفته بود.”

Gabrin شد “لذت بخش مراقبت و فوق العاده برای کار با” آلوارو Alban رئیس East Orange اورژانس گفت: NBC.

“من باور دارم که مراقبت از دیگران باید عاطفی پاداش, سلامت, تولید, تجربه,” Gabrin نوشت در وب سایت خود را. “من باور دارم که وجود دارد هیچ چیز بهتر از مراقبت از دیگران ساخت یک تفاوت واقعی است که مسائل را برای آنها. من معتقدم که در حال تغییر جهان آن را به مکانی بهتر, یک بیمار برخورد در یک زمان.”

مراقبت های بهداشتی کارگر در بیمارستان دانشگاه در نیوآرک نیز درگذشت. کیم King-Smith, یک تکنسین که انجام EKGs یا electrocardiograms درگذشت سهشنبه از COVID-19 عوارض گفت: دکتر Shereef Elnahal بیمارستان اجرایی.

“پزشکان اورژانس درک است که گاهی اوقات در تلاش های ما برای نجات زندگی خود ما ممکن است در نهایت به خطر انداختن خود ما” کالج آمریکایی پزشکان اورژانس جمهور ویلیام Jaquis در بیانیه ای گفت.

“این یک تصمیم ساخته شده به آرامی و یا یک پست رها شده در زمان نیاز” Jaquis اضافه شده است. “ما می دانیم که خطرات ناشی از کار ما برای امضا کرده اما ما در خطوط مقدم در این تاریخی جنگ علیه COVID-19 با حفاظت کافی.”

کالج آمریکایی پزشکان اورژانس خواسته بهداشت حرفه ای به “مکث” چهارشنبه شب به افتخار Gabrin “یک زندگی از دست رفته در خط اول جبهه.”

دنبال الکسیس سه نفری در توییتر: @alexisjshanes

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>